Roušky v budově a vstup návštěv do školy

Zveřejněno: 9. 9. 2020, zapsal: Milena Raková

Od zítřka 10. 9. 2020 platí vyhlášená povinnost nosit roušku v budovách. V tuto chvíli ještě nejsou jasná pravidla pro školy. Přibalte prosím svým dětem do aktovek dvě čisté roušky v sáčku, abychom ráno popřípadě mohli splnit nařízenou povinnost.

Návštěvy školy, prosím choďte do budovy jen v opravdu nutných případech. Vzhledem ke zhorušující se epidemiologické situaci prosíme rodiče dětí ze školní družiny, aby čekali na děti venku. Nově instalovaný systém otevírání dveří umožňuje bezpečný a řízený odchod dětí. Samozřejmě rodiče nejmenších prvňáčků a druháčků mohou v případě potřeby dětem ještě zpočátku pomáhat, ale uvídí sami, že děti jsou neskutečně pružné a šikovné a naučí se velmi rychle obstarávat si své záležitosti při odchodu samostatně. V případě, že už potřebujete do budovy vstoupit, prosíme Vás o ohleduplnost, abyste vstupovali pouze jednotlivě, to znamená jen jeden rodič. Děkujeme mnohokrát za spolupráci a podporu. 

Náhodný výběr z galerie
Projekt les 9 Dravci 2017 9 Povolání rodičů 7 Miniházená ve Stupně 18