turistický kroužek

Zveřejněno: 19. 6. 2018, zapsal: Lucie Šámalová

Informace k sobotnímu výletu:

23. 6. 2018 vyrážíme vlakem z Radnic do Plzně, kde přestoupíme na vlak do Vranova u Stříbra. Sraz v Radnicích na vlakovém nádraží nejpozději v 9:45, vlak odjíždí v 10:01. Z Vranova se projdeme podél vodní nádrže Hracholusky, k silničnímu mostu, kde nastoupíme na parník, kterým se dostaneme na hráz přehrady. Odtud dojdeme na zříceninu hradu Buben, kde budeme mít program. Přespíme v budově fotbalového klubu v obci Úlice. Následující den dojdeme na vlakové nádraží v Plešnicích se zastávkou na přehradě. Předpokládaný návrat v 15:57 na vlakové nádraží v Radnicích.

S sebou: spacák a případně i karimatku (odevzdávejte v mém kabinetu do pátku, spacáky přepravím), plavky, svačinu (občerstvení na opečení), slevovou průkazku, kapesné ( jízdné - cca 80kč vlak + 65kč parník)pohodlné oblečení a turistickou obuv!  Ubytování zdarma.