Vzdělávací dny (Letní škola)

Zveřejněno: 24. 3. 2021, zapsal: Pavel Souček

Naše škola v případě znovuvyhlášení projektu se na konci prázdnin opět zapojí stejně jako loni do výchovně učebního programu s názvem Vzdělávací dny. Pokud by program byl vyhlášen za stejných podmínek jako loni, plánujeme vytvoření dvou dvacetičlenných skupin. Oproti loňskému roku bychom chtěli větší důraz položit na tělocvičné a sportovní aktivity. Proto plánujeme organizační změnu v tom, že by skupiny vzdělávací a sportovní část absolvovaly na střídačku, aby každá skupina měla k disposici celý areál včetně vybavení. Tedy 1 skupina dopoledne a 2. skupina odpoledne a další den třeba změna. Úvodní turnus plánjeme 16. - 20. 8. a následující pak 23. - 27. 8. Stejně jako loni bude zajištěno stravování a náklady na vstupné. Na oba turnusy je plánován 1 větší výlet (ZOO, kino apod.).

Během května nebo nejpozději v červnu budeme vědět, zda projekt bude skutečně realizován. Poté bude k mání přihláška (ve škole nebo zde na webových stránkách školy). V případě naplnění kapacity budou mít přednost děti pravidelně se zúčastňující sportovních soutěží. Cílovou skupinou jsou 2. - 7. třída (z pohledu školního roku 2020/21). V případě zájmu alespoň 10 - 12 dětí je možno vytvořit v obou týdnech i skupinu čistě sportovní, která by sportovala celodenně (takové minisoustředění). Pokud již nyní víte, že byste o účast na akci měli zájem, je možno toto sdělit na e-mailové adrese sugystupno@seznam.cz, ideálně s upeřesněním, zda:

1.) chcete oba turnusy nebo jen 1 (v tom případě který)

2.) byste preferovali čistě sportovní skupinu

3.) Jiné údaje (léky, omezení, diety apod.)

Poslední 2 dny úvodního turnusu bude ve Stupně souběžně probíhat soustředění oddílu NH TJ Kyšice a je možno domluvit společné miniturnaje v házené či miniházené.

Náhodný výběr z galerie
Enviromentální program s liškou Miou 16 Den Země v ZOO 15 Prvňáčci si školu užívají 36 Čert a mikuláš 7