Výlet turistického kroužku na Šumavu

Zveřejněno: 14. 9. 2018, zapsal: Lucie Šámalová

Dne 21. 9. vyrazí turistický kroužek na slibovaný víkendový výlet na Šumavu. Ubytování domluveno pro velký úspěch na faře v Železné Rudě (http://www.farnidomov.cz/ ). Do Železné Rudy vyrazíme přímým vlakem z Rokycan v pátek 21. 9. v 15:26 hod. Sraz na nádraží v Rokycanech v 15:00 (jízdenky budeme kupovat na místě podle počtu dětí). Návrat zpět do Rokycan v neděli v 16:33.

S sebou dětem zabalte malou svačinu do vlaku, pohodlné turistické oblečení a obuv, hygienu, ručník, doporučuji spacák (není nutný - ložní prádlo za příplatek + 60,- Kč). Jídlo budeme řešit stejně jako minulý rok společným nákupem a vařením ve farní kuchyňce (náklady na jídlo činily vloni cca 120,- Kč/dítě), kapesné.

Celková cena výletu tedy činí: 160,- Kč za dvě noci na faře + 150,- Kč za vlak (dětem přibalte nějaký doklad, kterým prokážou ve vlaku, že jim nebylo 15 let). V případě špatného počasí bude zajištěn v Železné Rudě náhradní program (historický kostel Železná Ruda, návštěvnické centrum, muzeum, Hojsovecká pouť, Česko – bavorská neděle). V případě dotazů volejte na tel. č. 607504733 nebo pište na email: luckasamalova@gmail.com

VÝLET JE URČEN ŽÁKŮM, KTEŘÍ ABSOLVOVALI LOŇSKÝ TURISTICKÝ KROUŽEK!