Organizace výuky na 2. stupni od 12.10. do 1. 11.

Zveřejněno: 9. 10. 2020, zapsal: Milena Raková

Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR na základě nařízení Vlády České republiky z 8. října a Opatření Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy se upravuje provoz školy na druhém stupni školy.  Žáci druhého stupně školy jsou s platností od pondělí 12. 10. 2020 rozděleni na žáky, kteří se vzdělávají ve škole,  a žáky, kteří se vzdělávají distančně - dálkově doma. Tato výuka je plánována na dva týdny, následuje jeden týden podzimních prázdnin.

Žáci prvního stupně, děti z mateřské školy a školní družina pokračují v běžném provozu. 

iconVýuka od 12. 10. ZDE (316,2 KB)iconškola (280,3 KB)
Náhodný výběr z galerie
Štafetový pohár 41 Nová čítárna 2 Atletické hrátky pro MŠ 2 Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky 6