Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Zveřejněno: 16. 6. 2020, zapsal: Milena Raková

Vážení rodiče (zákonní zástupci) dětí. Srdečně Vás zveme na informativní schůzky, týkající se nástupu Vašeho dítěte do 1. ročníku.    

Uskuteční se v budově ZŠ v pondělí dne 22. 6. 2020 od 16. 00 hodin. Schůzky proběhnou v učebnách:  3. A v prním patře a ve školní družině 3. oddělení, též v 1. patře. Vstupujte prosím vchodem  pro školní družinu - přes školní pozemek. Na vstupu bude vylepen seznam, v které učebně bude Vaše schůzka probíhat. 

 Dovolujeme si Vás požádat, abyste při vstupu do budovy použili připravenou desinfekci rukou a používali roušky (popřípadě jiného zakrytí nosu a úst) uvnitř budovy. Zvažte, zda je možné, aby se zúčastnil jen jeden zákonný zástupce žáčka, pro zachování bezpečné sociální vzdálenosti. 

Těšíme se na Vás. 

Náhodný výběr z galerie
Podzimní posezení s rodiči 15 Poznávání historie regionu part I 98 Lekce bruslení 2018 5 Nevšední zážitek v rámci primární prevence 6