Okresní kolo odznaku všestrannosti

Zveřejněno: 1. 4. 2019, zapsal: Pavel Souček

Ve čtvrtek, 28.3. proběhlo na naší škole pod patronací Českého olympijského výboru okresní kolo v odznaku všestrannosti. Letos se jej zúčastnily 4 školy a náš tým stejně jako další mnozí naši jednotlivci si vybojoval postup na krajské finále, které proběhne ve středu, 22.5. v Tachově. Letošní okresní kolo bylo nejpočetnější v dosavadní historii  a celkem se jej zúčastnilo 118 sportovců. Díky pomoci žaček a žáků 8. a 9. třídy se to všechno povedlo stihnout (sice s malým zpožděním, ale povedlo).

Výsledky družstev: 1. Radnice A 18 382 b. (Bittnerová, Gottliebová, Stavenuiterová, Petrovská, V. Oliverius, Benajtr, P. Turek, Jakub Fišer), 2. Osek 17 377 b., 3. Radnice B 14 387 (A. Paterová, Galbavá, Mentlíková, Chvojková, Kesner, Jícha, Löwenhöffer, Jajčík), 4. Stupno 7304 b. (neabsolvovalo driblink), 5. Ulice míru Rokycany (měla jen jednotlivce)

Výsledky jednotlivců:

Kluci

kategorie III

1. Kalaš 3787, 2. Chloupek (oba Radnice) 3104, 3. Metlický (Osek) 2662

kategorie IV

1. Lučka 3717, 2. Strnad (oba Rokycany) 3380, 3. Vávra (Osek) 3321, 4. Štrunc 2910, 5. Žemlička (oba Radnice) 2674, 6. Pelc (Osek) 2547, 7. Štěpánek 2318, 8. Nový (oba Radnice) 1799

kategorie V

1. Seman 3535, 2. A. Řehoř (oba Osek) 3459, 3. Vondráček 3080, 4. Fišer (oba Radnice) 3059, 5. Krajči (Rokycany) 3025, 6. Smeták 2813, 7. Kesner (oba Radnice) 2750, 8. Heajt (Osek) 2464, 9. Jajčík 2421, 10. Eidler 2244, 11. Bednařík (všichni Radnice) 1915

kategorie VI:

1. Benajtr (Radnice) 3058, 2. Jakub Turek (Osek) 2963, 3. Křepelka 2947, 4. Šafránek 2675, 5. Vostárek 2355, 6. Čornej (všichni Rokycany) 2347, 7. Houdek (Osek) 2289, 8. Josef Turek 2259, 9. J. Auxt 2041, 10. Jelínek 2033, 11. Král 2029, 12. Dítě 1998, 13. Hübner (všichni Radnice) 1995

kategorie VII:

1. Novák 2706, 2. Š. Řehoř (oba Osek) 2496, 3. Krejčí 2399, 4. Otto 2395, 5. Jícha 2346, 6. Deňo 2289, 7. Oračko (všichni Radnice) 1826, 8. Vacek (Stupno) 1355

kategorie VIII:

1. V. Oliverius 3043, 2. Fousek 2605, 3. P. Turek 2543, 4. J. Löwenhöffer 2461, 5. Kieweg 2270, 6. Janoschec 2161, 7. Mulač 1978, 8. Soukup 1864, 9. Kotěšovec 1813, 10. Zeman (všichni Radnice) 1711, 11. Dach 1284, 12. Pfeffer 1250, 13. Kraft 1138, 14. Brož 1012, 15. Tomec 950, 16. Souček 860, 17. Roth 669, 18. Totzauer 559, 19. Mařák (všichni Stupno) 436

kategorie IX:

1. O. Turek 2277, 2. Veselý 2140, 3. Planeta 2059, 4. Galbavý 1930, 5. Ferschmann 1847, 6. F. Löwenhöffer 1823, 7. J. Oliverius (všichni Radnice) 1774, 8. Šmíd (Stupno) 1642, 9. Huy Hoang Viet Nguyen (Radnice) 1607, 10. Kico 1356, 11. Šperl 1216, 12. Vondrák 1206, 13. Hůlka (všichni Stupno) 1169, 14. M. Auxt (Radnice) 1116, 15. Fast (Stupno) 932

Absolutní pořadí:

1. Kalaš (Radnice) 3787, 2. Lučka (Rokycany) 3717, 3. Seman 3535, 4. Řehoř (oba Osek) 3459 , 5. Strnad (Rokycany) 3380), 6. Vávra (Osek) 3321, 7. Chloupek 3104, 8. Vondráček 3080, 9. Fišer 3059, 10. Benajtr 3058, 11. V. Oliverius (všichni Radnice 3043, 12. Krajči (Rokycany) 3025, 13. Jakub Turek (Osek) 2963, 14. Křepelka (Rokycany) 2947, 15. Štrunc 2910, 16. Smeták 2813, 17. Kesner (všichni Radnice) 2750, 18. Novák (Osek) 2706, 19. Šafránek (Rokycany) 2675, 20. Žemlička (Radnice) 2674

Holky:

Kategorie III:

1. Somrová 3084, 2. Jonáková (obě Radnice) 1746,

kategorie IV:

1. Doležalová (Radnice) 3761, 2. Matoušková (Osek) 3184, 3. Kocurová 3175, 4. Kotvová (obě Radnice) 2876

kategorie V:

1. Petrovská (Radnice) 3272, 2. Fuchsová (Osek) 2998, 3. Stavenuiterová 2792, 4. Kesnerová (obě Radnice) 2608, 5. Otcovská (Osek) 2560, 6. Mašterová (Radnice) 2210, 7. Veverková (Osek) 2124, 8. Lišková (Radnice) 1869

kategorie VI:

1. Bittnerová (Radnice) 3158, 2. A. Somrová (Osek) 2576, 3. Gottliebová (Radnice) 2513, 4. Svobodová (Osek) 2284, 5. A. Paterová (Radnice) 2272, 6. Metlická 2219, 7. Tománková (obě Osek) 1680

kategorie VII:

1. Opatrná (Osek) 2540, 2. Galbavá 2331, 3. Vosmíková 2259, 4. Kasíková 2220, 5. Chvojková 2152, 6. Mentlíková (všechny Radnice) 2139, 7. Mezerová 2123, 8. Kronková (obě Osek) 1853, 9. Špačková (Stupno) 876

kategorie VIII:

1. Krchovová 2440, 2. Kučerová 2437, 3. Ottová 2369, 4. Němcová 2321, 5. Tesařová 2177, 6. Zemanová 2081, 7. Veselá 2025, 8. Levová 2013, 9. Kateřina Benešová (všechny Radnice) 1871, 10. Z. Čejková 1723, 11. Cajthamlová 1027, 12. Štruncová (všechny Stupno) 1008

kategorie IX:

1. M. Paterová 1907, 2. Vyčichlová 1792, 3. E. Čejková 1407, 4. Fialová 1377, 5. Kristýna Benešová (všechny Radnice) 1156, 6. Vodrážková 662, 7. Šmausová 469, 8. Králová (všechny Stupno) 466

Absolutní pořadí:

1. Doležalová 3761, 2. Petrovská (obě Radnice) 3272, 3. Matoušková (Osek) 3184, 4. Kocurová 3175, 5. Bittnerová 3158, 6. Somrová (všechny Radnice) 3084, 7. Fuchsová (Osek) 2998, 8. Cotvová 2876, 9. Stavenuiterová 2792, 10. Kesnerová (všechny Radnice) 2608, 11. Otcovská 2560, 12. Opatrná (obě Osek) 2540, 13. Gottliebová 2513, 14. Krchovová 2440, 15. Kučerová 2437, 16. Ottová 2369, 17. Galbavá 2331, 18. Němcová (všechny Radnice) 2321, 19. Svobodová (Osek) 2284, 20. A. Paterová (Radnice) 2272

Dílčí výsledky:

Trojskok snožmo z místa plyometricky provedený

Dívky

Kategorie III: 1. K. Somrová 590; 2. Jonáková (obě Radnice) 533

Kategorie IV: 1. Kocurová 653; 2. Doležalová (obě Radnice) 643; 3. Matoušková (Osek) 629; 4. Cotvová (Radnice) 608

Kategorie V: 1. Otcovská (Osek) 697; 2. Stavenuiterová (Radnice) 646, 3. Fuchsová (Osek) 625, 4. Petrovská (Radnice) 613, 5. Veverková (Osek) 591, 6. Mašterová 567, 7. Kesnerová 530, 8. Lišková (všechny Radnice) 479

Kategorie VI: 1. Metlická (Osek) 674, 2. Bittnerová (Radnice) 660, 3. Svobodová (Osek) 570, 4. Gottliebová (Radnice) 566, 5. A. Somrová (Osek) 560, 6. Paterová (Radnice) 527, 7. Tománková (Osek) 453

Kategorie VII: 1. Opatrná (Osek) 582, 2. Mentlíková 563, 3. Galbavá (obě Radnice) 546, 4. Hronková 540, 5. Mezerová (obě Osek) 522, 6. Chvojková 515, 7. Vosmíková 510, 8. Kasíková (všechny Radnice) 498, 9. Špačková (Stupno) 285

Kategorie VIII: 1. Z. Čejková (Stupno) 593, 2. Ottová 579, 3. Kučerová 558, 4. Tesařová 540, 5. Krchovová 532, 6. Němcová (všechny Radnice) 530, 7. Cajthamlová (Stupno) 470, 8. Zemanová, 9. Levová 468, 10. Veselá 460, 11. Kat. Benešová (všechny Radnice) 456, 12. Štruncová (Stupno) 393

Kategorie IX: 1. Vyčichlová 614, 2. Paterová (obě Radnice) 529, 3. Vodrážková (Stupno) 515, 4. E. Čejková 440, 5. Fialová 417, 6. Kr. Benešová (všechny Radnice) 407, 7. Šmausová 398, 8. Králová (obě Stupno) 361

Kluci:

Kategorie III: 1. Kalaš 725, 2. Chloupek (oba Radnice) 708, 3. Metlický (Osek) 698

Kategorie IV: 1. Vávra (Osek) 763, 2. Strnad 750, 3. Lučka (oba Rokycany) 735, 4. Žemlička 688, 5. Štrunc (Radnice) 672, 6. Pelc (Osek) 622, 7. Nový 578, 8. Štěpánek (oba Radnice) 575

Kategorie V: 1. Fišer (Radnice) 758, 2. Seman 752, 3. A. Řehoř (oba Osek) 738, 4. Krajči (Rokycany) 659, 5. Smeták 650, 6. Eidler 638, 7. Vondráček 625, 8. Jajčík 617, 9. Kesner (všichni Radnice) 616, 10. Herajt (Osek) 610, 12. Bednařík (oba Radnice) 473

Kategorie VI: 1. Houdek (Osek) 662, 2. Benajtr (Radnice) 661, 3. Jakub Turek (Osek) 652, 4. Čornej 630, 5. Křepelka 627, 6. Šafránek (všichni Rokycany) 600, 7. J. Auxt (Radnice) 580, 8. Vostárek (Rokycany) 568, 9. Josef Turek 540, 10. Hübner 523, 11. Král 490, 12. Jelínek 489, 13. Dítě (všichni Radnice) 460

Kategorie VII: 1. Š. Řehoř (Osek) 642, 2. Vacek (Stupno) 620, 3. Otto (Radnice) 595, 4. Novák (Osek) 580, 5. Deňo 567, 6. Krejčí 535, 7. Jícha 523, 8. Oračko (všichni Radnice) 506

Kategorie VIII: 1. Tomec (Stupno) 600, 2. J. Löwenhöffer (Radnice) 588, 3. Kraft (Stupno) 567, 4. V. Oliverius 568, 5. P. Turek 562, 6. Fousek 561, 7. Kieweg 539, 8. Soukup 530, 9. Janoschec (všichni Radnice) 528, 10. Roth (Stupno) 528, 11. Zeman 519, 12. Kotěšovec (oba Radnice) 507, 13. Pfeffer (Stupno) 469, 14. Mulač (Radnice), 15. Souček 468, 16. Dach 464, 17. Totzauer 463, 18. Brož 432 19. Mařák (všichni Radnice) 368

Kategorie IX: 1. Šmíd 562, 2. Kico (oba Stupno) 561, 3. Galbavý (Radnice) 560, 4. Vondrák 541, 5. Šperl (oba Stupno) 523, 6. Veselý (Radnice) 520, 7. Hůlka (Stupno) 510, 8. O. Turek 503, 9. Ferschmann 502, 10. Planeta 495, 11. F. Löwenhöffer 464, 12. J. Oliverius 461, 13. Huy Hoang Viet Nguyen 454, 14. M. Auxt (všichni Radnice) 448, 15. Fast (Stupno) 435

Hod dvoukilovým medicinbalem vzad:

Dívky

Kategorie III: 1. K. Somrová 10, 2. Jonáková (obě Radnice) 4,5

Kategorie IV: 1. Doležalová 11, 2. Matoušková (Osek) 9,7; 3. Cotvová 9,2; 4. Kocurová (obě Radnice) 8,1

Kategorie V: 1. Stavenuiterová (Radnice) 11, 2. Otcovská 8,8; 3. Fuchsová (obě Osek) 8,1; 4. Kesnerová 8, 5. Lišková 7,7; 6. Petrovská 7,4; 7. Mašterová (Radnice) 6,9; 8. Veverková (Osek) 6,1

Kategorie VI: 1. Bittnerová 8,8; 2. Gottliebová (obě Radnice) 7,8; 3. Metlická 7,7; 4. A. Somrová (obě Osek) 7,2; 5. A. Paterová (Radnice) 6,4; 6. Svobodová 6,3; 7. Tománková (obě Osek) 5,3

Kategorie VII: 1. Galbavá 8,6; 2. Kasíková (obě Radnice) 8,2; 3. Opatrná (Osek) 7,7; 4. Mentlíková  (Radnice) 7,25; 5. Špačková (Stupno) 6,6; 6. Hronková (Osek) 6,4; 7. Chvojková (Radnice) 5,95; 8. Mezerová (Osek), 9. Vosmíková (Radnice) 5,4

Kategorie VIII: 1. Ottová (Radnice) 7,1; 2. Cajthamlová, 3. Čejková (obě Stupno) 6,9; 4. Krchovová 6,7; 5. Tesařová (obě Radnice) 6, 6. Štruncová (Stupno) 5,8; 7. Kučerová 5,75, 8. Veselá 5,3; 9. Levová 4,9; 10. Zemanová, 11. Němcová 4,3; 12. Kat. Benešová (všechny Radnice) 4,2

Kategorie IX: 1. Šmausová (Stupno), 2. Fialová (Radnice) 4,2; 3. Vodrážková (Stupno) 4,1; 4. Paterová (Radnice) 4, 5. Králová (Stupno) 3,9, 6. Vyčichlová, 7. Kr. Benešová 3,8; 8. Čejková (všechny Radnice) 3,2

Kluci:

Kategorie III: 1. Kalaš (Radnice) 14,2; 2. Metlický (Osek) 10,7; 3. Chloupek (Radnice) 8

Kategorie IV: 1. Štrunc (Radnice) 13,1; 2. Lučka 12,4; 3. Strnad (oba Rokycany) 11,1; 4. Vávra (Osek) 11, 5. Žemlička (Radnice) 11, 6. Pelc (Osek) 10,2; 7. Štěpánek 8,2; 8. Nový (oba Radnice) 5,3

Kategorie V: 1. Kesner 14,1; 2. Fišer (oba Radnice) 13,7; 3. Seman (Osek) 13,3; 4. Jajčík (Radnice) 11, 5. Krajči (Rokycany), 6. A. Řehoř (Osek) 10,4; 7. Bednařík 9,9; 8. Smeták 8,95; 9. Vondráček (všichni Radnice) 8,5; 10. Herajt (Osek) 8,4; 11. Eidler (Radnice) 6,3

Kategorie VI: 1. Jakub Turek (Osek) 12,5; 2. Vostárek 11,6; 3. Křepelka (oba Rokycany) 10,2; 4. Jelínek 9,1; 5. Benajtr (oba Radnice) 8,85; 6. Šafránek 8,4; 7. Čornej (oba Rokycany) 7,9; 8. Josef Turek (Radnice) 7,7; 9. Houdek (Osek) 7,2; 10. J. Auxt 7, 11. Hübner 6,9; 12. Dítě 6,6; 13. Král (všichni Radnice) 6,2

Kategorie VII: 1. Krejčí (Radnice) 9,9; 2. Vacek (Stupno) 9,15; 3. Š. Řehoř (Osek) 8,3; 4. Oračko 8,1; 5. Jícha 7,6; 6. Otto (všichni Radnice) 6,9; 7. Novák (Osek) 6,6; 8. Deňo (Radnice) 5,4

Kategorie VIII: 1. V. Oliverius 7, 2. P. Turek 6,9; 3. Soukup 6; 4. Löwenhöffer 5,9; 5. Fousek (všichni Radnice) 5,8; 6. Tomec (Stupno) 5,75; 7. Zeman 5,5; 8. Kotěšovec (oba Radnice) 5,45; 9. Dach (Stupno) 5,3; 10. Kieweg, 11. Mulač (oba Radnice) 5, 12. Mařák (Stupno) 4,9; 13. Janoschec (Radnice) 4,7; 14. Brož 4,6; 15. Souček 4,4; 16. Totzauer, 17. Roth, 18. Kraft 4,3; 19. Pfeffer (všichni Stupno) 4,1

Kategorie IX: 1. Galbavý 6,6; 2. O. Turek (oba Radnice) 6,5; 3. Šperl (Stupno) 6, 4. Veselý 5,2; 5. Huy Hoang Viet Nguyen (oba Radnice) 5,1; 6. Hůlka, 7. J. Oliverius 5, 8. F. Löwenhöffer (oba Radnice) 4,8; 9. Vondrák, 10. Šmíd 4,7; 11. Fast (všichni Stupno), 12. Planeta 4,3; 13. Ferschmann (oba Radnice) 4,2; 14. Kico (Stupno) 3,5; 15. M. Auxt (Radnice) 3

Přeskok přes švihadlo (2 minuty - snožmo vzad, snožmo vpřed, zkřižmo a střídnonož - každá lokomoce po 30 vteřinách)

Dívky

Kategorie III: 1. K. Somrová 154, 2. Jonáková (obě Radnice) 108

Kategorie IV: 1. Doležalová (Radnice) 268, 2. Matoušková (Osek) 217, 3. Kocurová 178, 4. Cotvová (obě Radnice) 128

Kategorie V: 1. Petrovská (Radnice) 234, 2. Fuchsová (Osek) 165, 3. Kesnerová 161, 4. Stavenuiterová (obě Radnice) 148, 5. Veverková 138, 6. Otcovská (obě Osek) 137, 7. Mašterová 107, 8. Lišková (obě Radnice) 70

Kategorie VI: 1. Bittnerová (Radnice) 229, 2. A. Somrová 208, 3. Svobodová (obě Osek) 165, 4. Gottliebová 143, 5. Paterová (obě Radnice) 124, 6. Tománková 98, 7. Metlická (obě Osek) 97

Kategorie VII: 1. Mezerová 211, 2. Opatrná (obě Osek) 144, 3. Vosmíková 132, 4. Mentlíková (obě Radnice) 125, 5. Hronková (Osek) 108, 6. Kasíková 95, 7. Galbavá 91, 8. Chvojková (všechny Radnice) 73, 9. Špačková (Stupno) 53

Kategorie VIII: 1. Kučerová 158, 2. Kat. Benešová 139, 3. Krchovová 127, 4. Levová (všechny Radnice) 127, 5. Z. Čejková (Stupno) 117, 6. Němcová 116, 7. Ottová 110, 8. Veselá 109, 9. Tesařová (všechny Radnice) 108, 10. Štruncová (Stupno) 86, 11. Zemanová (Radnice) 85, 12. Cajthamlová (Stupno) 40

Kategorie IX: 1. Paterová 175, 2. Vyčichlová 95, 3. E. Čejková (všechny Radnice) 93, 4. Králová (Stupno) 78, 5. Fialová (Radnice) 77, 6. Vodrážková 62, 7. Šmausová (obě Stupno) 58, 8. Kr. Benešová (Radnice) 29

Kluci:

Kategorie III: 1. Kalaš (Radnice) 204, 2. Metlický (Osek) 119, 3. Chloupek (Radnice) 107

Kategorie IV: 1. Lučka (Rokycany) 194, 2. Vávra (Osek) 162, 3. Nový (Radnice) 100, 4. Strnad (Rokycany) 95, 5. Štrunc 86, 6. Štěpánek (oba Radnice) 82, 7. Pelc (Osek) 62, 8. Žemlička (Radnice) 40

Kategorie V: 1. A. Řehoř (Osek) 216, 2. Krajči (Rokycany) 188, 3. Vondráček (Radnice) 153, 4. Seman 132, 5. Herajt (oba Osek) 125, 6. Bednařík 110, 7. Fišer 107, 8. Smeták 99, 9. Kesner 92, 10. Eidler 74, 11. Jajčík (všichni Radnice) 49

Kategorie VI: 1. Benajtr (Radnice) 165, 2. Houdek (Osek) 152, 3. Josef Turek (Radnice) 127, 4. Křepelka 103, 5. Šafránek (oba Rokycany) 98, 7. Král (Radnice) 93, 7. Jakub Turek (Osek) 89, 8. Dítě (Radnice) 88, 9. Čornej (Rokycany) 83, 10. Hübner 67, 11. J. Auxt 53, 12. Jelínek (všichni Radnice) 50

Kategorie VII: 1. Novák (Osek) 205, 2. Jícha (Radnice) 133, 3. Vacek (Stupno) 121, 4. Krejčí 120, 5. Otto (oba Radnice) 94, 6. Š. Řehoř (Osek) 86, 7. Deňo 85, 8. Oračko (oba Radnice) 70

Kategorie VIII: 1. V. Oliverius 194, 2. Kieweg 113, 3. P. Turek (všichni Radnice) 107, 4. Dach (Stupno) 101, 5. Fousek 100, 6. J. Löwenhöffer (Radnice) 92, 7. Kraft 80, 8. Tomec (oba Stupno) 76, 9. Janoschec 75, 10. Mulač (oba Radnice) 11. Souček 65, 12. Brož (oba Stupno), 13. Zeman 60, 14. Soukup (oba Radnice) 55, 15. Roth 54, 16. Totzauer (oba Stupno) 51, 17. Kotěšovec (Radnice) 49, 18. Mařák 46, 19. Pfeffer (oba Stupno) 41

Kategorie IX: 1. Veselý (Radnice) 106, 2. Šperl (Stupno) 102, 3. O. Turek 97, 4. Ferschmann 83, 5. Planeta 78, 6. Huy Hoang Viet Nguyen 71, 7. F. Löwenhöffer 69, 8. Galbavý (všichni Radnice) 65, 9. Fast 59, 10. Šmíd 58, 11. Hůlka (všichni Stupno) 54, 12. J. Oliverius (Radnice) 52, 13. Šperl (Stupno) 29, 14. Auxt (Radnice) 23, 15. Vondrák (Stupno) 22

Kliky (2 minuty - kluci 2008 a mladší a všechny dívky s oporou v kolenou, kluci 2007 a starší klasicky)

Dívky

Kategorie III: 1. Somrová 74, 2. Jonáková (obě Radnice) 30

Kategorie IV: 1. Kocurová 78, 2. Doležalová (obě Radnice) 68, 3. Matoušková (Osek) 59, 4. Cotvová (Radnice) 52

Kategorie V: 1. Petrovská (Radnice) 84, 2. Fuchsová (Osek) 73, 3. Stavenuiterová (Radnice) 69, 4. Veverková 55, 5. Otcovská (obě Osek) 48, 6. Kesnerová 46, 7. Lišková 42, 8. Mašterová (všechny Radnice) 39

Kategorie VI: 1. Tománková (Osek) 63, 2. Bittnerová 62, 3. Paterová (Radnice) 49, 4. A. Somrová 44, 5. Svobodová (obě Osek), 6. Gottliebová (Radnice) 43, 7. Metlická (Osek) 38

Kategorie VII: 1. Chvojková (Radnice) 63, 2. Hronková, 3. Opatrná 52, 4. Mezerová (všechny Osek) 50, 5. Špačková (Stupno) 49, 6. Galbavá 48, 7. Kasíková 46, 8. Mentlíková (všechny Radnice) 45

Kategorie VIII: 1. Zemanová, 2. Němcová (obě Radnice) 66, 3. Z. Čejková (Stupno) 63, 4. Kučerová, 5. Tesařová, 6. Krchovová 62, 7. Ottová 59, 8. Levová 56, 9. Kat. Benešová 46, 10. Veselá (všechny Radnice) 43, 11. Štruncová 40, 12. Cajthamlová (obě Stupno) 40

Kategorie IX: 1. Paterová 57, 2. E. Čejková 45, 3. Kr. Benešová, 4. Vyčichlová 43, 5. Fialová (všechny Radnice) 40

Kluci:

Kategorie III: 1. Chloupek 66, 2. Kalaš (oba Radnice) 58, 3. Metlický (Osek) 43

Kategorie IV: 1. Strnad (Rokycany) 72, 2. Pelc, 3. Vávra (oba Osek) 70, 4. Lučka (Rokycany) 69, 5. Štrunc 46, 6. Žemlička 45, 7. Štěpánek 43, 8. Nový (všichni Radnice) 30

Kategorie V: 1. Fišer (Radnice) 70, 2. Seman (Osek) 67, 3. Vondráček 66, 4. Smeták 63, 5. Jajčík (všichni Radnice) 61, 6. A. Řehoř 57, 7. Herajt (oba Osek) 50, 8. Eidler 38, 9. Kesner (oba Radnice) 34, 10. Krajči (Rokycany) 31, 11. Bednařík (Radnice) 7

Kategorie VI: 1. Křepelka 66, 2. Šafránek 65, 3. Čornej (všichni Rokycany) 61, 4. Benajtr (Radnice) 56, 5. Jakub Turek (Osek) 49, 6. Král (Radnice) 42, 7. Vostárek (Rokycany), 8. Houdek (Osek) 36, 9. Josef Turek 31, 10. Dítě 30, 11. Hübner, 12. Auxt 25, 13. Jelínek (všichni Radnice) 21

Kategorie VII: 1. Š. Řehoř 62, 2. Novák (oba Osek), 3. Deňo 60, 4. Jícha 46, 5. Otto 45, 6. Oračko 35, 7. Krejčí (všichni Radnice) 30

Kategorie VIII: 1. Fousek, 2. V. Oliverius (oba Radnice) 80, 3. Pfeffer (Stupno) 79, 4. P. Turek 73, 5. Janoschec 61, 6. Kieweg, 7. J. Löwenhöffer 60, 8. Mulač (všichni Radnice) 56, 9. Dach (Stupno) 55, 10. Brož (oba Stupno) 51, 11. Kotěšovec, 12. Soukup 50, 13. Zeman (všichni Radnice) 38, 14. Brož 37, 15. Souček (oba Stupno) 30

Kategorie IX: 1. Šmíd (Stupno) 94, 2. Ferschmann 72, 3. Planeta (oba Radnice) 66, 4. Vondrák (Stupno) 64, 5. Nguyen (Radnice) 61, 6. Kico, 7. Šperl (oba Stupno) 59, 8. Veselý (Radnice) 55, 9. Hůlka (Stupno) 54, 10. Galbavý 54, 11. F. Löwenhöffer, 12. J. Oliverius 51, 13. O. Turek (všichni Radnice) 49, 14. Fast (Stupno) 45, 15. M. Auxt (Radnice) 38

Driblink (2 minuty - stále do osmičky mezi metami 10 m vzdálenými)

Dívky

Kategorie III: 1. K. Somrová 310, 2. Jonáková (obě Radnice) 240,

Kategorie IV: 1. Doležalová 360, 2. Cotvová 340, 3. Kocurová (všechny Radnice), 4. Matoušková (Osek) 310

Kategorie V: 1. Kesnerová 310, 2. Petrovská (obě Radnice), 3. Fuchsová (Osek) 300, 4. Mašterová 280, 5. Lišková (obě Radnice), 6. Otcovská (Osek) 240, 7. Stavenuiterová (Radnice) 220, 8. Veverková (Osek) 200

Kategorie VI: 1. Gottliebová 300, 2. Bittnerová 290, 3. Paterová (všechny Radnice) 280, 4. A. Somrová 270, 5. Svobodová 250, 6. Metlická 240, 7. Tománková (všechny Osek) 170

Kategorie VII: 1. Vosmíková 290, 2. Kasíková, 3. Galbavá (všechny Radnice), 4. Opatrná (Osek) 280, 5. Chvojková 270, 6. Mentlíková (obě Radnice) 230, 7. Mezerová 190, 8. Hronková (obě Osek) 180

Kategorie VIII: 1. Veselá, 2. Němcová 290, 3. Zemanová, 4. Krchovová 280, 5. Ottová, 6. Kučerová 260, 7. Levová 250, 8. Kat. Benešová, 9. Tesařová (všechny Radnice) 240

Kategorie IX: 1. Vyčichlová 210, 2. Fialová 200, 3. E. Čejková, 4. Kr. Benešová 190, 5. M. Paterová (všechny Radnice) 170

Kluci:

Kategorie III: 1. Chloupek, 2. Kalaš (oba Radnice) 360, 3. Metlický (Osek) 260

Kategorie IV: 1. Lučka, 2. Strnad (oba Rokycany) 350, 3. Žemlička 320, 4. Štrunc 310, 5. Štěpánek (všichni Radnice), 6. Vávra 290, 7. Pelc (oba Osek) 250, 8. Nový (Radnice) 230

Kategorie V: 1. Krajči (Rokycany), 2. Seman (Osek), 3. Vondráček (Radnice) 340, 4. A. Řehoř (Osek) 330, 5. Smeták 310, 6. Eidler, 7. Kesner 300, 8. Bednařík (všechny Radnice) 270, 9. Herajt (Osek) 260, 10. Jajčík 240, 11. Fišer (oba Radnice) 230

Kategorie VI: 1. Jakub Turek (Osek), 2. Benajtr (Radnice) 330, 3. Křepelka (Rokycany), 4. Jelínek 320, 5. Hübner, 6. Dítě, 7. J. Auxt (všichni Radnice) 310, 8. Šafránek 300, 9. Josef Turek 290, 10. Král (oba Radnice), 11. Vostárek 280, 12. Čornej (oba Rokycany) 240, 13. Houdek (Osek) 230

Kategorie VII: 1. Otto 310, 2. Krejčí 300, 3. Deňo 290, 4. Jícha (všichni Radnice) 280, 5. Novák 270, 6. Š. Řehoř (oba Osek) 260, 7. Oračko (Radnice) 230

Kategorie VIII: 1. J. Löwenhöffer, 2. V. Oliverius 310, 3. Fousek 300, 4. Janoschec 290, 5. Mulač, 6. Kieweg, 7. P. Turek 280, 8. Kotěšovec 250, 9. Zeman, 10. Soukup (všichni Radnice) 240

Kategorie IX: 1. O. Turek 310, 2. Veselý, 3. Planeta 270, 4. F. Löwenhöffer, 5. J. Oliverius 260, 6. Galbavý 220, 7. Ferschmann 200, 8. M. Auxt 190, 9. Nguyen 180

Náhodný výběr z galerie
Knížka pro prvňáčky 19 Náš region - Kamenec 4 Prosinec 2012 13 Advent u Vodníčků 39