Přihlašování obědů - informace k objednávání obědů po znovuotevření školy

Zveřejněno: 12. 3. 2020, zapsal: Milena Raková

Vážení rodiče, zákonní zástupci.

Vzhledem ke změně a poslední informaci k situaci v ČR  pozbýbvá platnost informace, kterou jsme vyvěsili 11. 3. 2020 - růžové odlišení. Bude platit tento postup:

Jídelníčky zatím nebudou vyvěšovány, hned jak se bude zdát,že školy otevřeny budou, budeme na tento stav reagovat a Vás informovat. Sledujte tyto stránky, nástěnku u školní jídelny.  Změna pracovní doby vedoucí školní jídelny po dobu mimořádného opatření (uzavření školy) bude od 7:00 hodin do 10:00 hodin. V pátek škola úřední hodiny zrušila. Děkujeme za pochopení. 

Informace z 12. 3. 2020 Protože v tomto okamžiku není jasné a předvídatelné, kdy bude škola znovu otevřena, ale v případě pokynu chceme, aby bylo stravování ihned k dispozici, proto bude školní jídelna postupovat takto:

V pátek 13. března budou k dispozici na www.strava.cz, kde si běžně objednáváte, jídelníčky na nadcházející dva týdny (od 23. 3. 2020 do 4. 4. 2020). Bude možné si objednávat od pátku do středy 18. 3. 2020 do 13.00 hodin stejně, jak jste zvyklí. V případě, že škola nebude v tomto termínu otevřena, budou přihlášky vedoucí školní jídelny stornovány a znovu si budete moci se stejnou frekvencí - od pátku do středy objednat jídla na nadcházející dva týdny. 

Náhodný výběr z galerie
Adventní věnce 2016 4. A 11 Poznávání historie regionu part I 22 Čertí školička 2017 12 zábavná pingpongová show 29