Lyžařský výcvikový kurz žáků 2.stupně

Zveřejněno: 21. 3. 2019, zapsal: Kateřina Levová

      Lyžařského výcviku se v letošním školním roce zúčastnili nejen žáci 7.tříd, pro které je kurz přednostně určen, ale i část osmého ročníku a dokonce žák deváté třídy. Celkem nás bylo 24. Příjemné je, že většina z opětovně zúčastněných byli vloni „lyžařští nováčkové“ a tento sport je oslovil natolik, že si pobyt letos zopakovali. A byli znovu nadšeni!

      Celý týden jsme se probouzeli do prosluněných rán, slunce drželo po celé dny, teploty slabě pod nulou, v odpoledních hodinách se lyžovalo i v mikinách a slunečních brýlích – prostě úžasný týden! Počasí se nám pokazilo pouze poslední lyžovací den, kdy to bylo jako na houpačce: střídalo se slunce s deštěm.

      V průběhu týdne měly děti kromě lyžování pestrý program – v podvečer povídání o horách, výstroji, výzbroji, o Šumavě, návštěvu Horské služby se psem, přednášku v místním pivovaru, stolní tenis, florbal, cukrárna, zábavné večery…….apod.

      Věřím, že budou mít nač vzpomínat… Pamětní listy a společné fotografie jim týden se spolužáky jistě připomenou.

Náhodný výběr z galerie
Svatba u Šmoulů 25 Den Radnic - vystoupení MŠ 12 Tři králové 8 Vánoční tvoření ve 4. třídě 12