Deváťáci zasvětili malé žáky do tajů chemie a fyziky

Zveřejněno: 21. 12. 2018, zapsal: Jana Vichrová

 

Ve středu 19.12. si naši deváťáci připravili pro žáky prvního stupně spoustu zajímavých pokusů z chemie a fyziky. Projekt má již ve škole svou tradici. Díky úžasným  pokusům měly děti možnost proniknout do světa chemie a fyziky pod dohledem žáků deváté třídy. Malí žáčci přijímali své ,,starší" učitele s respektem. V chemické laboratoři si vyzkoušeli vlastnoručně jednoduchý chemický pokus s potravinářskými komponentami - vodou, solí a potravinářským barvivem. Ve fyzice pokusy spojené s magnetismem. Dětem se v chemické laboratoři moc líbilo. Uplyne pár let a i malí vědečtí benjamínci budou v roli vážených učitelů.
Zveřejněno: 8. 1. 2019
Zveřejněno: 8. 1. 2019
Zveřejněno: 30. 12. 2018
Zveřejněno: 22. 12. 2018
Náhodný výběr z galerie
Setkání s charitou 10 Náš region - Kamenec 22 Miniházená ve Stupně 22 A jdeme spinkat :)