Výsledky holek:
Radnice A - Radnice B 24:3 (12:1), Nicol Jarošová 10, Kotěšovcová 7, Nela Jarošová, Schicková a Buchancová 2 a Oliveriusová - Herainová 2 a Řežábková
Radnice C - Stupno 4:22 (0:8), J. Ferschmann 2 a Janurová a Poustka - Knorová a Čejková 8, Smékalová 5 a Kočková
Radnice A - Radnice C 24:2 (12:1), Nicol Jarošová 11, Buchancová 7, Kotěšovcová 4 a Schicková a Oliveriusová - Jan Ferschmann a Bartosch
Radnice B - Stupno 2:24 (1:12), Konrádová a Herainová - Knorová 9, Čejková 7, Smékalová 6 a Heringová 2
Radnice A - Stupno 21:14 (11:9), Nicol Jarošová 13, Kotěšovcová 5 a Nela Jarošová, Schicková a Buchancová - Knorová a Čejková 5 a Smékalová 4
Radnice B - Radnice C 6:3 (3:2), Herainová 3 a Trejbalová, Řežábková a Konrádová - Janurová 2 a Bartosch
Pořadí (149):
1. RADNICE A 3 výhry | 69:19 |
2. Stupno 2 výhry | 60:27 |
3. RADNICE B 1 výhra | 11:51 |
4. RADNICE C bez výhry | 9:52 |
Střelkyně družstev:
Radnice A: Eliška Oliveriusová 2 - Nicol Jarošová 34, Kateřina Kotěšovcová 16, Sofie Buchancová 10, Hana Schicková 4 a Nela Jarošová 3
Stupno: Pavlína Kočková - Anežka Knorová 22, Ema Čejková 20, Ella Smékalová 15 a Heringová 2
Radnice B: Ema Vildmanová - Aneta Herainová 6, Veronika Řežábková a Natálie Konrádová 2 a Žofie Trejbalová
Radnice C: Dominik Hašek - Šarlota Janurová a Jan Ferschmann 3, Pavel Bartosch 2 a Lukáš Poustka
Průběžné pořadí po podzimu:
1. RADNICE A | 6-0 | 137: 34 | 12 |
2. Stupno | 4-2 | 106: 59 | 8 |
3. Chrást | 1-5 | 41: 97 | 2 |
4. RADNICE B | 1-5 | 18:112 | 2 |
Výsledky kluků:
Radnice A - Radnice B 7:2 (3:1), Zeman 3, Valenta 2 a Jirků a Miňha - F. Voják a Buchanec
Stupno - Ejpovice 10:2 (5:1), Král 5 a Pechmann, Nový, Poslední, Belu a Webr - Soukup a Hřídel
Radnice B - Stupno 0:16 (0:8), Král a Beneš 7 a Belu a Pechmann
Radnice A - Ejpovice 10:11 (6:6), Zeman 4, Miňha 3 a Bláha, Jirků a Valenta - Klučina 6, Soukup 3 a Hřídel a AJ
Radnce B - Ejpovice 10:11 (4:3), T. Turek 5, Špác 3 a Buchanec 2 - Klučina 6, Soukup 3 a Hřídel a AJ
Radnice A - Stupno 9:9 (6:6), Miňha 6, Zeman 2 a Valenta - Král 8 a Beneš
Pořadí (99):
1. Stupno | 2-1-0 | 35:11 | 5 |
2. Ejpovice | 2-0-1 | 24:30 | 4 |
3. RADNICE A | 1-1-1 | 26:22 | 3 |
4. RADNICE B | 0-0-3 | 12:34 | 0 |
Střelci družstev:
Stupno: Král 20, Beneš 8, Pechmann a Belu 2 a Poslední, Nový a Webr
Ejpovice: Klučina 12, Soukup 7, Hřídel 3 a AJ 2
Radnice A: Martin Brejcha, Filip Rýdl - Marek Miňha 10, Vojtěch Zeman 9, Karel Valenta 4, Michal Jirků 2 a Filip Bláha
Radnice B: Adam Linhart - Tomáš Turek 5, Šimon Špác a Tomáš Buchanec 3, Filip Voják 1 a Lukáš Turek
Průběžné pořadí po podzimu (420):
1. Stupno | 11-1-0 | 116:54 | 23 |
2. Ejpovice | 7-0-5 | 111:109 | 14 |
3. RADNICE A | 4-1-6 | 84:86 | 9 |
4. RADNICE B | 3-0-9 | 71:98 | 6 |
5. Chrást | 3-0-9 | 38:73 | 6 |
ELektronický předzápis do MŠ viz obrázek
INSTRUKCE K PŘEDZÁPISU ZDE Typ: PDF dokument, Velikost: 65.46 kB
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
29 | 30 | 1 | 2 |
3
1
|
4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
1. hodina 7.50-8.35
2. hodina 8.45-9.30
3. hodina 9.45-10.30
4. hodina 10.40-11.25
5. hodina 11.30-12.15
6. hodina 12.20-13.05
7. hodina 13.10-13.55
8. hodina 14.00-14.45
Po-Pá 6.00-16.00
Po-Pá 6.00-16.00