Jarní vystoupení pro maminky

Zveřejněno: 21. 5. 2019, zapsal: Kateřina Levová

      Druhá květnová neděle patří tradičně všem maminkám. My jsme se rozhodli, že jim uděláme radost s malým předstihem a pozváním přímo do školy.

      Ve čtvrtek 9. května 1.A společně s 2.A uspořádali „Jarní vystoupení“. Vzhledem k tomu, že pozvání přijali i ostatní členové rodin i příbuzní, náplň spíše směřovala k jaru.

      Hlavním cílem však bylo popřát maminkám k jejich svátku. Jak? Přeci pěknou písničkou, kytičkou a vlastnoručně vyrobenými přáníčky. Téměř všechny děti se s chutí zapojily do nácviku písniček, tanečků i říkanek. Vždyť to bylo přece pro MAMINKY! Rodičům tak předvedly, co dokáží kromě nácviku čtení, psaní, počítání atd. Odměněny byly nejen maminky, za svou celoroční nedoceněnou práci a starostlivost, ale i dětičky – jejich potleskem, slzičkami, drobnými sladkostmi, dortíky z dílny třídních učitelek a kdo neutekl, ozdobil a odnesl si i červený balónek se srdíčky.

      Všem dětem moc děkujeme za píli při nacvičování. Dospělákům i sourozencům za návštěvu a těšíme se na další příležitost pro společné setkání. Tím by měl být 13.červen při „Dni otevřených dveří“.

Jarní vystoupení pro maminky 8Jarní vystoupení pro maminky 5Jarní vystoupení pro maminky 2Jarní vystoupení pro maminky 4Jarní vystoupení pro maminky 3Jarní vystoupení pro maminky 7Jarní vystoupení pro maminky 6Jarní vystoupení pro maminky 1