Letní sportovní škola ZŠ Radnice

Zveřejněno: 9. 6. 2020, zapsal: Pavel Souček

Vážení rodiče,

V příloze naleznete informace k chystanému projektu Letní sportovní škola ZŠ Radnice 2020. V 1. linii jsou oslovenou skupinou žačky a žáci 1. - 6. třídy. Teprve pokud by se kapacita nenaplnila, oslovili bychom i vyšší ročníky. Odpolední volnočasové bloky budou zaměřeny sportovně (plavecký areál, aktivity na školním hřišti, návštěva volnočasového areálu Ultramarinka na Břasích, pro větší možná i rafty apod.) Jakékoli dotazy rád zodpovím na e-mailové adrese sugystupno@seznam.cz (ideálně), nebo na tlf. 739 148 565. Dalšími lektory projektu jsou paní ředitelka, Kateřina Levová, Lucie Šámalová, Lenka Pěnkavová, Věra Nová, Helena Ottová a snad i Jana Loukotová. Těšíme se na účast Vašich dětí. 

Letní sportovní škola ZŠ Radnice 2020 (15,9 KB)