Streethockeyový turnaj

Zveřejněno: 6. 6. 2018, zapsal: Pavel Souček

Ve středu 6.6. proběhl v Rokycanech streethockeyový turnaj, kterého se zúčastnili také žáci 5. - 7. třídy naší školy.

Výsledky:

Radnice - Zbiroh 1:6 (0:5), Trepeš

V úvodním utkání kluci 1. poločas nehorázně prospali a darovali soupeři lacino pětibrankové vedení. Teprve hrozba předčasného návratu z turnaje je ve 2. půli přiměla k potřebné aktivitě a obraz 2. dějství se markantně odlišoval od prvního. Obdrželi sice ještě 6. branku po individuální akci zbirožského kapitána, ale byli nakonec za zvýšené nasazení odměněni Trepešovým gólem po Bednaříkově asistenci.

Rokycany - Radnice 2:3 (1:1), Trepeš 2 a J. Smeták

Nejlepší výkon našich hráčů na turnaji, když hned v úvodu se dostali do vedení Trepešvou brankou, u níž asistoval náš benjamínek Filip Jícha. Bohužel těsně před přestávkou jsme zbytečně inkasovali vyrovnávací gól a hned po změně stran domácí dokonali obrat. Hoši se ale nevzdali a nejprve srovnal Pavel Trepeš, kterého chytře našel před brankou Honza Smeták a prakticky vzápětí si oba kluci vyměnili role. Pavel Trepeš namazal Honzovi Smetákovi a ten vsítil vítězný gól. V závěru soupeř mohutně utahoval šrouby a my jsme prošli několikrát klinickou smrtí. Přes všechny peripetie se nám ale podařilo svou jedinou výhru na turnaji uhájit.

Radnice - Mýto 3:8 (0:3), Trepeš 2 a Cipra

V tomto zápase si kluci zcela evidentně mysleli, že po překvapivém vítězství proti domácím už to začne všechno jít samo, ale byli soupeř je z této iluse velmi rychle vyvedl. Hrál s mnohem větší chutí a po zásluze měl v přestávce bezpečný 3-gólový náskok, když minimálně 2 góly v naší síti byly zbytečné. Po změně stran kluci přidali a při kombinaci páťáků Tomáš Mudra uvolnil Šimona Cipru a ten snížil na 1:3. Ovšem prakticky po rozehrání Mýto kontrovalo brankou, pod níž se podepsala nepozornnost našich hráčů. Kluky to ale nedeprimovalo a chvíli poté dorazil Pavel Trepeš do sítě Smetákovu střelu. Když potom nahrál Filip Jícha našemu nejlepšímu střelci Pavlu Trepešovi a ten vsítil kontaktní gól, vypadalo to, že by se mohlo schylovat k obratu. Jenže Mýtští odpověděli smolným gólem na 3:5 a to kluky položilo. Do jejich hry se vkradla křeč, museli začít riskovat a vítěz tento risk ztrestal dalšími třemi trefami.

Tabulka:

1. Zbiroh 2-1-0 23:12 5
2. Rokycany 1-1-1 18:14 3
3. Mýto 1-0-2 10:16 2
4. RADNICE 1-0-2   7:16 2

Družstvo hrálo v této sestavě:

Pavel Trepeš 6 (5+1), Jan Smeták 3 (1+2), Filip Jícha 2 (0+2), Šimon Cipra 1 (1+0), Jaroslav Bednařík 1 (0+1), Tomášové Mudra 1 (0+1) a Hübner, Josef Turek, Petr Verner, Lukášové Dítě a Eidler, Jaroslav Kesner a Roman Střeleček