Informace k aktuální epidemiologické situaci - koronavirus

Zveřejněno: 9. 3. 2020, zapsal: Milena Raková

Vážení rodiče, vzhledem k vyhlášení karantény pro občany, kteří se od 7. 3. 2020 vrátili z Itálie, Vás žádáme, abyste postupovali podle stanovených pravidel a telefonicky nám případně informaci o karanténě sdělili. Škola situaci sleduje, postupuje v souladu s nařízeními Vlády ČR, Ministerstva zdravotnictví ČR a dalších nadřízených institucí. Ve škole je v současné době zintenzivněna dezinfekce prostor, žáci jsou instruováni k častému mytí rukou a dodržování pravidel hygieny proti šíření infekce. 

Stránky Ministerstva zdravotnictví ČR
Náhodný výběr z galerie
Výlet do Prahy 2013 24 Zpívali jsme v Klubu důchodců 5 Kroužek dovedných rukou 2012 3 Podzimní posezení s rodiči v mateřské škole 20