Základní škola a Mateřská škola Radnice
Základní škola
a Mateřská školaRadnice

Krajské finále všestrannosti

Krajské finále všestrannosti

Další účast mezi krajskou elitou okořenil postup Míši Ottové do republikového finále

Předposlední májový den jsme se na tradičním místě v Tachově zúčastnili předposledního letošního krajského finále. Účast opět byla žalostná. Z více než tří desítek postupujících zůstala necelá polovina, což nejlépe dokumentuje "zájem" většiny dětí o sport na škole, ale ti, co jeli, určitě nemuseli litovat. Bohužel nejelo mnoho těch, kteří mohli něco uzávodit, a tak poslední naše účast na této akci v historii byla medailově nejchudší ze všech. Jeli jsme opět už navečer a přespali v naší oblíbené útulné tělocvičně Základní školy Zárečná v Tachově, za což moc děkujeme touto cestou panu řediteli Zdeňku Hnátovi. V hezkém počasí se většině závodníků dařilo utvořit si spoustu osobních rekordů. Při neúčasti Míši Paterové zůstalo družstvo ve spodní polovině startovního pole:

Pořadí: 1. Tachov A 24 813, 2. Nepomuk 22 738, 3. Tachov B 22 724, 4. Bezdružice 22 361, 5. 14. ZŠ Plzeň 22 294, 6. 22. ZŠ Plzeň 21 394, 7. Město Touškov 20 707, 8. RADNICE 20 431, 9. Masarykova ZŠ Plzeň 20 364, 10. 13. ZŠ Plzeň 19 664, 11. Osek 19 105, 12. Stráž 18 923, 13. Žinkovy 17 296

Pořadí jednotlivých kategorií:

Dívky:

IIX: 1. Ottová (Radnice) 3499, 2. Klášterková (Nepomuk) 3486, 3. Kašparová (Tachov A) 3462, 4. Soukupová (22. ZŠ Plzeň) 3444, 5. Orgoňová (Tachov A) 2994, 6. Vaňková (Nepomuk) 2788, 7. Burdová (Město Touškov) 2507, 8. Šindelářova (Osek) 2428

IX: 1. Bártíková (Stráž) 3998, 2. Žemličková (14. ZŠ Plzeň) 3660, 3. Vlčková (Město Touškov) 3657, 4. Menclová (Masarykova ZŠ Plzeň) 3629, 5. N. Šmejkalová (Tachov A) 3509, 6. Němcová (13. ZŠ Plzeň) 3398, 7. Pařízková (14. ZŠ Plzeň) 3118, 8. Sulimová (Tachov B) 3295, 9. Vitušková (Tachov B) 3183, 10. Kučerová 3144, 11. Šafandová (obě 14. ZŠ Plzeň) 3133, 12. Vodičková (Tachov B) 3015, 13. Hájková (Bezdružice) 3010, 14. L. Šmejkalová (Tachov B) 2970, 15. Vyčichlová (RADNICE) 2968, 16. V. Klášterková (Nepomuk) 2947, 17. Hegedůšová (Stráž) 2926, 18. Šišková (Nepomuk) 2835, 19. Dobenčáková 2833, 20. Horešovská (obě Osek) 2552, 21. Davídková (Masarykova ZŠ Plzeň) 2536, 22. Draská (Město Touškov) 2422, 23. R. Skalová (Nepomuk) 2415, 24. Staňková (Tachov A) 2244, 25. J. Skalová (Žinkovy) 2213, 26. Opavová (Město Touškov) 2156, 27. Trojánková 2153, 28. Třísková (obě Žinkovy) 1931, 29. Slaná (Masarykova ZŠ Plzeň) 1523

X: 1. Nováková (Stráž) 4001, 2. Gondeková (Tachov A) 3874, 3. Vodrážková (22. ZŠ Plzeň) 3509, 4. Viternová (Tachov A) 3445, 5. Vítů, 6. Šmikniarová (obě Bezdružice) 3422, 7. Vokáčová (Nepomuk) 3299, 8. Hovorková (22. ZŠ Plzeň) 3290, 9. Šístková (13. ZŠ Plzeň) 3283, 10. Čekanová (Nepomuk) 3253, 11. Kopalová (Město Touškov) 3196, 12. Vyletová (Starý Plzenec) 3170, 13. Průchová (Nepomuk) 3124, 14. Kaprasová (Radnice) 3062, 15. Presslová (Masarykova ZŠ Plzeň) 3054, 16. Vondrašová (Stráž) 3020, 17. Tyslová (Radnice) 2950, 18. Ripplová (13. ZŠ Plzeň) 2909, 19. Veverková (Osek) 2808, 20. Benešová (Radnice) 2756, 21. Veřtatová 2739, 22. Vrbská (obě Stráž) 2712, 23. Kotalíková (Osek) 2612, 24. Kohoutová (Nepomuk) 2605, 25. Krejčí (13. ZŠ Plzeň) 2580, 26. Štíbrová (Tachov B) 2064, 27. Zábranová (Žinkovy) 2012

XI: 1. A. Cvrčková (Církevní gymnasium Plzeň) 3939, 2. E. Svobodová (Tachov B) 3710, 3. Kozáková (Bezdružice) 3599, 4. Říhánková 3359, 5. Lažová (obě 22. ZŠ Plzeň) 3155, 6. T. Svobodová (Tachov B) 3106, 7. Čejková 2740, 8. Smékalová (obě Radnice) 2454, 9. Kušková (Kasejovice) 2266, 10. Krocová (Radnice) 2135, 11. Šálová (Žinkovy) 2032, 12. Mudrová (Radnice) 1741

XIII: 1. Křehlíková (Tachov A) 2627, 2. Blanková (Kasejovice) 2405, 3. Poulová (Stráž) 2148, 4. Levá (Vrčeň) 2116, 5. Zeusová (11. ZŠ Plzeň) 2112, 6. Jarošová (Radnice) 1727, 7. Kočovská (Starý Plzenec) 1619,  8. Janurová (Radnice) 1553

Hoši:

IIX: 1. Opava (Tachov A) 4929, 2. Svoboda (Město Touškov) 4883, 3. Kotiš (Nepomuk) 4753, 4. Terč (Tachov B) 4506, 5. Kovář (Nepomuk) 4266, 6. Löwenhöffer 4026, 7. Kieweg (oba Radnice) 4024, 8. Nezbeda (Kasejovice) 4021

IX: 1. Bureš (Tachov A) 5075, 2. Šmerák (Nepomuk) 4619, 3. Lohinov (Tachov B) 4602, 4. Rous 4379, 5. Krofta (oba Gymnasium Tachov) 4309, 6. Fiala (Nepomuk) 4281, 7. Ivanov (Tachov A) 4258, 8. Batuna 4101, 9. Škrle (oba 14. ZŠ Plzeň) 4073, 10. Ticháček (Nepomuk) 4065, 11. Spousta (14. ZŠ Plzeň) 3998, 12. Šístek (Radnice) 3890, 13. Kubiš (Město Touškov) 3835, 14. Ferschmann (Radnice) 3821, 15. Smejkal (Město Touškov) 3811, 16. Šmíd (Osek) 3741, 17. Vitkovič (14. ZŠ Plzeň) 3728, 18. Gaži (Tachov B) 3726, 19. Němeček 3718, 20. Šilhan (oba Masarykova ZŠ Plzeň) 3680, 21. Špelina (Osek) 3676, 22. Červenka (Bezdružice) 3652, 23. Macháček (Žinkovy) 3618, 24. Prušinovský (Masarykova ZŠ Plzeň) 3612, 25. Polan (Nepomuk) 3595, 26. Trong (22. ZŠ Plzeň) 3573, 27. Kamen (Žinkovy) 3542, 28. Koudele (22. ZŠ Plzeň) 3504, 29. Hegner (Radnice) 3493, 30. Krajíc (Bezdružice) 3456, 31. Lukeš (Osek) 3435, 32. Dušička  (Žinkovy) 3313, 33. Hruška (Stráž) 3282, 34. Pflégr (Osek) 3281, 35. Žiak (13. ZŠ Plzeň) 3220, 36. Svoboda (Osek) 3217, 37. Šedivec (13. ZŠ Plzeň) 3143, 38. Krotký (Město Touškov) 2744

X: 1. Váňa (Tachov A) 4652, 2. Košátko (Bezdružice) 4620, 3. Veselý (Tachov B) 4376, 4. Kotiš (Nepomuk) 4339, 5. Klasna (22. ZŠ Plzeň) 4291, 6. Galbavý (Radnice) 4256, 7. Hložek (Město Touškov) 3786, 8. Habart (Stráž) 3764, 9. Puchta (Žinkovy) 3758, 10. Kotál (Masarykova ZŠ Plzeň) 3747, 11. Bohm (Bezdružice) 3646, 12. Lapka (Tachov B) 3607, 13. Vokáč (13. ZŠ Plzeň) 3514, 14. Špičák (Starý Plzenec) 3496, 15. Adamec (Kasejovice) 3408, 16. Mareš (13. ZŠ Plzeň) 3340, 17. Hrouda (Kasejovice) 3298, 18. Mazánek (Tachov B) 3231, 19. Tříska (Žinkovy) 3147, 20. Terela (Osek) 2970, 21. Rod (Tachov A) 2840

Jednotlivé disciplíny:

Dívky IIX:

60 m: 1. Kašparová (Tachov A) 8,84; 2. J. Klášterková (Nepomuk) 9,04; 3. Soukupová (22. ZŠ Plzeň) 9,05; 4. Ottová (Radnice) 9,16; 5. Vaňková (Nepomuk) 9,5; 6. Šindelářová (Osek) 10,17; 7. Orgoňová (Tachov A) 10,35; 8. Burdová (Město Touškov) 10,45

Dálka: 1. J. Klášterková (Nepomuk) 447, 2. Kašparová (Tachov A) 443, 3. Ottová (Radnice) 440, 4. Soukupová (22. ZŠ Plzeň) 432, 5. Vaňková (Nepomuk) 393, 6. Orgoňová (Tachov A) 363, 7. Burdová (Město Touškov) 354, 8. Šindelářová (Osek) 320

Shyby: 1. Kašparová (Tachov A) 40, 2. Orgoňová (obě Tachov A) 38, 3. Soukupová (22. ZŠ Plzeň) 35, 4. Burdová (Město Touškov) 32, 5. J. Klášterková (Nepomuk) 28, 6. Ottová (Radnice) 27, 7. Vaňková (Nepomuk) 18, 8. Šindelářová (Osek) 10

Leh - sedy: 1. Ottová (Radnice) 73, 2. Soukupová (22. ZŠ PLzeň) 64, 3. Klášterková (Nepomuk) 61, 4. Orgoňová (Tachov A) 54, 5. Šindelářová (Osek) 52, 6. Kašparová (Tachov A) 50, 7. Vaňková (Nepomuk) 48, 8. Burdová (Město Touškov) 42

Hod kriketovým míčkem: 1. Kašparová (Tachov A) 42, 2. J. Klášterková (Nepomuk) 39, 3. Orgoňová (Tachov A) 33,5; 4. Burdová (Město Touškov) 28, 5. Ottová (Radnice) 27, 6. Vaňková (Nepomuk) 26,5; 7. Soukupová (22. ZŠ Plzeň) 26, 8. Šindelářová (Osek) 25

Driblink: 1. Ottová (Radnice) 310, 2. Orgoňová (Tachov A) 275, 3. Šindelářová (Osek) 256

Dívky IX:

60 m: 1. N. Šmejkalová (Tachov A) 8,49; 2. Pařízková (14. ZŠ Plzeň) 8,65; 3. Bártíková (Stráž) 8,77; 4. Vyčichlová (Radnice) 8,79; 5. Staňková (Tachov A) 8,81; 6. Vlčková (Město Touškov) 8,88; 7. Žemličková (14. ZŠ Plzeň) 8,97; 8. R. Skalová (Nepomuk) 9,06; 9. Menclová (Masarykova ZŠ Plzeň) 9,08; 10. Kučerová (14. ZŠ Plzeň) 9,23; 11. Sulimová (Tachov B) 9,28; 12. Němcová (13. ZŠ Plzeň) 9,48; 13. L. Šmejkalová (Tachov B) 9,49; 14. V. Klášterková (Nepomuk) 9,62; 15. Šafandová (14. ZŠ Plzeň) 9,67; 16. Vodičková (Tachov B) 9,75; 17. Šišková (Nepomuk) 9,82; 18. Hegedůšová (Stráž) 9,84; 19. Vitušková (22. ZŠ Plzeň) 9,86; 20. Dobenčáková 9,95; 21. Horešovská (obě Osek) 9,96; 22. Draská (Město Touškov) 9,99; 23. J. Skalová 10,02; 24. Trojánková (obě Žinkovy) 10,18; 25. Opavová (Město Touškov) 10,19; 26. Hájková (Bezdružice) 10,24; 27. Davídková (Masarykova ZŠ Plzeň) 10,28; 28. Třísková (Žinkovy) 10,49; 29. Slaná (Masarykova ZŠ Plzeň) 10,92

Skok daleký: 1. Menclová (Masarykova ZŠ Plzeň) 458, 2. Pařízková (14. ZŠ Plzeň) 453, 3. Bártíková (Stráž) 451, 4. Žemličková (14. ZŠ Plzeň) 441, 5. Sulimová (Tachov B) 433, 6. V. Klášterková (Nepomuk) 418, 7. N. Šmejkalová (Tachov A) 417, 8. Vlčková (Město Touškov) 410, 9. Němcová (13. ZŠ Plzeň) 406, 10. Vodičková (Tachov B) 397, 11. Draská (Město Touškov) 392, 12. Vyčichlová (Radnice) 384, 13. Třísková (Žinkovy) 383, 14. Šafandová (14. ZŠ Plzeň) 382, 15. Staňková (Tachov A) 380, 16. Kučerová (14. ZŠ Plzeň), 17. Vitušková (22. ZŠ Plzeň) 366, 18. J. Skalová (Žinkovy) 359, 19. Dobenčáková (Osek) 355, 20. Hegedůšová (Stráž) 353, 21. Dobenčáková (Osek) 352, 22. Davídková (Masarykova ZŠ Plzeň) 350, 23. Hájková (Bezdružice) 346, 24. Šišková (Nepomuk) 345, 25. L.  Šmejkalová (Tachov B) 344, 26. R. Skalová (Nepomuk) 340, 27. Trojánková (Žinkovy) 337, 28. Opavová (Město Touškov) 326, 29. Slaná (Masarykova ZŠ Plzeň) 240

Shyby: 1. Bártíková (Stráž) 50, 2. Hájková (Bezdružice) 46, 3. Staňková (Tachov A) 42, 4. Vlčková (Město Touškov), 5. Žemličková (14. ZŠ Plzeň) 40, 6. N. Šmejkalová (Tachov A) 39, 7. Sulimová (Tachov B) 38, 8. Hegedůšová (Stráž) 33, 9. L. Šmejkalová 32, 10. Vodičková (obě Tachov B), 11. Šafandová, 12. Pařízková (obě 14. ZŠ Plzeň) 28, 13. Horešovská (Osek), 14. Davídková, 15. Menclová (obě Masarykova ZŠ Plzeň), 16. Vyčichlová (Radnice) 25, 17. Vitušková (22. ZŠ Plzeň) 24, 18. Kučerová (14. ZŠ Plzeň) 23, 19. Šišková 22, 20 R. Skalová, 21. V. Klášterková (všechny Nepomuk) 21, 22. Dobenčáková (Osek) 19, 23. Draská 18, 24. Opavová (obě Město Touškov) 17, 25. Němcová (13. ZŠ Plzeň) 16, 26. Trojánková (Žinkovy) 15, 27. Slaná (Masarykova ZŠ Plzeň) 7, 28. J. Skalová 6, 29. Třísková (obě Žinkovy) 4

Leh - sedy: 1. Bártíková (Stráž) 84, 2. Němcová (13. ZŠ Plzeň), 3. Vlčková (Město Touškov) 75, 4. Menclová (Masarykova ZŠ Plzeň) 71, 5. Hájková (Bezdružice) 69, 6. Šafandová, 7. Kučerová (obě 14. ZŠ Plzeň), 8. Vitušková (22. ZŠ Plzeň) 68, 9. Žemličková (14. ZŠ Plzeň) 67, 10. Šišková (Nepomuk), 11. N. Šmejkalová (Tachov A) 66, 12. Hegedůšová (Stráž) 65, 13. Dobenčáková (Osek), 14. Sulimová (Tachov B) 60, 15. Pařízková (14. ZŠ Plzeň), 16. V. Klášterková (Nepomuk) 55, 17. Třísková 51, 18. Trojánková (obě Žinkovy) 50, 19. Horešovská (Osek), 20. Draská (Město Touškov), 21. Staňková (Tachov A) 48, 22. Vodičková (Tachov B) 45, 23. Opavová (Město Touškov) 44, 24. Davídková (Masarykova ZŠ Plzeň) 41, 25. Vyčichlová (Radnice) 40, 26. J. Skalová (Žinkovy), 27. L. Šmejkalová (Tachov B) 35, 28. Slaná (Masarykova ZŠ Plzeň) 30, 29. R. Skalová (Nepomuk) 22

Hod kriketovým míčkem: 1. T. Němcová (13. ZŠ PLzeň) 44, 2. Vlčková (Město Touškov) 41,5; 3. Menclová (Masarykova ZŠ Plzeň) 40,5; 4. Vitušková (22. ZŠ Plzeň) 39,5; 5. L. Šmejkalová (Tachov B) 37,5; 6. Žemličková (14. ZŠ Plzeň) 37, 7. Bártíková (Stráž) 36,5; 8. Šišková 35, 9. V. Klášterková (obě Nepomuk), 10. Pařízková (14. ZŠ Plzeň) 32, 11. Vodičková (Tachov B) 29, 12. Vyčichlová (Radnice) 28,5; 13. Kučerová (14. ZŠ Plzeň) 28, 14. Davídková (Masarykova ZŠ Plzeň); 15. Dobenčáková (Osek), 16. J. Skalová (Žinkovy) 27,5; 17. Hájková (Bezdružice) 27, 18. Šafandová (14. ZŠ Plzeň) 25, 19. Draská (Město Touškov) 24,5; 20. Sulimová (Tachov B) 23,5; 21. R. Skalová (Nepomuk) 23, 22. N. Šmejkalová (Tachov A) 21,5; 23. Třísková (Žinkovy), 24. Opavová (Město Touškov) 21, 25. Horešovská (Osek) 20,5; 26. Hegedůšová (Stráž) 19,5; 27. Slaná (Masarykova ZŠ Plzeň) 18, 28. Trojánková (Žinkovy) 16, 29. Staňková (Tachov A) 11,5

Driblink: 1. Vodičková (Tachov B) 299, 2. L. Šmejkalová (Tachov B) 285, 3. Kučerová (14. ZŠ Plzeň), 4. Vitušková (22. ZŠ Plzeň) 280, 5. Dobenčáková (Osek) 276, 6. Hegedůšová (Stráž) 270, 7. Vyčichlová (Radnice) 269, 8. Hájková (Bezdružice) 254

Dívky X:

60 m: 1. Nováková (Stráž) 8,81; 2. Vodrážková 8,87; 3. Hovorková (obě 22. ZŠ Plzeň) 8,96, 4. Gondeková (Tachov A) 9,02; 5. Vítů (Bezdružice) 9,05; 6. Vyletová (Starý Plzenec) 9,29; 7. Viternová (Tachov A) 9,3; 8. Tyslová (Radnice) 9,38; 9. Průchová (Nepomuk) 9,39; 10. Šmikniarová (Bezdružice) 9,5; 11. Vokáčová (Nepomuk) 9,51; 12. Kaprasová (Radnice) 9,54; 13. Čekanová (Nepomuk) 9,57; 14. Kopalová (Město Touškov) 9,6; 15. Benešová (Radnice) 9,66; 16. Kotalíková 9,67; 17. Veverková (obě Osek) 9,81; 18. Presslová (Masarykova ZŠ PLzeň) 9,87; 19. Vondrašová (Stráž) 9,9; 20. Krejčí 9,93, 21. Šístková (obě 13. ZŠ Plzeň) 9,94; 22. Vrbská 9,95; 23. Veřtatová (obě Stráž) 10,04; 24. Ripplová (13. ZŠ Plzeň) 10,07; 25. Kohoutová (Nepomuk) 10,08; 26. Zábranová (Žinkovy) 10,11; 27. Štíbrová (Tachov B) 10,21

Skok daleký: 1. Hovorková 484, 2. Vodrážková (obě 22. ZŠ Plzeň) 481, 3. Nováková (Stráž) 417, 4. Gondeková 407, 5. Viternová (obě Tachov A) 402, 6. Průchová (Nepomuk) 398, 7. Šmikniarová (Bezdružice) 393,  8. Vokáčová (Nepomuk) 391, 9. Kotalíková (Osek) 386, 10. Tyslová (Radnice) 380, 11. Šístková (13. ZŠ Plzeň) 377, 12. Kopalová (Město Touškov) 373, 13. Vítů (Bezdružice) 371, 14. Presslová (Masarykova ZŠ Plzeň) 370, 15. Benešová (Radnice) 367, 16. Zábranová (Žinkovy) 365, 17. Veverková (Osek), 18. Kaprasová (Radnice) 362, 19. Čekanová (Nepomuk) 359, 20. Ripplová (13. ZŠ Plzeň) 358, 21. Vondrašová (Stráž) 357, 22. Štíbrová (Tachov B) 345, 23. Vrbská (Stráž), 24. Vyletová (Starý Plzenec) 337, 25. Krejčí (13. ZŠ Plzeň) 333, 26. Kohoutová (Nepomuk) 314, 27. Veřtatová (Stráž) 307

Shyby: 1. Nováková (Stráž) 54, 2. Viternová (Tachov A) 50, 3. Šístková (13. ZŠ Plzeň) 46, 4. Vokáčová (Nepomuk), 5. Gondeková (Tachov A), 6. Vítů (Bezdružice) 45, 7. Presslová (Masarykova ZŠ Plzeň) 42, 8. Vyletová (Starý Plzenec), 9. Čekanová (Nepomuk) 40, 10. Šmikniarová (Bezdružice) 39, 11. Vondrašová (Stráž) 34, 12. Ripplová (13. ZŠ Plzeň), 13. Benešová (Radnice) 32, 14. Vodrážková (22. ZŠ Plzeň), 15. Veverková 30, 16. Kotalíková (obě Osek), 17. Tyslová (Radnice) 27, 18. Veřtatová (Stráž) 26, 19. Průchová 24, 20. Kohoutová (obě Nepomuk), 21. Kopalová (Město Touškov), 22. Kaprasová (Radnice) 23, 23. Štíbrová (Tachov B) 22, 24. Vrbská (Stráž) 19, 25. Krejčí (13. ZŠ Plzeň), 26. Hovorková (22. ZŠ Plzeň) 17, 27. Zábranová (Žinkovy) 7

Leh - sedy: 1. Nováková (Stráž) 120, 2. Šmikniarová (Bezdružice) 87, 3. Šístková (13. ZŠ Plzeň) 77, 4. Veřtatová (Stráž) 75, 5. Vítů (Bezdružice), 6. Gondeková (Tachov A) 74 , 7. Kopalová (Město Touškov) 71, 8. Vondrašová (Stráž) 70, 9. Vodrážková (22. ZŠ Plzeň) 69, 10. Viternová (Tachov A) 68, 11. Vokáčová (Nepomuk) 67, 12. Presslová (Masarykova ZŠ Plzeň) 64, 13. Průchová (Nepomuk), 14. Kaprasová (Radnice) 60, 15. Veverková (Osek) 59, 16. Ripplová (13. ZŠ Plzeň) 58, 17. Hovorková (22. ZŠ Plzeň) 57, 18. Kohoutová 56, 19. Čekanová (obě Nepomuk) 55, 20. Vrbská (Stráž) 54, 21. Vyletová (Starý Plzenec), 22. Benešová (Radnice) 52, 23. Krejčí (13. ZŠ Plzeň) 50, 24. Kotalíková (Osek) 46, 25. Zábranová (Žinkovy) 44, 26. Tyslová (Radnice) 43, 27. Štíbrová (Tachov B) 30

Hod kriketovým míčkem: 1. Hovorková (22. ZŠ Plzeň) 44,5; 2. Gondeková (Tachov A) 41,5; 3. Vyletová (Starý Plzenec) 39,5; 4. Tyslová (Radnice) 37, 5. Průchová (Nepomuk) 35, 6. Kopalová (Město Touškov) 33,5; 7. Kaprasová 33, 8. Benešová (obě Radnice), 9. Čekanová (Nepomuk) 30, 10. Vítů (Bezdružice), 11. Viternová (Tachov A) 28, 12. Presslová (13. ZŠ Plzeň), 13. Vrbská 27, 14. Vondrašová (obě Stráž) 25,5, 15. Ripplová (13. ZŠ Plzeň) 24,5; 16. Šmikniarová (Bezdružice) 24, 17. Vodrážková (22. ZŠ Plzeň) 23,5; 18. Vokáčová (Nepomuk), 19. Krejčí 23, 20. Šístková (obě 13. ZŠ Plzeň), 21. Veřtatová (Stráž) 22,5; 22. Kohoutová (Nepomuk) 22, 23. Veverková (Osek) 21, 24. Nováková (Stráž) 19,5; 25. Zábranová (Žinkovy) 18, 26. Štíbrová (Tachov B) 14, 27. Kotalíková (Osek) 12,5

Driblink: 1. Gondeková (Tachov A) 311, 2. Kaprasová (Radnice) 280, 3. Vrbská 271, 4. Vrbská (obě Stráž) 260, 5. Tyslová (Radnice) 255, 6. Veřtatová (Stráž), 7. Hovorková (22. ZŠ Plzeň) 240, 8. Štíbrová (Tachov B) 221, 9. Benešová (Radnice) 215

Dívky XI:

60 m: 1. Kozáková (Bezdružice) 8,81; 2. E. Svobodová (Tachov B) 8,91; 3. A. Cvrčková (Církevní gymnasium Plzeň) 9,05; 4. T. Svobodová (Tachov B) 9,42; 5. Čejková (Radnice) 9,76; 6. Říhánková 9,79; 7. Lažová (obě 22. ZŠ Plzeň) 9,99; 8. Kušková (Kasejovice) 10,2; 9. Smékalová 10,27; 10. Krocová (obě Radnice) 10,31; 11. Šálová (Žinkovy) 10,68; 12. Mudrová (Radnice) 11,35

Dálka: 1. E. Svobodová (Tachov B) 448, 2. Kozáková (Bezdružice) 445, 3. A. Cvrčková (Církevní gymnasium Plzeň) 429, 4. Čejková 415, 5. Smékalová (obě Radnice) 397, 6. Lažová 379, 7. Říhánková (obě 22. ZŠ Plzeň) 362, 8. Kušková (Kasejovice) 350, 9. T. Svobodová (Tachov B), 10. Krocová 313, 11. Mudrová (obě Radnice) 255, 12. Šálová (Žinkovy) 251

Shyby: 1. A. Cvrčková (Církevní gymnasium Plzeň) 57, 2. E. Svobodová (Tachov B) 47, 3.  Kozáková (Bezdružice) 45, 4. T. Svobodová (Tachov B) 39, 5. Říhánková (22. ZŠ PLzeň) 37, 6. Krocová (Radnice) 35, 7. Lažová (22. ZŠ Plzeň) 32, 8. Šálová (Žinkovy) 31, 9. Čejková 22, 10. Smékalová (obě Radnice) 19, 11. Kušková (Kasejovice) 11, 12. Mudrová (Radnice) 7

Leh - sedy: 1. A. Cvrčková (Církevní gymnasium Plzeň) 79, 2. Říhánková (22. ZŠ PLzeň) 77, 3. E. Svobodová (Tachov B) 76, 4. Kozáková (Bezdružice) 71, 5. T. Svobodová (Tachov B), 6. Lažová (22. ZŠ Plzeň) 62, 7. Čejková 52, 8. Smékalová (obě Radnice) 48, 9. Kušková (Kasejovice) 42, 10. Krocová 38, 11. Mudrová (obě Radnice) 12. Šálová (Žinkovy) 28

Hod kriketovým míčkem: 1. Lažová (22. ZŠ Plzeň) 42,5; 2. A. Cvrčková (Církevní gymnasium Plzeň) 35,5; 3. Říhánková (22. ZŠ Plzeň) 32,5; 4. Čejková 29, 5. Krocová (obě Radnice) 28, 6. E. Svobodová 26, 7. T. Svobodová (obě Tachov B) 24, 8. Kozáková (Bezdružice) 23,5; 9. Smékalová 22, 10. Mudrová (obě Radnice) 21, 11. Kušková (Kasejovice) 18,5; 12. Šálová (Žinkovy) 14

Driblink: 1. T. Svobodová (Tachov B) 286, 2. Mudrová 246, 3. Smékalová 227, 4. Čejková 225, 5. Krocová (všechny Radnice) 151

Dívky XIII:

60 m: 1. Křehíková (Tachov A) 10,64; 2. Blanková (Kasejovice) 10,82; 3. Poulová (Stráž) 10,84; 4. Levá (Vrčeň) 11,18; 5. Zeusová (11. ZŠ Plzeň) 11,33; 6. Jarošová (Radnice) 11,74; 7. Kočovská (Starý Plzenec) 11,75; 8. Janurová (Radnice) 12,32

Dálka: 1. Poulová (Stráž) 322, 2. Levá (Vrčeň) 319, 3. Kočovská (Starý Plzenec) 315, 4. Blanková (Kasejovice), 5. Křehlíková (Tachov A) 293, 6. Zeusová (11. ZŠ Plzeň) 280, 7. Jarošová 268, 8. Janurová (obě Radnice) 265

Shyby: 1. Poulová (Stráž), 2. Křehlíková (Tachov A) 40, 3. Blanková (Kasejovice) 28, 4. Kočovská (Starý Plzenec) 23, 5. Zeusová (11. ZŠ Plzeň) 17, 6. Levá (Vrčeň) 15, 7. Janurová 12, 8. Jarošová (obě Radnice) 11

Leh - sed: 1. Křehlíková (Tachov A) 59, 2. Blanková (Kasejovice) 58, 3. Janurová (Radnice) 56, 4. Zeusová (11. ZŠ Plzeň) 55, 5. Poulová (Stráž) 52, 6. Levá (Vrčeň) 51, 7. Jarošová (Radnice) 42, 8. Kočovská (Starý Plzenec) 18

Hod kriketovým míčkem: 1. Zeusová (11. ZŠ Plzeň) 24, 2. Blanková (Kasejovice), 3. Křehlíková (Tachov A) 20,5; 4. Jarošová (Radnice) 20, 5. Kočovská (Starý Plzenec) 19, 6. Levá (Vrčeň) 18, 7. Janurová (Radnice) 13, 8. Poulová (Stráž) 12,5

Driblink: 1. Křehlíková (Tachov A) 256, 2. Jarošová (Radnice) 205, 3. Poulová (Stráž) 180, 4. Janurová (Radnice) 135

Kluci IIX:

60 m: 1. Terč (Tachov B) 8,17; 2. Opava (Tachov A) 8,19; 3. Kr. Kotiš (Nepomuk) 8,21; 4. Svoboda (Město Touškov) 8,45; 5. Kovář (Nepomuk) 8,47; 6. Löwenhöffer 8,62; 7. Kieweg (oba Radnice) 8,76; 8. Nezbeda (Kasejovice) 8,82

Dálka: 1. Kieweg (Radnice) 498, 2. Kr. Kotiš (Nepomuk) 485, 3. Nezbeda (Kasejovice), 4.  Svoboda (Město Touškov) 481, 5. Opava (Tachov A) 475, 6. Terč (Tachov B) 473, 7. Kovář (Nepomuk) 457, 8. Löwenhöffer (Radnice) 445

Shyby: 1. Svoboda (Město Touškov) 81, 2. Terč (Tachov B) 77, 3. Kr. Kotiš (Nepomuk) 71, 4. Opava (Tachov A) 62, 5. Nezbeda (Kasejovice), 6. Kovář (Nepomuk) 60, 7. Löwenhöffer 57, 8. Kieweg (oba Radnice) 35

Leh - sedy: 1. Opava (Tachov A) 107, 2. Kr. Kotiš (Nepomuk) 92, 3. Svoboda (Město Touškov) 85, 4. Kieweg (Radnice) 84, 5. Terč (Tachov B) 77, 6. Kovář (Nepomuk) 76, 7. Nezbeda (Kasejovice) 64, 8. Löwenhöffer (Radnice) 62

Hod kriketovým míčkem: 1. Svoboda (Město Touškov) 60, 2. Opava (Tachov A) 54, 3. Kovář (Nepomuk) 52, 4. Kr. Kotiš (Nepomuk) 50, 5. Löwenhöffer (Radnice) 47, 6. Nezbeda (Kasejovice) 41, 7. Kieweg (Radnice) 36, 8. Terč (Tachov B) 35,5

Driblink: 1. Löwenhöffer (Radnice) 334, 2. Opava (Tachov A) 330, 3. Kieweg (Radnice) 315

Kluci IX:

60 m: 1. Šmerák 7,9; 2. Fiala (oba Nepomuk) 8,17; 3. Škrle (14. ZŠ Plzeň) 8,2; 4. Lohinov (Tachov B) 8,28; 5. Ivanov (Tachov A) 8,29; 6. Němeček (Masarykova ZŠ Plzeň), 7. Krofta (Gymnasium Tachov) 8,38; 8. Šístek (Radnice) 8,4; 9. Šilhan (Masarykova ZŠ Plzeň) 8,43; 10. Macháček (Žinkovy) 8,45; 11. Smejkal (Město Touškov) 8,51; 12. Kamen (Žinkovy) 8,52; 13. Červenka (Bezdružice) 8,62; 14. Ticháček (Nepomuk), 15. Bureš (Tachov A) 8,68; 16. Svoboda (Osek) 8,7; 17. Spousta (14. ZŠ Plzeň) 8,71; 18. Špelina (Osek) 8,73; 19. Gaži (Tachov B), 20. Trong (22. ZŠ Plzeň) 8,76; 21. Hegner (Radnice) 8,78; 22. Vitkovič (14. ZŠ Plzeň) 8,83; 23. Lukeš (Žinkovy), 24. Ferschmann (Radnice) 8,96; 25. Rous (Gymnasium Tachov) 9,07; 26. Kubiš (Město Touškov) 9,11; 27. Krajíc (Bezdružice) 9,14; 28. Polan (Nepomuk) 9,17; 29. Batuna (14. ZŠ Plzeň) 9,24; 30. Šmíd (Osek) 9,28; 31. Prušinovský (Masarykova ZŠ Plzeň) 9,34; 32. Šedivec (13. ZŠ Plzeň) 9,4; 33. Koudele (22. ZŠ Plzeň) 9,63; 34. Žiak (13. ZŠ Plzeň) 9,66; 35. Krotký (Město Touškov) 9,68; 36. Lukeš 9,71; 37. Pflégr (oba Osek) 9,84; 38. Hruška (Stráž) 10,74

Skok daleký: 1. Lohinov (Tachov) 527, 2. Kamen Žinkovy) 517, 3. Šmerák (Nepomuk) 513, 4. Macháček (Žinkovy) 500, 5. Fiala (Nepomuk) 487, 6. Šístek (Radnice) 483, 7. Špelina (Osek) 478, 8. Ivanov (Tachov B) 477, 9. Smejkal (Město Touškov) 476, 10. Trong (22. ZŠ Plzeň), 11. Bureš (Tachov A) 472, 12. Němeček (Masarykova ZŠ Plzeň) 463, 13. Krofta (Gymnasium Tachov) 462, 14. Škrle (14. ZŠ Plzeň) 460, 15. Rous (Gymnasium Tachov) 456, 16. Ferschmann (Radnice) 456, 17. Vitkovič (14. ZŠ Plzeň) 454, 18. Červenka (Bezdružice), 19. Ticháček (Nepomuk) 451, 20. Polan (Nepomuk) 449, 21. Spousta, 22. Batuna (oba 14. ZŠ Plzeň) 448, 23. Šedivec (13. ZŠ Plzeň), 24. Kubiš 441, 25. Šilhan (Masarykova ZŠ Plzeň) 439, 26. Krotký (oba Město Touškov), 27. Svoboda (Osek) 433, 28. Žiak (13. ZŠ Plzeň), 29. Prušinovský (Masarykova ZŠ Plzeň) 430, 30. Lukeš (Osek) 425, 31. Hegner (Radnice) 417, 32. Dušička (Žinkovy) 413, 33. Šmíd (Osek) 410, 34. Krajíc (Bezdružice) 408, 35. Koudele (22. ZŠ Plzeň) 404, 36. Gaži (Tachov B) 370, 37. Hruška (Stráž) 361, 38. Pflégr (Osek) 350

Shyby: 1. Bureš (Tachov A) 87, 2. Kubiš (Město Touškov) 74, 3. Batuna (14. ZŠ Plzeň) 64, 4. Šmerák (Nepomuk) 62, 5. Lohinov (Tachov B) 61, 6. Fiala (Nepomuk) 58, 7. Krofta (Gymnasium Tachov) 57, 8. Koudele (22. ZŠ Plzeň), 9. Spousta (14. ZŠ Plzeň) 54, 10. Gaži (Tachov B) 51, 11. Rous (Gymnasium Tachov) 50, 12. Červenka (Bezdružice) 48, 13. Vitkovič (14. ZŠ Plzeň) 46, 14. Prušinovský (Masarykova ZŠ Plzeň) 45, 15. Hegner (Radnice) 44, 16. Krotký (Město Touškov), 17. Ticháček (Nepomuk), 18. Ivanov (Tachov A) 43, 19. Hruška (Stráž), 20. Trong (22. ZŠ Plzeň) 42, 21. Škrle (14. ZŠ Plzeň), 22. Ferschmann (Radnice) 41, 23. Lukeš, 24. Šmíd (oba Osek), 25. Šilhan (Masarykova ZŠ Plzeň), 26. Smejkal (Město Touškov) 40, 27. Polan (Nepomuk) 38, 28. Kamen (Žinkovy) 37, 29. Pflégr (Osek) 36, 30. Krajíc (Bezdružice), 31. Šístek (Radnice) 35, 32. Němeček (Masarykova ZŠ Plzeň) 32, 33. Svoboda (Osek) 31, 34. Macháček (Žinkovy) 30, 35. Šedivec, 36. Žiak (oba 13. ZŠ Plzeň) 29, 37. Špelina (Osek) 24, 38. Dušička (Žinkovy) 18

Leh - sed: 1. Hruška (Stráž) 104, 2. Bureš 100, 3. Ivanov (oba Tachov A) 97, 4. Lohinov (Tachov B) 89, 5. Rous (Gymnasium Tachov) 83, 6. Šmíd (Osek) 82, 7. Ferschmann (Radnice) 75, 8. Krotký (Město Touškov) 74, 9. Krofta (Gymnasium Tachov), 10. Šmerák (Nepomuk), 11. Šístek (Radnice) 72, 12. Žiak (13. ZŠ Plzeň) 69, 13. Němeček (Masarykova ZŠ Plzeň) 67, 14. Dušička (Žinkovy) 66, 15. Červenka (Bezdružice), 16. Gaži (Tachov B), 17. Fiala 65, 18. Ticháček (oba Nepomuk), 19. Špelina 63, 20. Lukeš (oba Osek), 21. Spousta, 22. Škrle (oba 14. ZŠ Plzeň) 62, 23. Pflégr (Osek) 60, 24. Polan (Nepomuk) 59, 25. Kubiš (Město Touškov), 26. Trong (22. ZŠ Plzeň) 58, 27. Šilhan (Masarykova ZŠ Plzeň), 28. Batuna (14. ZŠ Plzeň) 56, 29. Šedivec (13. ZŠ Plzeň), 30. Krajíc (Bezdružice), 31. Smejkal (Město Touškov) 55, 32. Prišinovský (Masarykova ZŠ Plzeň) 54, 33. Vitkovič (14. ZŠ Plzeň) 53, 34. Macháček (Žinkovy) 52, 35. Kamen (Žinkovy) 47, 36. Svoboda (Osek), 37. Hegner (Radnice) 45, 28. Koudele (22. ZŠ Plzeň) 39

Hod kriketovým míčkem: 1. Batuna (14. ZŠ Plzeň) 57,5; 2. Rous (Gymnasium Tachov) 56,5; 3. Bureš (Tachov A) 54, 4. Ticháček (Nepomuk) 52,5; 5. Šmerák (Nepomuk) 52, 6. Lohinov (Tachov B) 50, 7. Škrle (14. ZŠ Plzeň) 49,5; 8. Fiala (Nepomuk) 47, 9. Koudele (22. ZŠ Plzeň), 10. Krofta (Gymnasium Tachov) 46, 11. Krajíc (Bezdružice) 44, 12. Prušinovský (Masarykova ZŠ Plzeň) 43, 13. Pflégr (Osek),  14. Ivanov (Tachov A), 15. Kubiš 42, 16. Smejkal (oba Město Touškov) 41,5; 17. Špelina (Osek) 40,5; 18. Macháček (Žinkovy), 19. Šístek (Radnice), 20. Spousta 40, 21. Vitkovič (oba 14. ZŠ Plzeň), 38, 22. Ferschmann (Radnice) 37, 23. Krotký (Město Touškov), 24. Polan (Nepomuk) 34,5; 25. Šilhan (Masarykova ZŠ Plzeň), 26. Šmíd (Osek), 27. Hegner (Radnice) 33,5; 28. Gaži (Tachov B), 29. Šedivec (13. ZŠ Plzeň), 30. Červenka (Bezdružice) 33, 31. Němeček (Masarykova ZŠ Plzeň) 31, 32. Lukeš 30, 33. Svoboda (oba Osek), 34. Dušička (Žinkovy) 29,5; 35. Hruška (Stráž) 27,5; 36. Žiak (13. ZŠ Plzeň) 26,5; 37. Kamen (Žinkovy) 25,5; 38. Trong (22. ZŠ Plzeň) 21,5

Kilometr: 1. Spousta (14. ZŠ Plzeň) 3:23, 2. Ticháček 3:24, 3. Šmerák (oba Nepomuk) 3:25, 4. Gaži (Tachov B) 3:29, 5. Polan (Nepomuk) 3:31, 6. Trong (22. ZŠ Plzeň) 3:33, 7. Vitkovič (14. ZŠ Plzeň) 3:36, 8. Šilhan 3:37, 9. Němeček (oba Masarykova ZŠ Plzeň)  3:38, 10. Fiala (Nepomuk) 3:39, 11. Hegner (Radnice) 3:40, 12. Dušička (Žinkovy) 3:41, 13. Smejkal (Město Touškov) 3:42, 14. Batuna, 15. Koudele (oba 14. ZŠ Plzeň) 3:43, 16. Kamen (Žinkovy) 3:44, 17. Prušinovský (Masarykova ZŠ Plzeň) 3:45, 18. Ferschmann (Radnice) 3:46, 19. Lohinov (Tachov B) 3:50, 20. Pflégr (Osek) 3:53, 21. Ivanov (Tachov A) 3:56, 22. Macháček (Žinkovy) 4:03, 23. Žiak 4:05, 24. Šedivec (oba 13. ZŠ Plzeň) 4:29, 25. Kubiš (Město Touškov) 4:33

Driblink: 1. Bureš (Tachov A) 340, 2. Rous 330, 3. Krofta (oba Gymnasium Tachov) 319, 4. Lukeš, 5. Šmíd (oba Osek), 6. Škrle (14. ZŠ Plzeň) 310, 7. Špelina (Osek) 304, 8. Šístek (Radnice) 288, 9. Krajíc (Bezdružice) 280, 10. Svoboda (Osek) 272, 11. Červenka (Bezdružice) 260, 12. Hruška (Stráž) 252

Kluci X:

60 m: 1. Mareš (13. ZŠ Plzeň), 2. Galbavý (Radnice) 8,42; 3. Košátko (Bezdružice) 8,49; 4. Klasna (22. ZŠ Plzeň) 8,55; 5. Váňa (Tachov A) 8,67; 6. O. Kotiš (Nepomuk) 8,7; 7. Lapka (Tachov B) 8,84; 8. Tříska (Žinkovy) 8,87; 9. Kotál (Masarykova ZŠ Plzeň) 8,89; 10. Puchta Žinkovy) 8,91; 11. Veselý (Tachov B) 8,94; 12. Hložek (Město Touškov) 9,28; 13. Hrouda 9,31; 14.Adamec (oba Kasejovice), 15. Špičák (Starý Plzenec) 9,34; 16. Bohm (Bezdružice) 9,57; 17. Mazánek (Tachov B) 9,66; 18. Habart (Stráž), 19. Vokáč (13. ZŠ Plzeň) 9,83; 20. Rod (Tachov A) 9,9; 21. Terela (Osek) 10,15

Dálka: 1. Galbavý (Radnice) 490, 2. Košátko (Bezdružice) 481, 3. Klasna (22. ZŠ Plzeň) 475, 4. Veselý (Tachov B) 472, 5. Lapka (Tachov B) 470, 6. Vokáč (13. ZŠ Plzeň) 467, 7. Váňa (Tachov A) 457, 8. Mareš (13. ZŠ Plzeň) 449, 9. Kotál (Masarykova ZŠ Plzeň) 443, 10. Puchta (Žinkovy) 427, 11. Bohm (Bezdružice) 416, 12. Adamec (Kasejovice) 415, 13. Hložek (Město Touškov) 14. O. Kotiš (Nepomuk) 410, 15. Mazánek (Tachov B) 406, 16. Tříska (Žinkovy) 402, 17. Hrouda (Kasejovice) 395, 18. Habart (Stráž) 376, 19. Špičák (Starý Plzenec) 370, 20. Terela (Osek) 366, 21. Rod (Tachov A) 356

Shyby: 1. Váňa (Tachov A) 83, 2. O. Kotiš (Nepomuk) 74, 3. Košátko (Bezdružice) 73, 4. Klasna (22. ZŠ Plzeň) 64, 5. Hložek (Město Touškov) 55, 6. Habart (Stráž) 54, 7. Kotál (Masarykova ZŠ Plzeň) 53, 8. Špičák (Starý Plzenec) 49, 9. Veselý (Tachov B) 47, 10. Galbavý (Radnice) 45, 11. Lapka (Tachov B) 44, 12. Adamec (Kasejovice) 43, 13. Mazánek (Tachov B) 42, 14. Bohm (Bezdružice) 40, 15. Vokáč (13. ZŠ Plzeň) 37, 16. Hrouda (Kasejovice) 36, 17. Puchta (Žinkovy) 33, 18. Terela (Osek) 30, 19. Mareš (13. ZŠ Plzeň) 29, 20. Tříska (Žinkovy) 25, 21. Rod (Tachov A) 22

Leh - sedy: 1. O. Kotiš (Nepomuk) 114, 2. Veselý (Tachov B) 103, 3. Váňa (Tachov A) 96, 4. Košátko (Bezdružice), 5. Galbavý (Radnice) 87, 6. Habart (Stráž) 79, 7. Špičák (Starý Plzenec), 8. Hložek (Město Touškov) 76, 9. Bohm (Bezdružice) 75, 10. Puchta (Žinkovy) 70, 11. Vokáč (13. ZŠ Plzeň) 66, 12. Terela (Osek) 64, 13. Adamec (Kasejovice), 14. Klasna (22. ZŠ Plzeň) 63, 15. Lapka (Tachov B) 59, 16. Rod (Tachov A) 56, 17. Tříska (Žinkovy), 18. Kotál (Masarykova ZŠ Plzeň), 19. Hrouda (Kasejovice) 55, 20. Mazánek (Tachov B) 47, 21. Mareš (13. ZŠ Plzeň) 42

Hod kriketovým míčkem: 1. Klasna (22. ZŠ Plzeň) 48, 2. Galbavý (Radnice) 45, 3. Veselý (Tachov B) 44,5; 4. Košátko (Bezdružice) 43,5; 5. Puchta (Žinkovy) 42, 6. Habart (Stráž), 7. Váňa (Tachov A) 39, 8. Mazánek (Tachov B) 38,5; 9. Hrouda (Kasejovice) 38, 10. Vokáč (13. ZŠ Plzeň) 36,5; 11. Kotál (Masarykova ZŠ Plzeň) 36, 12. O. Kotiš (Nepomuk) 33,5; 13. Bohm (Bezdružice) 33, 14. Mareš (13. ZŠ Plzeň), 15. Adamec (Kasejovice) 32,5; 16. Tříska (Žinkovy), 17. Lapka (Tachov B), 18. Hložek (Město Touškov) 31, 19. Rod (Tachov A) 26,5; 20. Terela (Osek) 25, 21. Špičák (Starý Plzenec) 24,5

Driblink: 1. Košátko 320, 2. Bohm (oba Bezdružice) 317, 3. Habart (Stráž) 309, 4. Galbavý (Radnice) 295, 5. Rod (Tachov A) 280, 6. Mazánek (Tachov B) 270

Datum vložení: 5. 6. 2023 21:40
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2023 14:19
Autor: Mgr. Pavel Souček

Základní škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28
1
29 30 31 1 2
3 4 5
1
6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Režim ZŠ

1. hodina 7.50-8.35
2. hodina 8.45-9.30
3. hodina 9.45-10.30
4. hodina 10.40-11.25
5. hodina 11.30-12.15
6. hodina 12.20-13.05
7. hodina 13.10-13.55
8. hodina 14.00-14.45

Režim MŠ

Po-Pá 6.00-16.00

Režim ŠD

Po-Pá 6.00-16.00

Projekty