Závěrečná miniházená mladších ve Stupně

Zveřejněno: 18. 10. 2021, zapsal: Pavel Souček

V pondělí, 18. 10., byla ukončena podzimní miniházená pro mladší kategorii ve Stupně. Jak u chlapců, tak u děvčat platilo okřídlené "Můj dům - můj hrad". Obzvláště pro páťáky a páťačky to byla vynikající příprava pro jejich jarní turnaje.

Výsledky děvčat:

Stupno - Radnice B 27:4 (14:2), A. Králová 13, Vodrážková 7, E. Králová 6 a Radová - j.h. Pechmann 3 a N. Jarošová

Jednoznačná záležitost domácích hráček, proti kterým si zahrál i jejich spolužák, jenž se stal nejlepším střelcem našeho týmu.

Stupno - Radnice A 17:4 (9:2), A. Králová 9, Radová 4, E. Králová 3 a Čechurová - Smékalová všechny

Elliny branky orámovaly dění v obou poločasech, jinak se ale hrálo výhradně podle stupenských not.

Radnice A - Radnice B 12:7 (6:4), Smékalová 6, T. Jurinová 5 a Čejková - Linhart 4 a Kočková, N. Jarošová a j.h. Pechmann

Ve vzájemném souboji se zaskvěl střelecky ve svém debutu Adam Linhart, naopak v dresu vítězů dominovala dvojice Elča Smékalová s Terkou Jurinovou.

Pořadí:

1. Stupno 2 výhry 44:  8
2. Radnice A 1 výhra 16:24
3. Radnice B bez výhry 11:39

Střelci družstev:

Stupno: A. Králová 22, E. Králová 9, Vodrážková 7, Radová 5 a Čechurová

Radnice A: Smékalová 10, T. Jurinová 5 a Čejková

Radnice B: j.h. Pechmann a Linhart 4, N. Jarošová 2 a Kočková

 

Celkové pořadí ročníku 2020/2021 (408)

1. Chrást 7-1-4 112:  86 15
2. Stupno 6-0-6 144:  45 12
3. RADNICE A 5-2-5   86:122 12
4. RADNICE B 4-1-7   71:160   9

Střelkyně družstev:

Chrást: Duchková 61, Bernášková 21, Váňová 8, Jozefyová a A. Cajthamlová 6 a Jiřincová a Tomášková 5

Stupno: A. Králová 37, Radová 26, E. Cajthamlová 25, Vodrážková 21, K. Cajthamlová 14, E. Králová 9, Škabradová 4, Řáhová a Sutnerová 3 a Čechurová 2

Radnice A: Smékalová 30, Čejková 15, T. Jurinová 10, Kr. Benešová 9, Šťáhlavská 8 a Kočková a N. Jarošová 7

Radnice B: Duchková a Kr. Benešová 9, T. Jurinová 8, Poustková, Pechmann, Linhart, Tomíšková, Bernášková a Šťáhlavská 4 a Kočková, N. Jarošová, Smékalová, Jozefyová, A. Cajthamlová, T. Jarošová a Váňová 3

Top střelkyně: 1. Duchková (Chrást) 61, 2. A. Králová (Stupno) 37, 3. Smékalová (Radnice) 30, 4. Radová 26, 5. E. Cajthamlová 25, 6. Vodrážková (všechny Stupno), 7. Bernášková (Chrást) 21, 8. Čejková (Radnice) 15, 9. K. Cajthamlová (Stupno) 14, 10. T. Jurinová (Radnice A) 10, 11. E. Králová (Stupno), 12. Kr. Benešová (Radnice B) 9

 

Výsledky kluků:

Stupno - Radnice B 24:12 (14:6), Šperl 9, Kroc 7, Čipera 4, Šmejda 3 a Krištuf - Ferschmann 4, Voják 3, Skalický a Fišer 2 a Postředník

Domácí měli raketový vstup do utkání a brzy vedli 3:0. Ani poté se obraz hry příliš neměnil a branky dávali převážně Stupenští, kteří měli ve svém středu 4 hráče schopné střílet góly. Naopak my jsme se na ně dost nadřeli a prokázalo se, jak moc nám chyběl Matěj Veselý.

Stupno - Radnice A 20:14 (8:5), Čipera 9, Šperl 7, Kroc 3 a Krištuf - Galbavý 11, Kroupa 2 a Zeman

I v tomto duelu šlo o jasnou záležitost vítězů, když v našem dresu zůstal podle očekávání Tomáš Galbavý střelecky příliš osamocen. Do stavu 3:3 jsme drželi nějakou naději, pak se nám ale domácí začali brankově vzdalovat.

Radnice A - Radnice B 12:10 (5:4), Galbavý 11 a Kroupa - Voják 4, Fišer 3, Ferschmann 2 a Postředník

Ve vzájemném duelu se jednalo o souboj Tomáše Galbavého proti šesťákům a Tomáš nakonec své spolužáky přestřílel. Zprvu se oba protivníci střídali ve vedení, postupně si mladší kolektiv vypracoval mírný náskok a ten nakonec udržel až do závěrečného hvizdu dvojice arbitrů Matěj Hůlka a Láďa Souček.

Pořadí turnaje:

1. Stupno 2 výhry 44:26
2. RADNICE A 1 výhra 26:30
3. RADNICE B bez výhry 22:36

Střelci družstev

Stupno: Šperl 16, Čipera 13, Kroc 10, Šmejda 3 a Krištuf 2

Radnice B: Galbavý 22, Kroupa 3 a Zeman

Radnice A: Voják 7, Ferschmann 6, Fišer 5 a Postředník a Skalický 2

Celkové pořadí ročníku 2020/2021 (559):

1. RADNICE 8-0-4 163:136 16
2. Stupno 7-1-4 185:153 15
3. Chrást 5-0-7 117:156 10
4. Ejpovice 3-1-8   94:114   7

Střelci družstev:

Radnice: Voják a Veselý 40, Ferschmann 30, Fišer 28, Ľupták 8, Postředník a Skalický 6 a j.h. Hašek 5

Stupno: Galbavý 58, Hůlka 22, Souček 17, Šperl 16, Kroc 15, Čipera 13, Kico 11, Šmejda 7, Kroupa 6 a Krištuf, Kraft, Auxt, Zeman a j.h. Voják 4

Ejpovice: j.h. Galbavý 46, Hašek 22, Špaček 10, j. h. Ľupták 7, Skalický a Fišer 3, Kroupa 2 a Postředník

Chrást: Petr Řánek 30, Filip 27, j.h. Galbavý 22, Pavel Řánek 17, Horký 6 a Princ, a Kroupa a Zeman 5

Top střelci: 1. Galbavý 58, 2. Galbavý 46, 3. Voják, 4. Veselý 40, 5. Petr Řánek 30, 6. Fišer 28, 7. Filip 27, 8. Hůlka, 9. Galbavý, 10. Hašek 22, 11. Pavel Řánek, 12. Souček 17, 13. Šperl 16, 14. Kroc 15

Náhodný výběr z galerie
Jak na bílé jogurty 1 LVVZ 2020 3 Foto z výstavy 18 Princeznička na bále 10