Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky

Zveřejněno: 9. 12. 2019, zapsal: Kateřina Levová
Pravidelné návštěvy v knihovně a práce s četbou ve třídě postupně přinášejí svá ovoce. Přiblížení vhodných knih dětem, společná četba, čtenářské dílny i vzájemné doporučování přečtených knih – to vše přispívá k rozvoji lepší čtenářské gramotnosti dětí a s tím související obohacování jejich slovní zásoby.
V sobotu 30.11. jsme však pobývali v knihovně z jiného důvodu. Začínalo adventní období a nová paní knihovnice si pro nás přichystala vánoční program.
Historii lidových tradic, výrobu ozdobiček, zdobení stromku, dopisy Ježíškovi, výrobu sněhuláka z ponožek – a to vše za jedno jediné dopoledne. Měli jsme
napilno, ale společně strávený čas, v jiném prostředí než je škola, jsme si užívali.

 

Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky 3Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky 2Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky 6Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky 5Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky 1Vánoční tvoření v knihovně - pro druháky 4