Příměstské letní tábory ZŠ Radnice

Zveřejněno: 4. 6. 2021, zapsal: Pavel Souček

Vážení rodiče,

V příloze naleznete informace včetně přihlášky k chystaným příměstským táborům (letos máte na výběr ze 2 různých), které proběhnou v naší škole ve 2. půlce srpna. Podotýkám, že definitivu přidělení dotace na Letní kemp AŠSK (co byl loni) škola stále ještě nemá, ale informace z dopisů nadřízených orgánů vybízejí k optimismu. Prosím, abyste v případě zájmu postupovali dle pokynů v souboru. Pokud je třeba, rád dítěti přihlášku ve škole vytisknu. Abychom to zbytečně nekomplikovali, tak těm, co jsou již přihlášení, přihlášku zanesu osobně. Nemusí se o nic starat, jen to přinést podepsané zpět. Death line termínem na obě akce je 20.6. Jakékoli dotazy rád zodpovím na kontaktech uvedených v textu přílohy. Na Vaše děti se těší Kateřina Levová, Helena Ottová, Lucie Spourová a já.

Příměstské letní tábory ZŠ Radnice (29,0 KB)
Náhodný výběr z galerie
Výlet šesté a sedmých tříd 12 Knihovna - jarní návštěva 1. A 11 Hořela nám škola, ale jenom jako 2 Umělecký kroužek na fotografii 3