Nabídka sportovních a tělocvičných kroužků pro školní rok 2019/2020

Zveřejněno: 29. 8. 2019, zapsal: Pavel Souček

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

V příloze naleznete nabídku sportovních a tělocvičných kroužků na blížící se školní rok. V případě zájmu postačí vytisknout signifikovanou zadní stranu se jménem a třídou dítěte a vypsáním čísel kroužků (případně postačí i obyčejný kousek papíru, avšak s čitelnými a kompletními údaji). Důležité je dodržet mezní termín - pátek, 13.9. Ve středu by opět měly běžet kroužky v rámci projektu Hodiny pohybu navíc (basket, házená, volejbal, fotbal - respektive jejich malé formy pro 1. stupeň). Pokud by se dětem chtělo, nemusíme čekat až na přelom září a října a můžeme středeční kroužky HPN zahájit klidně už 11.9., dokud je ještě hezké počasí. Jakékoli dotazy rád zodpovím na platných kontaktech.

Sportovní a tělocvičné kroužky 2019/2020 (26,8 KB)