Bruslení na zimním stadionu

Zveřejněno: 15. 3. 2019, zapsal: Pavel Souček

Úvodní březnové pondělí a úterý naše škola uspořádala 2 zájezdy na zimní stadion v Rokycanech. Tématem zájezdů, jichž se zúčastnila více než stovka našich žáků byla lekce bruslení. V pondělí jel převážně 2. stupeň doplněný o starší děti z 1. stupně a lekci jsme si uspořádali svépomocí. V úterý jeli naši nejmenší doplněné o žáky 5. B, kteří pro změnu o pondělcích plavou. Na ty už čekala trojice instruktorů, kteří si adepty bruslařského umění rozdělili do třetin na hokejisty a zbytek na zdatnější bruslaře a úplné začátečníky. Všem se lekce moc líbila a učinili během ní značný pokrok, z ledu se všichni dostali po svých a dokonce jsme se vyvarovali úrazů.

Náhodný výběr z galerie
Maškarní karneval mateřské školy Radnice 2017 3 Den otevřených dveří  138 Lyžařský výcvik 2018 20 Den Země v ZOO 19