Program letní školy

Zveřejněno: 25. 6. 2020, zapsal: Pavel Souček

Důležité informace pro účastníky letní sportovní školy:

Termíny:

1. turnus: Po, 17.8. - Čt, 20.8. (4 dny)

2. turnus: Po, 24.8. Út, 25.8., Čt, 27.8., Pá, 28.8. (4 dny)

Skupiny (posuzováno z hlediska školního roku 2019/2020):

Skupina č. 1 (1. a 2. třída - lektoři Kateřina Levová a Lenka Pěnkavová )

Skupina č. 2 (3. a 4. třída - lektoři Helena Ottová a Lucie Šámalová)

Skupina č. 3 (5. a 6. třída - tu mám já)

Případné přerozdělení z důvodu maximální efektivnosti využití nákladů vyhrazeno.

Příchod:

Frekventant se dostaví ráno mezi 7:25 - 7:45. Dřívější příchod není možný (není zajištěn dozor). Pokud skupina má studijní výlet do Rokycan (SOkA, museum, hvězdárna) je nutný příchod nejpozději v 7:35 (v 7:47 odjíždí bus od nádraží). Případný opozdilec zůstává s některou jinou skupinou a plní její program. Příchod dětí je na školní hřiště. Frekventant při svém nástupu odevzdá všechny dokumenty, které obdržel současně s vysvědčením (Přihlášku, Prohlášení o bezinfekčnosti a Souhlas GDPR). Upozorňuji, že prohlášení o bezinfekčnosti musí být datováno dnem nástupu - kdo již odevzdal a uvedl zde dřívější datum než 17.8., musí vyplnit znovu. Za tím účelem budou u vstupu tyto dokumenty připraveny v listinné podobě. Doporučuji, aby minimálně 1. den i radnické děti dovedl rodič a byl tak prostor případné formální nedostatky napravit. Obzvlášť apeluji na mou skupinu nejstarších dětí, aby měly dokumenty v pořádku a nevznikaly tak zbytečné komplikace, čekáť nás hned na úvod výjezd do Plzně mašinkou v 8:10 a nebude tak moc času případný renonc dávat do richtiku. Čímž se plynule dostáváme k nástřelu programu.

Dopolední program 1. turnusu (rámcově)

  5. a 6. třída 3. a 4. třída 1. a 2. třída
Po, 17.8. Plzeň - Národopisné museum + věž Po stopách důlní činnosti Radnické muzeum + rozhledna
  odjezd 8:10, návrat ve 14 odjezd 9:10, návrat ve 12:58 odchod v 8:30, návrat ve 12
Út, 18.8. Vlastivědný výšlap na Hradiště spojený s létajícími talíři Radnické museum+ rozhledna Muzeum loutek v Plzni
  odchod pěšky, návrat busem ve 14 odchod v 8:15, návrat ve 12:15 odjezd v 8:10, návrat ve 12:58
St, 19.8.  Regionální historie Národopisné museum v Plzni  Naučná stezka
   Odchod v 8 a návrat před polednem odjezd v 8:10, návrat ve 12:58 odjezd v 8:10, návrat v poledne

Čt, 20.8. - na ukončení turnusu mají všechny skupiny výlet do Techmánie v Plzni, odjezd v 8 hodin od školy autobusem OÚ Němčovice. Návrat kolem 13. hodiny a pokračuje se sportem.

 

Dopolední program 2. turnusu:

 

  5. a 6. třída 3. a 4. třída 1. a 2. třída
Po, 24.8. Ultramarinka na Břasích Farma Dvorce ve Svaťáku Hvězdárna a muzeum v Rokycanech
  odchod v 8 a návrat v poledne odchod v 8:15, návrat před polednem odjezd v 7:47, návrat v poledne
Út, 25.8. Hvězdárna + SOkA Rokycany Vlastivědná vycházka Farma Dvorce ve Svaťáku
  Odjezd v 7:47, návrat v poledne Odchod v 8:15, návrat před polednem Odchod v 8:15, návrat v poledne
Čt, 27.8.  Farma Dvorce ve Svaťáku Rokycany - Archiv a muzeum Vlastivědná vycházka
  Odchod v 8 a návrat ve 12:15 Odjezd v 7:47 a návrat v poledne Odchod v 8:15 a návrat před polednem

Pá, 28.8. - Společný program na ukončení turnusu - ZOO + Žabka

Odjezd od školy v 8 hodin autobusem OÚ Němčovice, odjezd od ZOO ve 13 hodin, příjezd na Břasy ve 13:45 a zde kynologický program s ukázkou psích sportů s možností vykoušet si psí agility se cvičenými pejsky. Návrat do Radnic kolem 15:30.

 

Odpolední program volnočasových aktivit bude pro každou skupinu upraven s ohledem na věk frekventantů. Podrobný denní rozkaz, kde budou dopodrobna rozepsány všechny tělocvičné aktivity, bude viset každý den u vstupu do školní budovy ze školního hřiště.

17. a 18.8. - individuální program podle skupin

St, 19.8. - Házená, miniházená, ringoházená, ringo

Čt, 20.8. - Základy odbíjení, barevné formy minivolejbalu a přehazovaná

Po, 24.8. - Radnický víceboj + tradiční odvětví dle výběru (fotbal, florbal, basket apod.)

Út, 25.8. - Netradiční aktivity - Lacross, Kinball, Baseball, Bränball

Čt, 27.8. - Frisbee

 

Odchod:

Předání ratolestí bude probíhat mezi 15:15 a 15:30. Poslední den nekončíme ve škole a program máme nejnabitější, přesto se bude snažit stihnout vše na čas.

Obecně

Děti mají zajištěn pitný režim, každé bude mít láhev na pití. Sportovní oblečení na odpolední aktivity je samozřejmostí. Kolem poledne budou mít děti oběd (v návaznosti na návrat z dopoledního vzdělávacího programu). Na dopoledne tedy zabalte dětem svačinu. Na 28.8. bude oběd zajištěn formou balíčku. 5. a 6. třída v případě celodenních výletů:

17.8. - o trochu větší sváču a naobědváme se, až přijedem

18.8. - v jednání přivezení oběda přímo na Březinu (v takovém případě zbraně a ešus s sebou, kdo nebude mít, dostane plastovou výbavu - ale s tou se dá sníst leda tak polévka). Bude upřesněno nejpozději v den zahájení LSŠ.

Pokud bere frekventant nějaké léky, bude je mít vždy s sebou a v den nástupu bude rodič informovat příslušného vedoucího skupiny.

Zveřejněno: 11. 5. 2021
Zveřejněno: 30. 4. 2021
Zveřejněno: 14. 4. 2021
Náhodný výběr z galerie
Poučení i sportování na výletě  15 Dopis Ježíškovi 5 proch27 Výlet do ZOO 62