Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS

Zveřejněno: 5. 1. 2020, zapsal: Jana Vichrová

                 Žáci 9.A ZŠ a MŠ Radnice se ve středu 18.12. 2019 vydali místním vláčkem na návštěvu do firmy Atmos v Chrástu u Plzně. Společnost ATMOS Chrást s.r.o. je největším tuzemským výrobcem kompresorů, s více než 50letou tradicí. Vyvíjí a vyrábí stacionární i pojízdné kompresory pro různá odvětví. Své výrobky vyváží do více než 40 zemí 4 kontinentů.

Při příchodu do firmy byli deváťáci očekáváni panem Karlem Ševčíkem, který se jich ochotně ujal. Nejprve je seznámil s historií firmy, následně je odvedl do výrobní haly a pak již mohli nahlédnout do jednotlivých dílen např: na strojírnu nebo elektrikářskou dílnu. Nejvíce se však vyřádili v areálu firmy, kde  jsou z kovového odpadu vytvářeny zajímavé sochy. Na závěr ještě navštívili místní cukrárnu. Celý den si naši nejstarší žáci náležitě užívali.

 

Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 1Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 7Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 3Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 2Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 9Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 4Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 13Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 15Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 8Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 10Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 11Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 14Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 6Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 5Deváťáci na exkurzi ve firmě ATMOS 12