Plán sportovních aktivit na květen a červen

 

 

 

Datum

Plánovaná akce

květen a červen

Miniházená: Ejpovice (4.6.)

Sraz v 6:20 na radnickém nádraží, návrat ve 12:48 do Radnic. Oběd bychom měli stihnout. S sebou cca 30 Kč na cestu, sportovní oblečení, svačinu a pití.

Sportovní oblečení a sálovky s sebou (kluci do Chrástu mohou i turfy, do Ejpovic ne). Pro případ ranního vlhka v Ejpovicích jedny staré větší ponožky s sebou, které půjdou navléci přes boty. Kluci hrají venku na polyuretanu resp. umělé trávě (Chrást); holky hrají uvnitř v halách (palubovka). Týmy rozděleny podle 5. tříd (A a B u obou pohlaví) + doplněny žáky 4. tříd.

Čtvrtek, 30.5.

Krajské finále atletického trojboje (Přeštice)

Sraz a všechno ostatní diriguje paní učitelka Ottová. S sebou věci vhodné na běhání, svačinu, pití a drobné kapesné. Jízdné bude proplaceno. Sestava: Kateřina Kasíková, Michaela a Tomáš Ottovi a Václav Oliverius. Návrat buď ve 13:58 na vlakové nádraží nebo v 15:03 na náměstí do Radnic (pravděpodobnější je to náměstí). Odhlásit obědy.

Čtvrtek, 30.5.

Minikopaná mladších kluků (Jižní předměstí Rokycany)

Sraz v 7 hodin na zastávce před školou, s sebou kopačky, chrániče, stulpny, ideálně i kraťasy, teplákovku, svačinu, pití a drobné kapesné (jízdné bude proplaceno), návrat ve 12:02, 13:05 nebo 14:12, oběd raději odhlásit, nebo dát kastroly.

Předběžná širší nominace: Lukáš Dítě - Jaroslav Kesner, Lukáš Eidler, Tomáš Hübner, Ladislav Jelínek, Roman Střeleček, Pavel Benajtr, Josef Turek, Adam Blecha, Šimon Cipra, Jan Fišer, Ondřej Vávra, Radek Tysl a Ladislav Král

Čtvrtek, 6.6.

BFL (florbal 4+1 pro 1. stupeň v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech - koedukovaná soutěž)

Sraz nejpozději v 6:20 na vlakovém nádraží. S sebou hokejku a stulpny (možno oboje zapůjčit školní), svačinu, pití, drobné kapesné a cca 25 Kč na cestu.
Širší nominace: Ondřej Turek - Petr Turek, Josef Oliverius, Jakub Kieweg, Filip Zeman, Jiří Planeta, Michaela Ottová, Anita a Vojtěch Zemanovi, Simona Mudrová, Kristýna Sebránková a

Pátek, 7.6.

Triatlon (Rokycany)

Dle zájmu

Pondělí, 17.6.

Krajské finále miniházené (31. ZŠ Elišky Krásnohorské - DHC Plzeň)

Sraz v 6:20 na nádraží v Radnicích, návrat kolem 14. - 15. hodiny, oběd odhlásit, nebo dát kastroly. S sebou sportovní oblečení včetně teplákovky, sálovou obuv (ne turfy), svačinu, pití a přiměřené kapesné. Na cestu cca 40 Kč (vlak + MHD - kdo má Plzeňskou kartu, má MHD zdarma)

Nominace:

Kluci 5. B: Ondřej Turek - Václav a Josef Oliveriusové, Jakub Deňo, Petr Turek, Tomáš Otto, Filip Jícha, František Oračko (v rozlosování jako Nightwish, modré rozlišováky)

Kluci 5. A: Tomáš Bělohlávek - Jiří Löwenhöffer, Petr Smeták, Robert Fousek, Petr Krejčí, Filip Zeman, Jakub Kieweg, Milan Šístek a Matěj Staude (v rozlosování jako Zahodíme, uvidíme)

Mladší: (kluci z 3. třídy???, kteří chodí na kroužek) - Matěj Veselý, David Ferschmann, Patrik Hašek, Jiří Fišer, František Löwenhöffer a Jiří Skalický); v rozlosování jako Překvapení turnaje (oranžové rozlišováky)

Holky: Karolína Chvojková - Natálie Krchovová a Hřebřinová, Tereza Galbavá, Nikol Vosmíková, Barbora Tesařová, Kateřina Kasíková, Michaela Ottová, Anny Nováková a Levová, Nicol Kotěšovcová, Eliška Veselá (modré dresy)

Úterý, 18.6.

Zájezd na MS v softbale v Praze

(přednostně pro žáky 8. a 9. třídy, kteří se s tímto odvětvím seznámí v rámci tématického celku "netradičních" pohybových aktivit po Poháru rozhlasu - reservováno 25 vstupenek)

Sraz v nejpozději v 6:25 na vlakovém nádraží v Radnicích (doprava se mnou) nebo nejpozději v 7:20 ve vestibulu vlakového nádraží v Rokycanech (doprava individuální). Zde přesedáme na rychlík odjíždějící na Prahu v 7:32. Jízdenky si zajišťuje každý individuálně

10:30 Jižní Afrika - Austrálie

13:30 Kanada - Venezuela

Součástí akce je doprovodný program v softbalových dílčích herních činnostech. V areálu je možnost zakoupit si občerstvení Návrat buď vlakem v 15:15 (příjezd do Radnic busem na náměstí v 17:15), nebo vlakem následujícím (příjezd busem na náměstí v 18:13). S sebou vhodné oblečení, svačinu, pití, peníze na cestu (jede každý za své) a přiměřené kapesné. Odhlásit obědy.

Pátek, 21.6.

Turnaj v kopané v Němčovicích O pohár starosty OÚ Němčovice

odjezd v 8:30 do Němčovic, návrat do školy po poledni. S sebou kopačky, chrániče a sportovní oblečení.

Velký fotbal (7+1)

Radnice starší: Dominik Jonák - Pavlové Kalaš a Chloupek, Jiří Štrunc, David Kočka, Jan Smeták, Jakub Fišer, Adam Krchov, Pavel Trepeš, Tomáš Mišalko (velké modré)

Radnice mladší: Lukáš Dítě - Jaroslav Kesner, Roman Střeleček, Tomáš Hübner, Lukáš Eidler, Ladislav Jelínek, Pavel Benajtr, Adam Blecha, Josef Turek, Jan Fišer, Ondřej Vávra a Jakub Auxt (malé modré)

 

Malý fotbal - (4+1 nebo 5+1)

5. A - Karolína Chvojková - Petrové Krejčí a Smeták, Tomáš Bělohlávek, Jiří Löwenhöffer, Robert Fousek, Le Hoang Nguyen (oranžové rozlišováky)

5. B - František Oračko - Tomáš Otto, Václav Oliverius, Filip Jícha, Jakub Deňo, Lukáš Janoschec, Daniel Soukup (modré rozlišováky)

4. třída - Ondřej Turek - Petr Turek, Josef Oliverius, Jakub Kieweg, Filip Zeman, Jiří Planeta, Lukáš Hegner, Michaela Ottová a Anita Zemanová (fialové dresy)

Mix - Matěj Veselý - Dominik Lupták, David Ferschmann, Franz Josef Löwenhöffer, Dominik Kočka, Patrik Hašek, Huy Hoang Viet Nguyen, Tomáš Galbavý a Vojtěch Zeman (zelené rozlišováky)

Září

Miniházená (Stupno, Chrást, Ejpovice)

Věková hranice k 1. 8. 2008. V každém družstvu 1 starší max. o 3 měsíce s podmínkou, že se jedná o žáka 5. třídy.

Kluci A: Ondřej Turek - Petrové Smeták a Turek, Jakub Kieweg, Josef Oliverius, Filip Zeman, Jiří Planeta, Milan Šístek a Lukáš Hegner

 

Kluci B: Matějové Voják a Veselý, David Ferschmann, Patrik Hašek, Dominikové Kočka a Lupták, Jiří Fišer, Martin Dyček, František Josef Löwenhöffer a Jiří Skalický

 

Holky: Anita Zemanová, Michaely Ottová a Paterová, Tereza Lukáčová, Anna Levová, Marie Fialová, Lenka a Nikola Nguyenovy