Zhodncení cvičebního roku 2017/18 a poděkování

Zveřejněno: 29. 6. 2018, zapsal: Pavel Souček

V polovině června byly ukončeny sportovní soutěže soutěžního ročníku 2017/2018. O tom, kde jsme byli a jak jsme dopadli, je možné se dopodrobna dozvědět z článků na školních webových stránkách a znovu se tady opakovat by bylo nošením jídla do restaurace. Jen bychom s dětmi, kteří na soutěže jezdili (a nebylo jich málo) chtěli několika lidem poděkovat. Předně vedení školy, které nám umožňuje se našich aktivit zúčastňovat a také třídním vyučujícím na 1. stupni, které jsou občas nutny revidovat učební cíle, když své žáky delší dobu nevidí. Dále velmi děkujeme panu starostovi Ing. Altmanovi za přesun v rozpočtu, který nám umožnil to, že nejsme nuceni od dětí vybírat peníze za to, když se jim povede postoupit někam do krajského finále a jedou representovat školu i město. A letos se povedlo, že těch krajských finále bylo docela dost. V neposlední řadě děkujeme panu starostovi obce Němčovice, Karlu Ferschmannovi, za 2 sponzorské dary, díky němž jsme mohli dát účastníkům okresního finále McDonald Cupu trička, kterých původně nebylo dost pro všechny, a taky za to, že o rozlišováky pro 1. stupeň již opravdu nemáme nouzi. Snad si děti po nabitém závěru školního roku o prázdninách odpočinou a v září se těšíme na další seriál sportovních klání.