Plán sportovních aktivit na 2. pololetí

 

 

 

Datum

Plánovaná akce

květen a červen

Miniházená: Chrást (4.6.) a Ejpovice (11.6.)

Sraz v 6:20 na radnickém nádraží, návrat ve 12:48 do Radnic. Oběd bychom měli stihnout. S sebou cca 30 Kč na cestu, sportovní oblečení, svačinu a pití

Sportovní oblečení a sálovky s sebou (kluci do Chrástu mohou i turfy). Pro případ ranního vlhka v Ejpovicích jedny staré větší ponožky s sebou, které půjdou navléci přes boty. Kluci hrají venku na polyuretanu resp. umělé trávě (Chrást); holky hrají uvnitř v halách (palubovka). Týmy rozděleny podle 5. tříd (A a B u obou pohlaví) + doplněny žáky 4. tříd.

únor

BFL (Strašice)

Sraz v 7:45 ve škole, návrat kolem 14. hodiny zpět, odhlásit oběd, s sebou sálovou obuv, florbalku svačinu, a pití, ideálně i stulpny. Týmy podobně jako na miniflorbale.

středa, 27. 2.

Košíková (jen kluci)

Sraz v 7 hodin na zastávce před školou, návrat mezi 12. a 15. hodinou. S sebou sálovou obuv, svačinu a pití, obědy raději odhlásit. Lístky odevzdávat panu učiteli Svobodovi. Za počet navrácených dresů odpovědni hráči z 9. třídy (přepočítat a po návratu v tašce odevzdat k vyprání do sborovny.

Širší nominace:

Pavlové Kalaš a Chloupek, David Kočka, Jiří Štrunc, Martin Ferus, Jakub a Jan Fišerové, Jaroslav Kesner, Tomáš Mišalko, Lukáš Eidler, Pavel Benajtr, Miroslav Kratochvíl, náhr. Petr Verner a Roman Střeleček,

přelom února a března Trénink s olympionikem (bude upřesněno)
4. a 5.3.2019

Bruslení na zimním stadionu v Rokycanech

Pondělí: 10:30 - 11:30 pro 5. - 9. třídu stupeň bez instruktora

Úterý: 11:30 - 12:30 pro 1. stupeň s instruktorem

Cena: 2. stupeň - 20 Kč plus příspěvek na autobus (dle počtu zájemců)

1. stupeň - 30 Kč plus příspěvek na autobus (dle počtu zájemců)

Odjezd v pondělí v 9:45 a v úterý v 10:45

Úterní parta

P - Aneta Hereinová, Žofie Trejbalová, Emma Fišerová, Nikola Horáková, Jakub Záhrobský, Filip Rýdl, Natálie Konrádová

2 - cca 20 zájemců

J - cca 8 zájemců

Anna Levová, Marie Fialová, Michaela Ottová, Lenka a Nikola Nguyenová, Jiří Planeta, Milan Šístek, Tereza Sekmilerová, Anita Zemanová, Michaela Paterová, Eva Havlová, Tereza Lukáčová, Maria Jirochová a Ondřej Šmídek, Natálie Matoušková a Petra Vondráčková (14)

 

Pondělní parta:

Filip Zeman, Josef Oliverius, Petr a Ondřej Turkové a Tomáš Mašek (5)

A - Petrové Krejčí a Smeták, Natálie Hřebřinová a Krchovová, Tereza Galbavá, Žofie Kučerová, Anna Matoušková, Nikol Vosmíková, Kateřina Kasíková, Veronika Melicharová, Karolína Chvojková, Barbora Tesařová a Robert Fousek (13)

B - Marek Mulač, Lukáš Janoschec, Anna Nováková, Tomáš Otto, Daniel Soukup, Filip Jícha, Nicol Kotěšovcová, Václav Oliverius, Josef Kotěšovec, Kateřina Benešová (10)

6 - Tomáš Mudra, Šimon Cipra, Jan Fišer, Ondřej Vávra, Josef Turek a Pavel Benajtr (6)

7 - Tereza Mašterová, Julie Spěváčková, Nikola Lišková, Daniela Voldřichová, Anety Paterová a Bittnerová, Annabel Stavenuiterová, Sabina Gottliebová, Tomáš Hübner, Petr Verner a Jaroslav Kesner (11)

8 - Pavlové Kalaš a Chloupek, Jiří Štrunc a David Kočka (4)

úterý, 26.3.

Okresní kolo OVOV (Radnice)

Družstva:

A - Jakub Fišer, Pavel Benajtr, Roman Střeleček, Václav Oliverius, Aneta Bittnerová, Annabel Stavenuiterová, Sabina Gottliebová a Natálie Petrovská

B - Filip Jícha, Petr Turek, Jaroslav Kesner, Václav Jajčík, Karolína Chvojková, Viktorie Mentlíková, Tereza Galbavá a Aneta Paterová, (v tomto pořadí se posouvají výše)

N - Jiří Iljič Löwenhöffer, Jan Smeták, Jakub Kieweg - Tereza Mašterová, Nikol Němcová, Natálie Krchovová (rovněž v tomto pořadí

Jednotlivci:

R - Aneta Pelánková, Michaela Poustková, Martin Ferus, Dominik Nejedlý, Dominik Jonák, Veronika Vidrnová, Tereza Berešová, Nikola Králová

3 - Tereza Kosová, Soňa Jonáková, Svatava Oplová  - Pavlové Kalaš a Chloupek, David Kočka, Adam Krchov a Tomáš Mišalko

4 - Diana Doležalová, Tereza Kocurová a Marie Cotvová - Jiří Štrunc, Martin Žemlička, Jan Štěpánek, Josef Nový

5 - Annabel Stavenuiterová 2752, Natálie Petrovská 2257, Tereza Mašterová 2068, Kristýna Kesnerová 1971 - Jakub Fišer 2486, Jaroslav Kesner 2246, Václav Jajčík 2159, Jan Smeták 2106, Radek Ferko 1972, Pavel Vondráček 1956, Lukáš Eidler 1900

6 - Aneta Bittnerová 3040, Sabina Gottliebová 2258, Aneta Paterová 2134, Marta Vyčichlová - Pavel Benajtr 2624, Roman Střeleček 2377, Adam Blecha 1809, Jakub Auxt 1741

7 Karolína Chvojková 2197, Viktorie Mentlíková 2196, Tereza Galbavá 2150, Nikol Vosmíková 2012 - Filip Jícha 2367, Petr Krejčí 1807, Tomáš Otto 1761 a Jakub Deňo

8 - Nikol Němcová 2057, Natálie Krchovová 2000, Barbora Tesařová 1990, Žofie Kučerová 1985, Natálie Hřebřinová 1970, Anna Levová 1761 a Michaela Ottová - Václav Oliverius 2779, Petr Turek 2386, Jiří Iljič Löwenhöffer 2191, Jakub Kieweg 2043, Petr Smeták, Robert Fousek

9 - Matěj Veselý 2099, Josef Oliverius 2048, David Ferschmann 1878, František Josef Löwenhöffer 1757, Ondřej Turek 1675 - Marie Fialová 1672, Valérie Vyčichlová 1489, Michaela Paterová

úterý, 2.4.

Kvalifikace ve vybíjené a McDonald Cup (Stupno, resp. Břasy)

(Sraz v 7:45 ve škole - odjezd v 8 hodin autobusem od nádraží, návrat ve 12:08 od hřiště s příjezdem ve 12:14 (nefotbalisté), resp. ve 12:49 s příjezdem ve 12:54 (fotbalisté). S sebou sportovní oblečení, fotbalisté kopačky (bude se hrát na trávě na Břasích), vybíjenkáři sálovky (hraje se ve školní tělocvičně na umělém povrchu, turfy nevadí, ale asi by to v nich na tomhle povrchu klouzalo

Předběžné širší nominace:

Vybíjená: Petrové Krejčí a Smeták, Jiří Löwenhöffer, Robert Fousek, Tomáš Otto, Filip Jícha, Václav a Josef Oliveriusové, Tomáš Bělohlávek, Petr Turek, František Oračko, Filip Zeman, Jakubové Deňo a Kieweg (14)

McDonald Cup - starší: Karolína Chvojková - Petrové Krejčí a Smeták, Jiří Löwenhöffer, Robert Fousek, Tomáš Otto, Filip Jícha, Václav Oliverius, Tomáš Bělohlávek, Petr Turek, Jakub Kieweg, Filip Zeman a František Oračko (13)

McDonald Cup - mladší: Ondřej Turek - Jiří Planeta, Josef Oliverius, David Ferschmann, Patrik Hašek, František Josef Löwenhöffer, Dominikové Kočka a Lupták, Matěj Veselý a

 

Vybíjená:
8:15 Stupno - Volduchy
8:35 Stupno - Radnice
8:50 Radnice - Volduchy

Malá kopaná (hráno na 2 hřištích zároveň mladší i starší; 2x20 minut, obojí 7+1)

10 Stupno - Volduchy (starší) a Radnice - Volduchy (mladší)
10:45 Radnice - Volduchy (starší) a Stupno - Volduchy (mladší)
11:30 Stupno - Radnice (obojí)

duben

Čokoládová tretra (v rámci hodin TV, odběhnuto musí být do 12.4. - v 1. - 3. třídě pomohu s organisací)

ročníky 2012 a 2013 - běh na 100 metrů

ročníky 2010 a 2011 - běh na 200 metrů

ročníky 2008 a 2009 - běh na 300 metrů

Do krajského kola v Plzni postupují v každé věkové kategorii 3 nejrychlejší chlapci a 3 nejrychlejší dívky (celkem tedy 18 dětí). 3 nejrychlejší chlapci a 3 nejrychlejší dívky z krajského kola v Plzni (24.4. - 13.6.) postupují do semifinále 19.6.2019 ve Vítkovicích konaného v rámci Zlaté tretry

Úterý, 16.4.

Odbíjená (Gymnasium Rokycany, jen kluci)

Předběžná širší nominace:

 Pavlové Chloupek a Kalaš, David Kočka, Jiří Štrunc, Jan Smeták, Jaroslav Kesner, Martin Žemlička, Jakub Fišer, Roman Střeleček, Petr Verner, Jaroslav Bednařík

10. a 11.4.

Vybíjená (Jižní předměstí Rokycany - kluci pouze v případě postupu z okrskového kola; úterý kluci, středa holky)

Sraz nejpozději v 7 hodin na zastávce před školou, s sebou sportovní oblečení, sálovou obuv, svačinu, pití a přiměřené kapesné (cestovné bude uhrazeno). Oběd raději odhlásit nebo dát kastroly

Nominace:

dívky: Tereza Galbavá, Natálie Hřebřinová a Krchovová, Karolína Chvojková, Kateřina Kasíková, Nicol Kotěšovcová, Barbora Tesařová, Nicol Vosmíková, Eliška Veselá, Anny Levová a Nováková, Michaela Ottová a Kateřina Benešová

kluci:

 

Úterý, 23.4.

Malá kopaná starších kluků:

Předběžná širší nominace: Jaroslav Kesner - Pavlové Kalaš a Chloupek, David Kočka, Adam Krchov, Jiří Štrunc, Jakub Fišer, Jan Smeták, Václav Jajčík, Tomáš Mišalko, Martin Žemlička, Barbora Kabátová, Soňa Jonáková

Pátek, 26.4.

Přespolní běh (Stráň v Rokycanech)

Starší kluci: Pavel Kalaš

Starší holky: Diana Doležalová

Mladší kluci: Jakub Deňo

Mladší holky: Aneta Bittnerová

Čtvrtek, 2.5.

Štafetový pohár (Rokycany)

Starší:

Mladší:

Úterý, 7.5.

Malá kopaná (pouze v případě postupu z kvalifikace)

Sestava stejná jako v okrskovém kole

Předběžné širší nominace

Středa, 15.5.

Pohár rozhlasu (Jižní předměstí Rokycany)

Předběžné nominace, tak jak by vyšly po podzimních výkonech (v jarním testování jistě dojde ke zmenám)

Mladší kluci:

60 m: Benajtr, Blecha, Střeleček

Dálka: Medek, Auxt, Tysl

Výška: Střeleček, Jícha, Turek

Hod: Medek, Fišer, Turek

Kilometr: Benajtr, Blecha, Auxt

Štafeta:

A - Benajtr - Střeleček - Auxt - Medek

B - Tysl - Blecha - Auxt - Jícha

Mladší holky:

60 m: Bittnerová, Gottliebová, Vyčichlová,

Dálka: Gottliebová, Vyčichlová, Paterová

Výška: Paterová, Ernestová, Šašková

Hod: Mulačová, Králová, Jurinová

600 m: Bittnerová, Králová, Mašková

Štafeta:

A - Bittnerová - Králová - Gottliebová - Vyčichlová

B - Jurinová (Mašková) - Paterová - Ernestová - Šašková

Starší kluci:

60 m: Chloupek, Kalaš, Ferko (Fišer)

Dálka: Nemčok, Mišalko, Štrunc

Výška: Chloupek, Fišer, Krchov

Koule: Kalaš, Štrunc, Kesner

Míle: Kočka, Smeták, Ferus

Štafeta:

A - Chloupek - Kalaš - Štrunc - Nemčok

B - Krchov - Ferko - Mišalko - Fišer

Starší holky:

60 m: Berešová,Kosová, Petrovská

Dálka: Kesnerová, Mašterová, Stavenuiterová

Výška: Bláhová, Kiršová, Stavenuiterová (Petrovská)

Koule: Doležalová, Kosová, Vidrnová

Půlka: Doležalová, Kocurová, Pavelková

Štafeta:

A - Berešová - Petrovská - Doležalová - Kosová

B - Kesnerová - Stavenuiterová - Pavelková - Vidrnová (Kocurová)

středa, 22.5.

Krajské finále odznaku všestrannosti (Tachov)

Pouze postupující z okresního kola

Sraz nejpozději v 6:25 na vlakovém nádraží v Radnicích, Západním expresem s přestupem v Plané a s příjezdem v 9:26 do Tachova. Návrat nejpravděpodobněji v 13:32 vlakem do Plzně s přestupem v Plané a dojezdem busem z Plzně v 15:15 s příjezdem v 15:56. S sebou sportovní oblečení a obuv, svačinu a pití, oběd odhlásit.

Středa, 29.5.

Atletika (Jižní předměstí Rokycany)

Předběžné širší nominace:

Kluci: Václav Oliverius, Tomáš Otto, Jakub Deňo, Petr Turek, Jan Lacman

Holky: Barbora Tesařová, Natálie Krchovová, Nikol Vosmíková, Žofie Kučerová

Čtvrtek, 30.5.

Minikopaná mladších kluků (Jižní předměstí Rokycany:

Předběžná širší nominace: Lukáš Dítě - Jaroslavové Kesner a Bednařík, Lukáš Eidler, Tomáš Hübner, Ladislav Jelínek, Roman Střeleček, Pavel Benajtr, Josef Turek, Adam Blecha, Šimon Cipra, Jan Fišer, Ondřej Vávra

Pátek, 7.6.

Triatlon (Rokycany)

Dle zájmu

Pondělí, 17.6.

Krajské finále miniházené (31. ZŠ Elišky Krásnohorské - DHC Plzeň)

Nominace:

Kluci A: Ondřej Turek - Jakub Kieweg, Václav a Josef Oliveriusové, Jakub Deňo, Petr Turek, Tomáš Otto, František Oračko

Kluci B: Tomáš Bělohlávek - Jiří Löwenhöffer, Petr Smeták, Robert Fousek, Petr Krejčí, Filip Jícha

Mladší: (kluci z 3. třídy)

Holky: Karolína Chvojková - Natálie Krchovová a Hřebřinová, Tereza Galbavá, Nikol Vosmíková, Barbora Tesařová, Kateřina Kasíková