School match ve florbale

Zveřejněno: 24. 2. 2019, zapsal: Pavel Souček

Ve středu, 20.2. se téměř tři desítky žáků naší školy zúčastnili v roli fanoušků utkání juniorské extraligy ve florbale mezi domácím FbC Plzeň a hostujícími Kanonýry z Kladna s doprovodným programem během přestávek. Zápas se odehrál v nově rekonstruované městské hale na Lokomotivě a celou akci vymysleli kluci, kteří také stojí v pozadí oblíbeného školního turnaje v miniflorbale - tzv. Čeps Cup, jehož jsme se i letos v obou kategoriích zúčastnili. Jen škoda, že Lokotka nebyla úplně zaplněná, přesto i tak diváci včetně těch našich vytvořili utkání kulisu, jakou si juniorská extraliga bezesporu zaslouží. Plzeňáci sice nakonec padli 5:8 (klobouk dolů před Kladnem, které hrálo celé utkání s pouhými 11 hráči; letitá přezdívka hokejistů "Kladenští psi" by seděla i tady), nicméně oba týmy předvedly vrcholný mládežnický florbal a všichni jsme si utkání mohli náležitě užít. Děkujeme týmu organizátorů v čele s p. Strejčkem a těšíme se na další společné akce.

School match ve florbale 1
School match ve florbale