Prostřední turnaj v miniházené

Zveřejněno: 16. 10. 2019, zapsal: Pavel Souček

Ve středu, 16.10. se uskutečnil poslední turnaj v miniházené v tomto kalendářním roce. Děvčata opět potvrdila svoji suverenitu, chlapci, nooo.... mohlo by to být lepší, ale i tak hrají fajn. Musíme to ještě vycizelovat...

Výsledky dívek:

Radnice B - Chrást 1:18 (0:9), Benešová - Bóriková 16 a Nosková a Průšová

Tentokrát se nám povedlo už postavit čistě dívčí béčko, což byl konečně i 1 z hlavbních cílů podzimní části. Děvčata bojovala statečně, ale proti staršímu a zkušenějšímu zatím ještě na lepší výsledek nemohla mít. Musejí však vytrvat.

Stupno - Chrást 8:1 (2:1), Vodrážková 3, Z. Čejková 2 a Radová, E. Králová a E. Cajthamlová - Bóriková

Kolektivní pojetí vítěze slavilo úspěch nad hrou na 1 střelkyni, kterou stupenské hráčky dokázaly pokrýt.

Radnice A - Stupno 8:4 (6:3), Ottová 7 a Zemanová - Vodrážková 2 a K. Cajthamlová a Radová

Tentokrát tomu bylo naopak a Míša Ottová svým tahem na branku do přestávky dala našemu týmu uklidňující náskok. Po změně stran soupeř přistoupil k osobnímu bránění naší kanonýrky a ta už dostávala na brankovišti mnohem méně prostoru a zase o to výrazněji pomohla směrem dozadu. Díky skvělé obraně v čele s pozornou brankářkou se nám podařilo náskok uhájit.

Radnice A - Radnice B 12:2 (6:2), Ottová 6 a Zemanová a Levová 3 - Benešová obě

Přestože naše áčko své mladší spolužačky šetřilo, nemohlo být o vítězi utkání nejmenších pochyb.

Radnice B - Stupno 1:16 (1:7), E. Čejková - K. Cajthamlová, Z. Čejková, Vodrážková a Radová 3, A. Králová 2 a E. Králová a E. Cajthamlová

I v tomto utkání naše nejmladší nedaly svou kůži lacino a dle slov Jany Loukotové se objevovaly záblesky zlepšování. Čili jen pokračovat v nastoupené cestě.

Radnice A - Chrást 3:2 (1:1), Ottová všechny - Bóriková obě

Největší bitva turnaje podle očekávání přinesla souboj 2 nejlepších střelkyň turnaje, v níž byly šťastnější naše holky.

Radnice A: Ottová 16, Zemanová 4 a Levová 3

Stupno: Vodrážková 8, Z. Čejková a Radová 5, K. Cajthamlová 4, E. Cajthamlová a Královy 2

Chrást: Bóriková 19 a Nosková a Průšová

Radnice B: Benešová 3 a E. Čejková

Výsledky kluků:

Radnice A - Radnice B 5:12 (2:4), Zeman a Oliverius 2 a Kieweg - Smeták 7, Veselý 4 a Ferschmann

Výměna brankářů byla nečekaně silným jazýčkem na vahách. Áčko se sice ujalo vedení, ale pak převzali otěže jejich spolužáci a v průměru na jejich 3 branky připadla jediná našeho tabulkově výše postaveného týmu.

Ejpovice - Stupno 12:3 (6:1), Klail 9, Levá 2 a Ženíšek - Hůlka, Dach a Souček

Jednoznačná záležitost domácích, kteří se mohli opřít o svého střelecky disponovaného kapitána.

Radnice A - Chrást 6:4 (3:1), P. Turek 3, Oliverius 2 a Zeman - Berenreiter a Jung 2

Jindy jasnou výhru s tímto soupeřem jsme si tentokrát museli vytrpět. Za stavu 5:4 v posledních vteřinách Chrástecké vychytal v čisté šanci náš brankář Ondra Turek a my jsme z rychlého protiútoku konečně rozhodli.

Stupno - Chrást 7:4 (3:2), Dach 4, Čipera 2 a Pfeffer - Berenreiter 3 a Jung

Vyrovnané utkání, v němž až od stavu 3:3 v úvodu 2. půle začalo plnit Stupno roli favorita a sérií 4 branek zlomilo houževnatý protivníkův odpor.

Radnice A - Stupno 9:6 (3:3), P. Turek 5 a J. Oliverius 4 - Dach 4 a Čipera 2

Po vyrovnané 1. půli se probudila střelecky naše dvojice nejzkušenějších hráčů týmů a i když cesta k oběma bodům nebyla jednoduchá, dovedli jsme duel do vítězného konce.

Ejpovice - Radnice B 21:12 (11:6), Klail 13, Levá 5 a Bílek, Vondryska a Ženíšek - Smeták 5, Veselý 4, Fišer 2 a Lupták

Měření sil přineslo brankové hody, když domácí měli ve střelbě prakticky stoprocentní úspěšnost.

Radnice B - Stupno 8:10 (4:2), Smeták 6 a Nguyen a Veselý - Dach 6, Fast 2 a Šperl a Souček

Po vedení v 1. poločase se naše družstvo nechalo ukolébat v domění, že už je všechno rozhodnuto a nakonec dobře rozehrané střetnutí zbytečně ztratilo.

Ejpovice - Radnice A 15:5 (8:5), Klail 9, Bílek 4 a Levá a Vondryska - J. Oliverius 3 a Kieweg a P. Turek

Duely našeho áčka s Ejpovicemi mají vždy stejný scénář. Skvěle začneme, vedeme a ve 2. poločase kolaps. Do stavu 5:5 domácí ani jednou nevedli, ale od té doby jsme už soupeřova brankáře nepřekonali a naopak podzimní leader v pohodě navyšoval své skóre až na dvouciferný rozdíl.

Radnice B - Chrást 6:8 (3:4), Smeták 4 a Veselý 2 - Petr Řánek a Berenreiter 3 a Jung 2

Nečekanou prohrou naše reserva přišla o 2. místo (a tím i lepší umístění než kolegové z A týmu - bývalo by stačilo jakékoli vítězství) a ve vyrovnaném zbytku pelotonu za suverénními Ejpovicemi nakonec obsadila předposlední místo. A stačilo dostat o 2 branky více a mohlo být ještě hůře. Tak moc je letos situace na 2. - 5. místě vyrovnaná...

Ejpovice - Chrást 12:6 (6:3), Klail 7, Ženíšek 3 a Levá 2 - Berenreiter 4 a Jung 2

V závěrečném utkání domácí v tréninkovém tempu potvrdili své 3 turnajové prvenství v řadě.

5. Chrást 2-1-9    47:  88  5

Ejpovice: Klail 70, Ženíšek 26, Levá 25, Bílek 17, Černý 7, Vondryska 3 a Vajnar

Radnice A: J. Oliverius 47, P. Turek 31, Kieweg 25, Zeman 8 a O. Turek 6

Radnice B: P. Smeták 49, Veselý 36, Ferschmann 9, Fišer 5, F. Löwenhöffer 4, Lupták a Skalický 2 a Nguyen a Dyček

Stupno: Dach 15, Brož 8, Čipera 7, Kico, Pfeffer a Souček 4, Fast, Šperl, Roth a Špaček 2 a Koča a Hůlka

Chrást: Berenreiter 21, Jung 16, Petr Řánek 5, Pavel Řánek 2 a Kubát, Ryba a Pokorný

Průběžné pořadí dívek (240):

1. RADNICE A 8-1 90:  36 16
2. Stupno 6-3 78:  35 12
3. Chrást 4-5 54:  52  8
4. RADNICE B 0-9 18:117  0

Radnice A: Ottová 59, Galbavý 15, Levová 7, Zemanová 4, Chvojková a Ferenc 2 a Nguyen

Stupno: Vodrážková 17, Radová 14, E. Cajthamlová a Z. Čejková 13, K. Cajthamlová 10, E. Králová 6, Šmausová 3 a A. Králová 2

Náhodný výběr z galerie
Trénink  59 Gymnastický set 2 Závody v běhu na lyžích 2013 III 17 Září u Šmoulů 9