Základní škola a Mateřská škola Radnice
Základní škola
a Mateřská školaRadnice

Závěrečný díl miniházené ve Stupně

Ve středu, 8.6. proběhl ve Stupně poslední turnaj v miniházené. Turnaj měl slavnostní rámec, neboť po jeho skončení po předání pohárů pro celkové vítěze (stupenští kluci a naše holky) Následovala autogramiáda za účasti stříbrných medailistek a medailistů aktuálního ročníku extraligy mužů a žen.

Vicemistryně ČR, DHC Plzeň zastupovala Anna Šmrhová s Karin Řezáčovou a Talent Plzeň vyslal terenéra Jana Štochla a brankáře Filipa Herajta. Hosté také shlédli závěr turnajů. Děvčata působila na školním hřišti a chlapci sehráli své klání na hřišti Sokola Stupno. 

Výsledky holek:

Stupno - Chrást 6:2 (4:1)

Radnice B - Radnice A 12:5 (4:1), Buchancová 5, Jarošová 4 a Kotěšovcová, Krhounková a Smékalová - Benešová 4 a Jurinová

Stupno - Radnice B 2:15 (1:9), Buchancová a Jarošová 5, Krhounková 3 a Kotěšovcová 2

Radnice A - Chrást 16:3 (7:1), Jurinová a Benešová 8

Radnice B - Chrást 14:6 (9:1), Jarošová 9, Krhounková a Buchancová 2 a Kotěšovcová

Stupno - Radnice A 9:11 (4:6), Benešová 6, Šťáhlavská a Jurinová 2 a Čejková

Pořadí dívek (101):

1. RADNICE B 3 výhry 41:13
2. RADNICE A 2 výhry 32:24
3. Stupno 1 výhra 17:28
4. Chrást bez výhry 11:36

Sestavy našich družstev:

Radnice B: Eliška Oliveriusová - Nicol Jarošová 18, Sofie Buchancová 12, Natálie Krhounková 6, Kateřina Kotěšovcová 4 a Ella Smékalová

Radnice A: Pavlína Kočková - Kristýna Benešová 18, Tereza Jurinová 11, Nella Šťáhlavská 2 a Ema Čejková

Konečné pořadí dívčí části soutěže (395):

1. RADNICE B 12-0-3 151:64 24
2. RADNICE A 10-1-4 145:70 21
3. Chrást A 3-2-10 54:131   8
4. Chrást B 3-1-11 45:130   7

Střelkyně:

Radnice A: Pavlína Kočková - Kristýna Benešová 73, Tereza Jurinová 24, Ella Smékalová 8, Pavel Bartosch 7, Nicol Jarošová 5, Nella Šťáhlavská 4, Sofie Buchancová a Anežky Knorová a Cajthamlová 3, Kateřina Kotěšovcová a Eliška Oliveriusová 2 a Leontýna Čechurová, Jan Pěnkava, Lukáš Turek, Natálie Krhounková a Ema Čejková 2

 

Radnice B: Eliška Oliveriusová 4 - Nicol Jarošová 78, Sofie Buchancová 18, Natálie Krhounková 13, Kateřina Kotěšovcová 11, Veronika Řežábková a Ella Smékalová 7, Ema Čejková, Tereza Jurinová a Pavlína Kočková 4 a Řánková

 

 

Výsledky kluků:

Stupno - Ejpovice 16:11 (7:7), Čipera 7, Krištuf 3, Šmejda a Soukup 2 a Valečko a Nový

Radnice A - Chrást 7:15 (5:6), Zeman 3, Peretchi 2 a Lev a Jirků - Fišer 6, Fedkiv 4, Tomášek 3 a Steuer 2

Radnice A - Ejpovice 9:16 (4:10), Zeman 6 a Peretchi 3

Stupno - Radnice A 24:2 (12:1), Soukup, Valečko, Krištuf a Čipera 4, Poslední 3, Šmejda 2 a Pechmann, Belu a Nový - Zeman obě

Radnice B - Radnice A 16:19 (8:9), Jurinová 7, Benešová 6 a Krhounková 3 - Galbavý 11, Němec 4 a Horák a Auxt 2

Radnice B - Ejpovice 14:14 (9:7), Rýdl 8 a Otto, Ivanov a Linhart 2

Radnice B - Chrást 8:13 (4:7), Rýdl 7 a Ivanov - Tomášek 5 a Fedkiv a Fišer 4

Stupno - Radnice B 21:8 (11:4), Čipera 9, Valečko a Soukup 4 a Pechmann, Belu, Nový a Krištuf - Rýdl 6 a Otto a Brejcha

Stupno - Chrást 19:9 (9:5), Čipera 6, Krištuf 5, Soukup 3, Šmejda 2 a Valečko, Belu a Nový

Chrást - Ejpovice 5:19 (2:9)

Pořadí (265):

1. Stupno 4-0-0 80:30 8
2. Ejpovice 2-1-1 60:44 5
3. Chrást 2-0-2 42:53 4
4. RADNICE A 1-0-3 37:71 2
5. RADNICE B 0-1-3 46:67 1

 

Sestavy našich družstev:

Radnice A: Jan Lev - Tomáš Galbavý a Vojtěch Zeman 11, Gabriel Peretchi 5, Jiří Němec 4, Michal Auxt a Dominik Horák 2 a MIchal Jirků

Radnice B: Karel Valenta - Filip Rýdl 21, Tereza Jurinová 7, Kristýna Benešová 6, Martin Otto, Kristián Ivanov a Natálie Krhounková 3, Adam Linhart 2 a Martin Brejcha

Stupno: Filip Čipera 26, Daniel Krištuf a Matěj Soukup 13, Sebastián Valečko 10, Jáchym Šmejda 6, Tomáš Nový 4, Čeněk Poslední a Sebastián Belu 3 a Fabián Pechmann 2

Konečné pořadí kluků 2022 (1286):

1. Stupno 25-0-0 402:115 50
2. Ejpovice 12-4-9 213:191 28
3. Chrást 13-2-10 211:235 28
4. RADNICE B 9-2-14 185:238 20
5. RADNICE A 8-4-13 188:253 20
6. Chrást B 2-0-23   87:254   4

 

Datum vložení: 23. 6. 2022 16:37
Datum poslední aktualizace: 4. 8. 2022 19:30
Autor: Pavel Souček

Základní škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Režim ZŠ

1. hodina 7.50-8.35
2. hodina 8.45-9.30
3. hodina 9.45-10.30
4. hodina 10.40-11.25
5. hodina 11.30-12.15
6. hodina 12.20-13.05
7. hodina 13.10-13.55
8. hodina 14.00-14.45

Režim MŠ

Po-Pá 6.00-16.00

Režim ŠD

Po-Pá 6.10-16.00

Projekty