Třeťáci vyrazili na cestu kolem světa

Zveřejněno: 20. 1. 2020, zapsal: Jana Loukotová

V pátek 17. 1. 2020 navštívila 3. třída naší školy výstavu ledových soch s názvem Cesta kolem světa.Po vstupu do pivovarských sklepů jsme si všichni nasadili přilby a pak se slova ujala paní průvodkyně. Seznámila nás s historií výroby vyhlášeného plzeňského piva, před mapou nám ukázala rozsáhlé sklepy a přilehlé lednice, kde musel led vydržet od zimy až do té další. Úžasný pohled se nám naskytl po vstupu do prostor, kde jsou vystavené ledové sochy.  Nebyl problém poznat známé stavby, sochy, mosty i zvířata. Děti chodily uličkou mezi sochami, obdivovaly práci sochařů a vše fotografovaly. 

 I když průběh letošní zimy připomíná spíše předjaří, my jsme výstavu, která se všem velmi líbila, absolvovali v mrazu.

Třeťáci na konci světa  9Třeťáci na konci světa  4Třeťáci na konci světa  1Třeťáci na konci světa  8Třeťáci na konci světa  7Třeťáci na konci světa  2Třeťáci na konci světa  3Třeťáci na konci světa  5Třeťáci na konci světa  6
Náhodný výběr z galerie
Projekt les 10 Lyžařský výcvik 2018 22 Slavnostní otevření nové budovy MŠ 18 Adventní věnce 12