Učíme se hrou - Centrum stavitelství

Zveřejněno: 21. 3. 2019, zapsal: Kateřina Levová

      Na 13.března byl pro žáky prvních ročníků připraven vzdělávací program v Centru stavitelského dědictví v Plasích s názvem“ Základy stavitelství aneb Jak to, že to nespadne?“ Program se skládal ze dvou částí.

      Tou první byl program v muzeu, v oddělení stavitelství. Zde děti podle zadaných parametrů stavěly stavby tak, aby jim nespadly, povídaly si s manažerkou projektu o stavebních zákonitostech, fíglech, možnostech architektů, stavebních prvcích, a to vše zábavnou formou.

      Ve druhé části, tvořivé dílně, si děti měly možnost vytvořit svůj vlastní obrázek – MOZAIKU z úlomků kachliček, kterou si dokonce dovezly domů. Mohla mít i formu zrcadla, jak kdo chtěl. Děti se nadšeně vrhly do práce a jejich výtvory? Nádhera! Posuďte ve fotogalerii sami.

Učíme se hrou - Centrum stavitelství 7Učíme se hrou - Centrum stavitelství 2Učíme se hrou - Centrum stavitelství 4Učíme se hrou - Centrum stavitelství 8Učíme se hrou - Centrum stavitelství 3Učíme se hrou - Centrum stavitelství 14Učíme se hrou - Centrum stavitelství 5Učíme se hrou - Centrum stavitelství 9Učíme se hrou - Centrum stavitelství 1Učíme se hrou - Centrum stavitelství 6Učíme se hrou - Centrum stavitelství 12Učíme se hrou - Centrum stavitelství 10Učíme se hrou - Centrum stavitelství 11Učíme se hrou - Centrum stavitelství 13
Náhodný výběr z galerie
zábavná pingpongová show 68 Výchovný koncert 19 Den Radnic - vystoupení MŠ 10 Ježek 1