Umělecký kroužek aneb škola kouzel

Zveřejněno: 15. 11. 2019, zapsal: Jitka Trlicová

Již čtvrtým rokem funguje pro nadané malíře a výtvarníky Umělecký kroužek. Každou středu odpoledne malí umělci rozbalí své štětce, tempery či akrylové barvy a začínají čarovat.  Provázeni světem barev, jejich taji a kouzly hlavní čarodějkou Jitkou Trlicovou, vstupují do světa nekonečné fantazie. Výsledkem všech krás, jež tento způsob vyjadřování nabízí, jsou pestrobarevná plátna lahodící oku a hladící duši. Podívejte se sami.

Umělecký kroužek aneb škola kouzel 8Umělecký kroužek aneb škola kouzel 3Umělecký kroužek aneb škola kouzel 2Umělecký kroužek aneb škola kouzel 9Umělecký kroužek aneb škola kouzel 7Umělecký kroužek aneb škola kouzel 6Umělecký kroužek aneb škola kouzel 4Umělecký kroužek aneb škola kouzel 5Umělecký kroužek aneb škola kouzel 1