Mimořádné opatření - uzavření základní školy od 11. 3. 2020

Zveřejněno: 10. 3. 2020, zapsal: Milena Raková
iconPlné znění mimořádného opatření ZDE (428,9 KB)

Vážení rodiče, zákonní zástupci. S účinností od 11. března 2020 vstupuje v platnost Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které zakazuje s účinností od tohoto data osobní přítomnost žáků základní školy na základním vzdělávání. Opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem. Jsou zrušeny všechny plánované sportovní akce a činnost kroužků působících v rámci ZŠ. 

O dalším postupu budete průběžně naší školou informováni na webových stránkách školy,  na úřední desce u vchodu školy, popřípadě třídními učiteli Vašich dětí. 

kontakty na pedagogy
Náhodný výběr z galerie
Hra s písmenky 4 koncert55 Poznávání historie regionu part I 99 Co jsme si vypěstovali, to jsme snědli. 25