Letní kempy - závěrečné info

Zveřejněno: 28. 6. 2021, zapsal: Pavel Souček

Ke dni 29.6. byly uzavřeny přihlášky na příměstské tábory konané v naší škola ve 2. polovině srpna. Čistě sportovní skupina otevřena nebude z důvodu malého zájmu. Sportovní aktivity budou probíhat v rámci volonočasové části kempu. Účastníci byli rozděleni na 2 skupiny dle věku. Přihlášky, GDPR a prohlášení o bezinfekčnosti (větší děti) přinést úvodní den turnusu. Menší děti mají formality již vyřízeny

Hlavní vedoucí:

Menší děti (1. stupeň): Kateřina Levová (levova.katerina@seznam.cz, 608 528 000)

Větší děti (2. stupeň): Pavel Souček (sugystupno@seznam.cz, 739 148 565)

Začátkem srpna bude na školních stránkách zveřejněn podrobný program. Jakékoli dotazy rádi zodpovíme na výše uvedených kontaktech. Těšíme se na společné zážitky.