Výlet Vodníčků do Prahy

Zveřejněno: 4. 6. 2018, zapsal: Alena Manková

Ráno 2. června se vydala třída Vodníčků na výlet do Prahy. Vzali jsme s sebou maminky, tatínky  a sourozence. Celkem nás bylo 77. Cesta začínala v Rokycanech na vlakovém nádraží a obsadili jsme celý vagón. Po příjezdu do Prahy jsme nasedli na metro a uháněli směr Staroměstská. Zde na nás čekala paní průvodkyně Hanka, která si pro nás Vodníčky připravila program " Putování za Vodníkem Kabourkem." Nejprve nám ukázala Karlův most a všechny sochy, dozvěděli jsme se o Bruncvíkovi a jeho meči, o Blanických rytířích a další zajímavosti. Vše bylo podáno přiměřeně věku dětí tak, že děti ani nedutaly. Cestou jsme plnili  úkoly a za splnění dostali barevné mašličky. Přes Čertovku a její historii jsme došli do parku Na Kampě. Tam už na nás čekal vodník Kabourek se synkem vodníčkem a víla Rusalka. Po splnění úkolů dostaly děti odměny. Dále vedla naše cesta na František, kde jsme se nalodili na parník a pokračovali v prohlídce Prahy, tentokrát z řeky Vltavy. V podvečerních hodinách jsme stejnou cestou - metro -  vlak dojeli zpět do Rokycan, plni dojmů a zážitků z hlavního města.

Výlet Vodníčků do Prahy

Zveřejněno: 4. 6. 2018, celkový počet obrázků v galerii: 8
Výlet Vodníčků do Prahy 4Výlet Vodníčků do Prahy 8Výlet Vodníčků do Prahy 1Výlet Vodníčků do Prahy 3Výlet Vodníčků do Prahy 5Výlet Vodníčků do Prahy 7Výlet Vodníčků do Prahy 2Výlet Vodníčků do Prahy 6
Zveřejněno: 18. 2. 2019
Zveřejněno: 12. 2. 2019
Zveřejněno: 18. 1. 2019
Náhodný výběr z galerie
Okresní kolo OVOV 14 Rozumíme penězům 24 Vystoupení ZŠ a MŠ na náměstí  19 Zpívání v Němčovicích 3