Okresní kolo v minifotbale

Zveřejněno: 23. 4. 2019, zapsal: Pavel Souček

V úterý, 23.4. proběhlo v areálu ZŠ Jižního předměstí v Rokycanech okresní kolo v minifotbale pro žáky 8. a 9. třídy. Trochu nám plány narušilo velikonoční koledování, po němž z 11 pozvaných dorazilo pouze 5. Kluci tak po celý turnaj museli hrát v oslabení a před jejich heroickými výkony je nutno smeknout. Nejprve jsme podlehli domácí škole 3:0, následovala bezbranková remíza se Zbirohem a v posledním zápase jsme v případě výhry mohli dokonce pomýšlet na postup do semifinále. Kluci si proti Masaryčce dokázli vypracovat několik brankových příležitostí, ale scházelo více důrazu při zakončení. Nakonec při naší hře vabank ve snaze zlomit utkání ve svůj prospěch i přes soustavné oslabení, vsítil soupeř (pozdější vítěz turnaje) jedinou branku utkání.

Pořadí ve skupině:

1. ZŠ Jižní předměstí Rokycany 3-0-0 9:0 6
2. ZŠ TGM Rokycany 2-0-1 4:4 4
3. RADNICE 0-1-2 0:4 1
4. Zbiroh 0-1-2 0:5 1

Pětka statečných hrála v tomto složení: Jaroslav Kesner - Pavlové Kalaš a Chloupek, David Kočka a Jiří Štrunc.

Celkové pořadí: 1. ZŠ TGM Rokycany, 2. ZŠ Jižní předměstí Rokycany, 3. Gymnasium Rokycany, 4. Strašice, 5. RADNICE, 6. Stupno, 7. Zbiroh, 8. Mirošov