Příslušníci Armády ČR u nás ve škole

Zveřejněno: 9. 11. 2018, zapsal: Jana Vichrová

Ve středu 7. 11. 2018 navštívili naši školu členové Armády České republiky nadrotmistři David Linhart a Radek Kokoška. V rámci předmětu volba povolání připravili zajímavý program pro žáky 8. a 9. třídy, kteří se v letošním a příštím školním roce budou muset rozhodnout, na jaké povolání se budou připravovat po odchodu z naší školy. Během dvou hodin se žáci seznámili  s činností, posláním a úkoly naší armády. Byla jim také představena možnost studia  na vojenských školách a následné uplatnění v armádě. Nemohly chybět  ani zkušenosti ze zahraniční mise, vše bylo doprovázeno interaktivní prezentací.

            Setkání s vojáky se líbilo. Bylo to příjemné zpestření výuky. Některým žákům to možná pomůže  v rozhodování kam po škole.

Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 4Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 7Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 2Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 10Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 8Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 3Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 5Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 1Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 9Příslušníci Armády ČR  u nás ve škole 6