Krajské mistrovství v atletice mladšího žactva a přípravek

Zveřejněno: 26. 4. 2021, zapsal: Pavel Souček

Patronátní oddíl naší Školní atletické přípravky a atletického kroužku, AC Falcon Rokycany nás jako tradičně pozval k participaci na chystaném Krajském mistrovství v atletice, které se v případě příznivé epidemiologické situace a uvolnění činnosti uskuteční ve 2 - 3 podnicích. Oddíl AC Falcon Rokycany zajistil ve své režii dopravu na závody autobusem OÚ Němčovice. Nejedná se o školní akci (všední den odpoledne od cca 14 hodin). Bližší info v obdržených e-mailových zprávách, zájemcům plnícím aktuálně presenční výuku rozdány informační letáky osobně. Případné dotazy rád zodpovím. V případě zájmu o start v soutěži je nutno dítě registrovat jako přihlášeného člena AC Falcon Rokycany. Část přihlášek rozdána, další když tak zajistím podle zájmu. Přihláška není nijak zpoplatněna.

Předběžné termíny závodů:

9.9. Petřín Plzeň; další budou stanoveny dodatečně

Náhodný výběr z galerie
Halloween 1.B 205 Halloween - zbytek 21 Třeťáci navštívili hasičské profesionály 26 zápis na školní rok 2001 - 2012 8