Materiály k výuce a procvičování

Zveřejněno: 15. 3. 2020, zapsal: Milena Raková

Vážení rodiče  a milí žáci. I když se v současné chvíli nemůžeme  vzdělávat ve škole, je potřeba, abychom hledali cesty a způsoby, jak "nezamrznout " a hned jak nám to situace dovolí, mohli naskočit do nastartovaného vzdělávání. V tuto chvíli můžeme procvičovat učivo, které jsme si již osvojili prostřednictvím pracovních sešitů a učebnic, které máte doma. Výuka bude vedena formou domácího studia. Prozatím žáci dostali úkoly na první dny.

Učitelé Vám v příštích dnech budou prostřednictvím stránek školy zadávat další úkoly, materiály atd. Těm, kteří nemají k internetu přístup, budeme hledat a vymýšlet jiné dostupné cesty.Úkoly najdete na stránkách v sekci ZÁKLADNÍ ŠKOLA/VÝUKA DOMA_ODKAZ ZDE.

V záložce STRÁNKY K PROCVIČOVÁNÍ_ZDE jsou přístupné šikovné  materiály, budeme přidávat další  odkazy na online cvičení s okamžitou zpětnou vazbou.  Česká televize vydala prohlášení, že od pondělí 16. 3. 2019 spustí vyučování prostřednictvím obrazovky a zároveň přípravu na přijímačky. celý text zde