Základní kolo školní futsalové ligy

Zveřejněno: 22. 10. 2021, zapsal: Pavel Souček

V pátek, 22. 10. se mladší žáci zúčastnili krajského finále školní futsalové ligy v Plzni v areálu 22. základní školy Na Dlouhých. O futsal v pravém slova smyslu se nejednalo, protože s ohledem na protiepidemická opatření jsme hráli venku. Počasí bylo celkem příznivé, jen škoda silného větru, který pobyt venku i přes slunečné dopoledne znepříjemňoval. Naše družstvo startovalo ve skupině A.

Výsledky:

Plzeň A - Radnice 10:0 k

Doubravka - Radnice 8:1 (3:0), P. Turek z trestného kopu

Vaz nám zlomily 3 fatální chyby předpokládaných opor týmu, které soupeř neomylně potrestal. Naopak my jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější příležitosti. Jedinou naší branku zaznamenal Petr Turek utěšenou ranou o tyč z trestného kopu, jinak to bylo spíše trápení a kloudných akcí z naší strany bylo jako šafránu. Výsledný rozdíl byl nakonec způsoben tím, že si všichni zahráli spravedlivě. I tak jsme ale na soupeře neměli.

Pořadí:

1. Plzeň A
2 výhry 13:  2
2. Doubravka
1 výhra 10:  4
3. RADNICE bez výhry   1:18

Sestava: Ondřej Turek - Dominikové Kočka a Ľupták, Erik Ferenc, David Ferschmann, Josef Oliverius, Michaela Ottová, Matěj Veselý, Jakub Kieweg a Petrové Turek a Smeták

Celkové pořadí krajského finále futsalu:

1. Plzeň A, 2. Plzeň B, 3. Doubravka, 4. Planá, 5. RADNICE, 6. Přimda

Náhodný výběr z galerie
Zdravé zoubky dětem 8 Den Země v ZOO 20 Návštěva v muzeu 5 Nová čítárna 9