1. a 2. místo v okresním kole stolního tenisu

Zveřejněno: 14. 2. 2019, zapsal: Pavel Souček

Ve středu, 13.2., se v Mirošově uskutečnilo premiérové okresní kolo ve stolním tenise, v němž soutěžila 3-členná družstva chlapců a dívek. Díky aktivnímu zapojení naší školy v projektu Všichni za stůl a z toho plynoucí podpory Českého svazu stolního tenisu se v uplynulém roce zvedl zájem o celuloidový míček v radnickém oddíle ze strany našich žáků. Nikoho tedy nemůže překvapit, že v konkurenci hráčů a hráček 8. a 9. tříd se našemu výběru složenému z žaček a žáků 4. - 7. třídy dařilo tak fantasticky, že děvčata (doplněná o nejmladšího chlapce) zvítězila a chlapci skončili na 2. místě. O skvělý úspěch se pod vedením paní učitelky Jany Loukotové zasloužila sestava Aneta Paterová, Natálie a Radek Ferkovi, Lukáš Dítě, Tomáš Mudra, Ladislav Jelínek a Josef Oliverius.

Okresní kolo ve stolním tenisu

Zveřejněno: 23. 2. 2019, celkový počet obrázků v galerii: 2
Okresní kolo ve stolním tenisu 2Okresní kolo ve stolním tenisu 1