Bruslení na zimním stadionu

Zveřejněno: 15. 3. 2019, zapsal: Pavel Souček
Bruslení 1
Bruslení

Úvodní březnové pondělí a úterý naše škola uspořádala 2 zájezdy na zimní stadion v Rokycanech. Tématem zájezdů, jichž se zúčastnila více než stovka našich žáků byla lekce bruslení. V pondělí jel převážně 2. stupeň doplněný o starší děti z 1. stupně a lekci jsme si uspořádali svépomocí. V úterý jeli naši nejmenší doplněné o žáky 5. B, kteří pro změnu o pondělcích plavou. Na ty už čekala trojice instruktorů, kteří si adepty bruslařského umění rozdělili do třetin na hokejisty a zbytek na zdatnější bruslaře a úplné začátečníky. Všem se lekce moc líbila a učinili během ní značný pokrok, z ledu se všichni dostali po svých a dokonce jsme se vyvarovali úrazů. Velké poděkování panu Ferschmannovi za bezpečné dopravení početné úterní výpravy.

Bruslení

Zveřejněno: 7. 4. 2019, celkový počet obrázků v galerii: 6
Bruslení 3Bruslení 1Bruslení 6Bruslení 5Bruslení 4Bruslení 2