Základní škola a Mateřská škola Radnice
Základní škola
a Mateřská školaRadnice

Olympijský běh

Olympijský běh

Overtura k pařížským hrám

Ve středu, 19.6. se v našem areálu uskutečnil již tradičně Školní olympijský běh. Jako obvykle se akce týkala 1. stupně, zatímco starší děti si závod odběhly v rámci svých hodin tělocviku. Po skončení závodů (celkem se běželo ve 3 kategoriích) následovalo slavnostní vyhlášení výsledků a předání drobných odměn všem běžcům. Zároveň v rámci vyhodnocení proběhla edukační část, v níž se žáci seznámili s olympijskými ideály a hodnotami, principy fair play a historií olympismu.

Závodilo se ve třech kategoriích (přípravka s 1. třídou, 2. třída se 3. a 4. třída s 5.) a výsledky měly následující podobu:

Přípravka plus 1. třída:

Kluci - 1. Vlček 2:36,37; 2. V. Zacharda 2:36,37; 3. Somolík 2:43,12; 4. P. Ševčík 2:45,1; 5. R. Zelinka 2:54,58; 6. Volín 2:54,91; 7. Kořínek 2:56,87; 8. Vágner 2:58,59; 9. Medveď 2:59,93; 10. Stehlík 3:11,83; 11. Kunc 3:16,93; 12. V. Rýdl 3:17,31; 13. Matoušek 3:18,56; 14. Marin 3:22,84; 15. Lev 3:22,99; 16. Nguyen 3:30,62; 17. Pokorný 3:36,79; 18. Líbal 4:23,04; 19. Kratochvíl 4:59,62

Holky - 1. Santnerová 2:58,81; 2. Vepryková 2:59,37; 3. Vernerová 3:02,68; 4. S. Karešová 3:03,31; 5. Brunová 3:05,23; 6. Mašková 3:05,81; 7. Výborná 3:07,02; 8. Pešková 3:12,12; 9. Blovská 3:12,28; 10. Bastlová 3:21,53; 11. Soukupová 3:43,11; 12. Žižková 3:57,6; 13. Cirmanová 4:14,23; 14. V. Jarošová 4:52,67; 15. A. Fořtová 5:00,43; 16. Žížková 5:05,97

2. a 3. třída:

Kluci: 1. M. Zacharda 2:12,04, 2. V. Jirků 2:12,3; 3. P. Zelinka 2:14,1; 4. Výborný 2:22,01; 5. Krhounek 2:23,28; 6. Vl. Fuksa 2:36,28; 7. Zdvořan 2:45,11; 8. Mareš 2:45,72; 9. Pěnkava 2:45,98; 10. Šrédl 2:48,52; 11. Spurný 2:50,28; 12. Pešek 2:53,35; 13. Přibyl 2:57,75; 14. Kočka 3:02,84; 15. Blovský 3:03,47; 16. Herein 3:04,98; 17. Zelenka 3:12,97; 18. Šmolík 3:13,66; 19. S. Nguyen 3:16,03; 20. Nový 3:17,77; 21. Matyáš Pospíšil 3:19,42; 22. Urban 3:33,08; 23. Šandor 3:35,16; 24. Neumann 3:37,58; 25. Oulík 3:41,96; 26. LInhart 3:48,35; 27. M. Fliťar 3:58,97; 28. Matěj Kadeřábek 4:02,73

Holky: 1. Rýdlová 2:24,7; 2. A. Krchovová 2:31,17; 3. Stýblová 2:41,73; 4. Krhounková 2:51,03; 5. Polášková 2:52,06; 6. Simlerová 2:53,98; 7. Kratochvílová 2:59,22; 8. Kupková 3:08,29; 9. V. Štruncová 3:09,28; 10. Bláhová 3:12,22; 11. Cinertová 3:15,79; 12. Matysová 3:17,03; 13. Flaxová 3:24,85; 14. Konrádová 3:27,22; 15. Hutníková 3:34,16; 16. Piškulová 3:48,85; 17. A. Morovičová 3:51,6

4. a 5. třída

Kluci: 1. Hřebřina 2:14,29; 2. Bednařík 2:22,48 (mimo soutěž), 3. Svoboda 2:26,73; 4. Krejča 2:27,61; 5. Hegner 2:27,71; 6. Fiala 2:28,8; 7. L. Turek 2:29,4; 8. Buchanec 2:30,6; 9. Luft 2:31,23; 10. Spěváček 2:32,05; 11. T. Turek 2:36,48; 12. Št. Horák 2:37,95; 13. J. Horák 2:39,48; 14. Bastl 2:43,55; 15. Špác 2:44,23; 16. O. Fliťar 2:54,04; 17. Trejbal 2:55,6; 18. Florián 3:06,89; 19. Ferko 3:07,51; 20. Brejcha 3:10,73; 21. Šimek 3:13,73; 22. Vohnout 3:20,01; 23. J. Zelinka 3:22,05; 24. Hryhoriuk 3:24,29; 25. Rak 3:24,92; 26. Šilpoch 3:40,04; 27. Oračko 3:42,67; 28. Paris 3:43,03; 29. Bartosch 3:43,35; 30. Jirava 3:49,23; 31. Moravec 3:50,8; 32. Marek Pospíšil 4:03,67; 33. O. Fuksa 4:39,65; 34. Miroslav Kadeřábek 5:15,7

Holky: 1. Luftová 2:20,92; 2. V. Krchovová 2:31,61; 3. Basáková 2:34,72; 4. Karlová 2:40,53; 5. Linhartová 2:41,1; 6. Havířová 2:41,73; 7. Janurová 2:42,35; 8. Jůvová 2:46,1; 9. Špácová 2:51,36; 10. C. Fořtová 2:57, 29; 11. T. Krchovová 3:08,91; 12. Šandorová 3:13,52; 13. K. Štruncová 3:14,45; 14. Vracovská 3:16,21; 15. Van Nguyenová 3:19,17; 16. Z. Morovičová 3:20,73; 17. Kozohorská 3:22,71; 18. J. Karešová 3:23,23; 19. Zajíčková 3:26,3; 20. Jonáková 3:30,91; 21. Rudovská 3:34,6; 22. Šašková 3:35,65; 23. Rollová 3:39,42; 24. Krsová 3:42,21; 25. Mertlová 3:45,55; 26. Roučková 3:46,35; 27. Kesnerová 4:02,92; 28. Bílková 4:13,29

Datum vložení: 19. 6. 2024 20:57
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2024 19:09
Autor: Mgr. Pavel Souček

Základní škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
1
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Režim ZŠ

1. hodina 7.50-8.35
2. hodina 8.45-9.30
3. hodina 9.45-10.30
4. hodina 10.40-11.25
5. hodina 11.30-12.15
6. hodina 12.20-13.05
7. hodina 13.10-13.55
8. hodina 14.00-14.45

Režim MŠ

Po-Pá 6.00-16.00

Režim ŠD

Po-Pá 6.00-16.00

Projekty