Šesťáci při domácím vzdělávání nezahálí

Zveřejněno: 5. 5. 2020, zapsal: Milena Raková

Šesťáci z obou tříd pilně tvoří i při domácícm vzdělávání.

Pod vedením paní  učitelky Brůjové vytvořili společný motivační obraz na téma: ,, Zase poplujeme spolu." Je jasné, že se do normální školy těší,  a kamarády z masa a kostí žádné sociální sítě nenahradí. 

Svoji kreativitu prokázali i při přírodopisném bádání. Téma fotosoutěže pod taktovkou paní učitelky Špelinové bylo vskutku též neotřelé: Vytvoř bezobratlého živočicha - materiál a forma záleží na vlastní fantazii. Soutěž má i svého vítěze, najdete níže. Vyhráli by u Vás ti stejní? Já bych nevěděla, kterého živočicha vybrat, je to prostě nádhera.

Šesťáci bravo!

Zase poplujeme spolu  2Zase poplujeme spolu  1Zase poplujeme spolu  3Zase poplujeme spolu  4Zase poplujeme spolu  6Zase poplujeme spolu  5
Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 26Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 25Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 24Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 23Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 22Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 21Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 20Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 19Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 18Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 17Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 16Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 15Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 14Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 13Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 12Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 11Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 10Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 9Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 8Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 7Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 6Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 5Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 4Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 3Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 2Fotosoutěž bezobratlí dle fantazie 1
iconVítězové hlasování žáků (2,7 MB)