Výhra v soutěži "Hýbeme se hezky česky"

Zveřejněno: 20. 12. 2021, zapsal: Pavel Souček

Na jaře, kdy ještě nebylo možno vykonávat žádné pohybové aktivity, jsme se jako škola přihlásili do soutěže "Hýbeme se hezky česky". Tento projekt probíhal pod společnou patronací AŠSK, České obce sokolské a především hlavního garanta výher - obchodního řetězce Penny. Díky účasti v tomto projektu jsme získali několik hodnotných benefitů. V první řadě jsme mohli o troje dresy a gólmanské kalhoty rozšířit počet brankářských florbalových kompletů (především o čísla menších velikostí). Dále je na mnoho sportovních soutěží dopředu postaráno o pitný režim plus energetické tyčinky potencionálních účastníků těchto akcí (doufejme, že budou) a v neposlední řadě jsem včera dovezl do školy 30 kg ovoce (banánů, jablek a mandarinek), které v pondělí před Vánoci bylo rozděleno mezi účastníky podzimních florbalů, házených a futsalů soutěží a členy centra sportu navštěvující sportovní kroužky jako takový opožděný Mikuláš. Děkujeme organizátorům projektu za tyto hezké výhry a štědré odměny pro děti a těšíme se na případné další projekty.

Zveřejněno: 15. 1. 2022
Zveřejněno: 13. 1. 2022
Zveřejněno: 12. 1. 2022
Náhodný výběr z galerie
Ježek 7 Čertí školička na 1. stupni 37 Štafetový pohár 2016 part I 5 Trénink s olympioničkou part V 16