Soutěž "Hýbeme se hezky česky"

Zveřejněno: 8. 6. 2021, zapsal: Pavel Souček

Vážení rodiče, žákyně a žáci naší školy

Naše škola se zapojila do slosovací soutěže o sportovní vybavení s názvem Hýbeme se hezky česky. Všichni teď můžeme prostřednictvím webových stránek www.hybemesehezkycesky.cz 1x denně hlasovat pro náš školní sportovní klub (ŠSK Radnice). Hlasování bude probíhat celý měsíc, tedy až do 30. června 2021.

 

Dva týmy s nejvyšším počtem hlasů v rámci každého mikroregionu postoupí do finální fáze soutěže, ve které už bude hlasování probíhat přímo v prodejnách PENNY. Třetího postupujícího do finálního kola zvolí komise složená ze zaměstnanců PENNY. Finální kolo soutěže se uskuteční od 2. do 29. září, vyhlášení vítězů se uskuteční 14. října 2021.

 

Jak hlasovat?

Na stránkách www.hybemesehezkycesky.cz v sekci Hlasujte pro náš školní sportovní klub. Nejlepším řešením při vyhledávání je zadat název ŠSK Radnice. Pokud systém žádný klub nevyhledá, vyhledejte jej znovu pomocí města Radnice.

 

Pomocí tlačítka HLASOVAT dáte našemu klubu hlas.

Tlačítko VÍCE zobrazí bližší informace o registrovaném týmu.

 

Hlasovat můžete vždy 1x denně.

Děkujeme za podporu.

Náhodný výběr z galerie
Den otevřených dveří 9 Výtvarný kroužek 56 Psí útulek Němčovice 3 Lyžařský výcvik 2012 10