Krajské finále Odznaku všestrannosti

Zveřejněno: 30. 5. 2018, zapsal: Pavel Souček
Krajské kolo OV 9
Krajské kolo OV

Ve čtvrtek 24.5. proběhlo v Tachově krajské finále Odznaku všestrannosti. Početnou výpravu naší školy representovaly 2 desítky sportovců a to ještě 8 dalším znemožnilo účast zranění či účast na zahraničním zájezdu. Historického individuálního úspěchu tady dosáhl Vašek Oliverius, který ve své věkové kategorii triumfoval.

Pořadí družstev:

1. 22. ZŠ Plzeň 23 988, 2. Tachov A 23 180, 3. 28. ZŠ Plzeň 22 864, 4. Nepomuk 22 705, 5. Tachov B 22 333, 6. 11. ZŠ Plzeň 21 756, 7. Kralovice 21 504, 8. Horní Bříza 21 319, 9. 2. ZŠ Plzeň 21 254, 10. Bezdružice 21 123, 11. 1. ZŠ Plzeň 20 857, 12. Osek 20 347, 13. 20. ZŠ Plzeň 20 167, 14. Žinkovy 19 851, 15. 26. ZŠ Plzeň 17 801, 16. RADNICE 17 591

Výsledky jednotlivců ve svých kategoriích:

Dívky

3 - 1. Adámková (1. ZŠ Plzeň) 4040, 2. Somrová (RADNICE) 3677, 3. Marešová (1. ZŠ Plzeň) 3514, 4. Svejkovská (Žinkovy) 3461, 5. Veverková (Kralovice) 3053, 6. Kosová (Osek) 3016, 7. Moravcová (Tachov B) 2782

5 - 1. Bláhová (Nepomuk) 4392, 2. Švecová (22. ZŠ Plzeň) 3603, 3. Čuříková (Kralovice) 3491, 4. Velkoborská (1. ZŠ Plzeň) 3428, 5. Benešová (11. ZŠ Plzeň) 3382, 6. Strapková (Tachov B) 3379, 7. Hájková (22. ZŠ Plzeň) 3378, 8. Havrdová (22. ZŠ Plzeň) 3351, 9. Vacková (28. ZŠ Plzeň) 3262, 10. Lišková (2. ZŠ Plzeň) 3199,.....21. Kesnerová (RADNICE) 2662

6 - 1. Švábková (Tachov B) 3785, 2. Košátková (Tachov B) 3665, 3. Bublíková (Tachov A) 3456, 4. Bittnerová (RADNICE) 3163, 5. Čubrová (28. ZŠ Plzeň) 3151, 6. Adámková (26. ZŠ Plzeň) 3104, 7. Simulíková (20. ZŠ Plzeň) 3085, 8. Purkarová (Kralovice) 3080, 9. Rückaufová (20. ZŠ Plzeň) 3062, 10. Horažďovská (Zruč) 3032.... 16. Gottliebová (RADNICE) 2400

7 - 1. Márová (Tachov A) 3615, 2. Macháčková (16. ZŠ Plzeň) 3271, 3. Lichá 3077, 4. Andréová 2975, 5. Krausová (všechny Tachov A) 2855, 6. Valentová (Žinkovy) 2773, 7. Lesová (Zruč) 2634, 8. Polanová (Vrčeň) 2485, 9. Dastychová (Žinkovy) 2427 10. Pingertová (16. ZŠ Plzeň)  2417...12. Vosmíková (RADNICE) 2236

8 - 1. Váchová (16. ZŠ Plzeň) 3074, 2. Bártíková (Stráž) 2609, 3. Křehlíková (Tachov A) 2438, 4. Tesařová 2417, 5. Kučerová (obě RADNICE) 2162, 6. Vladařová (26. ZŠ Plzeň) 2157, 7. Velíková 1932, 8. Rychtaříková (obě Vrčeň) 1852, 9. Kuželková (Zruč) 1801, 10. Hřebřinová (RADNICE) 1743

Výsledky chlapců

8 - 1. Oliverius (RADNICE) 3373, 2. Kotiš (Vrčeň) 3314, 3. Štych (Zruč) 3260, 4. Opava 3030, 5. Buben (oba Tachov A) 2876, 6. Horák (11. ZŠ Plzeň) 2774, 7. Vladař (26. ZŠ Plzeň) 2697, 8. P. Smeták (RADNICE) 2533, 9. Hrábek (Vrčeň) 2131

7 - 1. Balín 3839, 2. Balý (oba Tachov A) 3428, 3. Deňo (RADNICE) 3208, 4. Habl 3129, 5. Vovesný (oba 26. ZŠ Plzeň) 3124, 6. Janoch (Chodová Planá) 3116, 7. Horešovský (Osek) 3115, 8. Průcha (Žinkovy) 2867, 9. Jícha 2867, 10. Krejčí (oba RADNICE) 2422

6 - 1. Hrabovský 4405, 2. Kučeřík (oba Tachov A) 4167, 3. Sládek (Kralovice) 4126, 4. Duong (Tachov A) 4087, 5. Heský (Bezdružice) 3993, 6. Kaňák (Zruč) 3885, 7. Böhm (Žinkovy) 3482, 8. Benajtr (RADNICE) 3423, 9. Bořánek (20. ZŠ Plzeň) 3230, 10. Hyťha (Zruč) 3221,...14. Medek 3099,...19. J. Turek (oba RADNICE) 2718

5 - 1. Roháč (Tachov A) 4452, 2. Zajíc (Horní Bříza) 4289, 3. Daněk (11. ZŠ Plzeň) 4200, 4. Řehoř (Osek) 4137, 5. Purkart (1. ZŠ Plzeň) 4067, 6. Valečka (Tachov B) 3823, 7. Špiroch (Kralovice) 3789, 8. Jandečka (Žinkovy) 3759, 9. Šmíd (Nepomuk) 3758, 10. Seman (Osek) 3738...18. Eidler 3274...20. J. Smeták (oba RADNICE) 2979

4 - 1. Desort (2. ZŠ Plzeň) 4610, 2. Malina (22. ZŠ Plzeň) 4536, 3. Holeček (28. ZŠ Plzeň) 4512, 4. Kreysa 4447, 5. Sedlák (oba 22. ZŠ Plzeň) 4390, 6. Peterka (28. ZŠ Plzeň) 4291, 7. Výška (11. ZŠ Plzeň) 4171, 8. Decker (22. ZŠ Plzeň) 4017, 9. Duraj (Nepomuk) 3931, 10. Tříska (Žinkovy) 3921....31. Žemlička 2792, 32. Kavalír (oba RADNICE) 2448

Výsledky v jednotlivých disciplínách ("medailisté" + naši závodníci v příslušných kategoriích)

60 m - dívky

3 - 1. Adámková (1. ZŠ Plzeň) 8,7; 2. Somrová (Radnice) 9, 3. Svejkovská (Žinkovy) 9,03

5 - 1. Velkoborská (1. ZŠ Plzeň) 7,87; 2. Hájková (22. ZŠ Plzeň) 8,42; 3. Hourová (obě 1. ZŠ Plzeň) 8,48....20. Kesnerová (Radnice) 10,1

6 - 1. Košátková 8,75; 2. Švábková (obě Tachov B) 8,88; 3. Purkarová (Kralovice) 9,11.....6. Bittnerová 9,4;....11. Gottliebová (obě Radnice) 9,88

7 - 1. Lichá (Tachov A) 9,3; 2. Dastychová (Žinkovy) 9,7; 3. Valentová (Žinkovy) 9,84;....14. Vosmíková (Radnice) 10,73

8 - 1. Váchová (16. ZŠ Plzeň) 10,12; 2. Tesařová 10,26, 3. Kučerová (obě Radnice) 10,62;....10. Hřebřinová (Radnice) 11,42

60 m - chlapci

8 - 1. Kotiš (Vrčeň) 9,24; 2. Oliverius (Radnice) 9,68; 3. Štych (Zruč) 9,72....7. P. Smeták (oba Radnice) 10,68

7 - Horešovský (Osek) 9,1; 2. Habl (26. ZŠ Plzeň) 9,86; 3. Balín (Tachov A) 9,89; 4. Deňo (Radnice) 9,9;.....9. Jícha 10,51....11. Krejčí (oba Radnice) 10,82

6 - 1. Pech (2. ZŠ Plzeň) 8,81; 2. Kučeřík 8,91; 3. Hrabovský (oba Tachov A) 8,93;....7. Benajtr 9,19.....13. Medek 9,62....17. Turek (všichni Radnice) 9,9

5 - 1. Purkart (1. ZŠ Plzeň) 7,84; 2. Šmíd (Nepomuk) 8,23; 3. Valečka (Tachov B) 8,24;.....18. J. Smeták 9,56;....21. Eidler (oba Radnice) 9,66

4 - 1. Malina (22. ZŠ Plzeň) 7,86; 2. Holeček 7,9; 3. Peterka (oba 28. ZŠ Plzeň) 7,94.....28. Žemlička 9,52;... 32.Kavalír (oba Radnice) 10,29

Skok daleký - dívky:

3 - 1. Adámková (1. ZŠ Plzeň) 440, 2. Somrová (Radnice) 420, 3. Svejkovská (Žinkovy) 410

5 - 1. Velkoborská (1. ZŠ Plzeň) 464, 2. Szegecsová (Bezdružice) 440, 3. Hezinová (1. ZŠ Plzeň) 418......19. Kesnerová (Radnice) 354

6 - 1. Košátková 416, 2. Švábková (obě Tachov B) 409, 3. Plačková (Kralovice) 402,....8. Bittnerová 357....13. Gottliebová (obě Radnice) 316

7 - 1. Lichá 377, 2. Krausová (obě Tachov A) 375, 3. Dastychová (Žinkovy) 365....14. Vosmíková (Radnice) 290

8 - 1. Váchová (16. ZŠ Plzeň) 337, 2. Tesařová (Radnice) 323, 3. Vladařová (26. ZŠ Plzeň) 313,....5. Kučerová 306....10. Hřebřinová (obě Radnice) 240

Skok daleký chlapci:

8 - 1. Štych (Zruč) 369, 2. Kotiš (Vrčeň) 350, 3. Oliverius 344.....6. P. Smeták (oba Radnice) 308

7 - 1. Habl (26. ZŠ Plzeň) 376, 2. Deňo (Radnice) 364, 3. Horešovský (Osek) 356....8. Krejčí 312, 9. Jícha (oba Radnice) 311

6 - 1. Kučeřík 438, 2. Hrabovský (oba Tachov A) 420, 3. Sládek (Kralovice) 414......5. Benajtr 385....17. Medek 347....19. Turek (všichni Radnice) 331

5 - 1. Purkart (1. ZŠ Plzeň) 523, 2. Zajíc (Horní Bříza) 486, 3. Řehoř (Osek) 470.....16. Eidler 385....23. J. Smeták 315

4 - 1. Holeček (28. ZŠ Plzeň) 530, 2. Malina (22. ZŠ Plzeň) 525, 3. Sedlák (22. ZŠ Plzeň) 517....24. Žemlička 382.....31. Kavalír (Radnice) 355

Hod míčkem - dívky

3 - 1. Adámková (1. ZŠ Plzeň) 41,5; 2. Somrová (Radnice) 41, 3. Veverková (Kralovice) 37

5 - 1. Bláhová (Nepomuk) 39,5; 2. Szegecsová (Bezdružice) 35,5; 3. Benešová (11. ZŠ Plzeň) 35.....13. Kesnerová (Radnice) 27,5

6 - 1. Drahošová (Nepomuk) 35,5; 2. Košátková (Tachov A) 33, 3. Horažďovská (Zruč) 30.....5. Bittnerová 29,5....17. Gottliebová (obě Radnice) 17

7 - 1. Márová (Tachov A) 32,5; 2. Lesová (Zruč) 29,5; 3. Lichá (Tachov A) 29.....6. Vosmíková (Radnice) 24,5

8 - 1. Vladařová (26. ZŠ Plzeň) 26,5; 2. Křehlíková (Tachov A) 20, 3. Bártíková (Stráž) 18, 4. Hřebřinová 17,5......9. Kučerová 13,5 a 10. Tesařová (všechny Radnice) 13

Hod míčkem - chlapci:

8 - 1. Oliverius (Radnice) 38, 2. Vladař (26. ZŠ Plzeň) 35,5; 3. Opava (Tachov A) 33.....6. P. Smeták (Radnice) 29,5

7 - 1. Balín (Tachov A) 42, 2. Krejčí (Radnice) 41, 3. Průcha (Žinkovy) 36....5. Jícha 35....11. Deňo (oba Radnice) 22

6 - 1. Sládek (Kralovice) 46, 2. Medek (Radnice) 42,5; 3. Heský (Bezdružice) 40....13. Turek 32,5; 14. Benajtr (oba Radnice) 31,5

5 - 1. Zajíc (Horní Bříza) 59,5; 2. Nový (28. ZŠ Plzeň) 55,5; 3. Valečka (Tachov B) 49.....18. J. Smeták 34,5; 19. Eidler (oba Radnice) 34

4 - 1. Výška (11. ZŠ Plzeň) 66, 2. Kreysa (22. ZŠ Plzeň) 65,5; 3. Holeček (28. ZŠ Plzeň) 60,.....29. Žemlička 30, 31. Kavalír (oba Radnice) 29,5

Shyby - dívky:

3 - 1. Kosová (Osek) 50, 2. Marešová (11. ZŠ Plzeň) 49, 3. Adámková (1. ZŠ Plzeň) 48,....5. Somrová (Radnice) 38

5 - 1. Bláhová (Nepomuk) 84, 2. Strapková (Tachov B) 55, 3. Suchá (2. ZŠ Plzeň) 46,....16. Kesnerová (Radnice) 30

6 - 1. Bublíková (Tachov A) 53, 2. Švábková (Tachov B) 49, 3. Cubrová (11. ZŠ Plzeň) 47,....13. Gottliebová 30,....15. Bittnerová (obě Radnice) 22

7 - 1. Márová (Tachov A) 80, 2. Macháčková (16. ZŠ Plzeň) 67, 3. Polanová (Vrčeň) 40,....7. Vosmíková (Radnice) 38

8 - 1. Váchová (16. ZŠ Plzeň) 64, 2. Tesařová (Radnice) 36, 3. Bártíková (Stráž) 35,.....6. Hřebřinová 26,.....9. Kučerová (obě Radnice) 20

Shyby - chlapci:

8 - 1. Štych (Zruč) 55, 2. Kotiš (Vrčeň) 50, 3. Buben (Tachov A) 46,......5. P. Smeták 40,....9. Oliverius (oba Radnice) 29

7 - 1. Balín 79, 2. Balý (oba Tachov A) 61, 3. Deňo 60,....7. Jícha 37,....11. Krejčí (všichni Radnice) 25

6 - 1. Kučeřík 83, 2. Hrabovský 80, 3. Duong (všichni Tachov A) 69,......10. Benajtr 44,.....16. Medek 34,....20. Turek (všichni Radnice) 25

5 - 1. Roháč (Tachov A) 81, 2. Daněk (11. ZŠ Plzeň) 73, 3. Filip (2. ZŠ Plzeň) 66, 4. Řehoř (Osek) 65,....15. Eidler a J. Smeták (oba Radnice) 40

4 - 1. Desort (2. ZŠ Plzeň) 91, 2. Peterka (28. ZŠ Plzeň) 71, 3. Domanický (Horní Bříza) 69,....21. Žemlička 40,.....32. Kavalír (oba Radnice) 31

Leh - sedy - dívky:

3 - 1. Adámková (1. ZŠ Plzeň) 87, 2. Svejkovská (Žinkovy) 83, 3. Somrová (Radnice) 81

5 - 1. Bláhová (Nepomuk) 106, 2. Beníšková (Žinkovy) 88, 3. Švecová (22. ZŠ Plzeň) 83,....9. Kesnerová (Radnice) 65

6 - 1. Švábková (Tachov B) 101, 2. Bublíková (Tachov A) 92, 3. Simulíková (20. ZŠ Plzeň) 84,...5. Bittnerová (Radnice) 76,.....14. Gottliebová (obě Radnice) 54

7 - 1. Macháčková (16. ZŠ Plzeň) 110, 2. Andréová 86, 3. Márová (obě Tachov A) 80,....8. Vosmíková (Radnice) 53

8 - 1. Váchová (16. ZŠ Plzeň) 75, 2. Bártíková (Stráž), 3. Křehlíková (Tachov A) 73,....6. Tesařová 52, 7. Kučerová 50,....9. Hřebřinová (všechny Radnice) 38

Leh - sedy - chlapci:

8 - 1. Oliverius (Radnice) 85, 2. Buben (Tachov A) 83, 3. Opava (oba Tachov A) 76......7. P. Smeták (Radnice) 50

7 - 1. Balín 102, 2. Balý (oba Tachov A) 98, 3. Janoch (Chodová Planá) 76,....6. Deňo (Radnice) 64, 7. Jícha 54,....9. Krejčí (všichni Radnice) 50

6 - 1. Hrabovský 105, 2. Duong (oba Tachov A) 102, 3. Kaňák (Zruč) 97,....8. Benajtr 74,.....17. Medek 54,....19. Turek (všichni Radnice) 47

5 - 1. Roháč (Tachov A) 97, 2. Šilpoch (Kralovice) 93, 3. R. Žemlička (Zruč) 84,....5. Eidler 74,.......24. J. Smeták (oba Radnice) 47

4 - 1. Šroub (Gymnasium Tachov) 90, 2. Malina (22. ZŠ Plzeň) 87, 3. Korim (Bezdružice) 85,........31. M. Žemlička 46,....32. Kavalír (oba Radnice) 42

Kilometr - dívky:

3 - 1. Adámková (1. ZŠ Plzeň) 3:36, 2. Somrová (Radnice) 4:01, 3. Marešová (11. ZŠ Plzeň) 4:06

6 - 1. Bittnerová (Radnice) 3:50, 2. Adámková (26. ZŠ Plzeň) 3:56, 3. Cubrová (28. ZŠ Plzeň) 3:58

8 - 1. Křehlíková (Tachov A) 4:18, 2. Váchová (16. ZŠ Plzeň) 4:23, 3. Bártíková (Stráž) 4:26, 4. Kučerová 4:31, 5. Tesařová (obě Radnice) 4:38

Kilometr - chlapci:

8 - 1. Oliverius (Radnice) 3:46, 2. Kotiš (Vrčeň) 3:48, 3. Vladař (26. ZŠ Plzeň) 4:07

7 - 1. Balý (Tachov A) 3:39, 2. Habl (26. ZŠ Plzeň) 3:50, 3. Deňo (Radnice) 3:57

6 - 1. Heský (Bezdružice) 3:28, 2. Duong, 3. Kučeřík (oba Tachov A) 3:37,.....11. Benajtr 4:05, 12. Medek 4:09,.....16. Turek (všichni Radnice) 4:27

5 - 1. Zajíc (Horní Bříza) 3:18, 2. Purkart (1. ZŠ Plzeň), 3. Salák (Žinkovy) 3:20,.....14. J. Smeták 3:58, 15. Eidler (oba Radnice) 4:17

Driblink - dívky:

5 - 1. Čuříková (Kralovice) 315, 2. Kesnerová (Radnice) 250, 3.

6 - 1. Purkarová (Kralovice) 296, 2. Horažďovská (Zruč) 286, 3. Drahošová (Nepomuk) 280,.... 7. Gottliebová (Radnice) 253

7 - 1. Márová (Tachov A) 310, 2. Lesová (Zruč) 226, 3. Vosmíková (Radnice) 225

8 - 1. Hřebřinová (Radnice) 239, 2. Kuželíková (Zruč) 200, 3.

Driblink - chlapci:

8 - 1. Buben (Tachov A) 290, 2. Štych (Zruč) 275, 3. P. Smeták (Radnice) 270

7 - 1. Jícha (Radnice) 308, 2. Janoch (Chodová Planá) 285, 3. Krejčí (Radnice) 250

4 - 1. Biněda (1. ZŠ Plzeň) 320, 2. Motejzík (Nepomuk) 300, 3. Souček (Kralovice) 295,.....6. Žemlička 250, 7. Kavalír (oba Radnice) 249


Krajské kolo OV

Zveřejněno: 20. 7. 2018, celkový počet obrázků v galerii: 9
Krajské kolo OV 8Krajské kolo OV 5Krajské kolo OV 3Krajské kolo OV 9Krajské kolo OV 6Krajské kolo OV 1Krajské kolo OV 4Krajské kolo OV 7Krajské kolo OV 2
Náhodný výběr z galerie
Závody v běhu na lyžích 2013 I 21 VV a ČaSP ve 3. třídě 21 Ukliďme svět 2015 22 Halloween 7