Turnaj v malé kopané O pohár starosty Obce Němčovice

Zveřejněno: 24. 6. 2017, zapsal: Pavel Souček

v pátek, 23.6. proběhl na hřišti kopané v Němčovicích pilotní ročník turnaje v malé kopané O pohár starosty OÚ Němčovice. Večer před turnajem sice sprchlo a bylo nutno znovu lajnovat, ale tým domácích pořadatelů pod vedením pana starosty Ferschmanna vše bryskně zvládl. No a účastníci měli možnost okusit si roli celebrit, neboť krom toho, že je pořadatel dopravil na místo konání i zpět, tak je také ve svém areálu bohatě pohostil. Na čepu malinovka (dokonale vychlazená) a párky v rohlíku nebo hranolky s tatarkou či kečupem co hrdlo ráčí. Jak naše děti tak kluci z rokycanské Ulice míru měly oči navrch hlavy, protože takový catering se moc často nevidí... Výborný náboj měla všechna utkání jak ve starší kategorii (2. stupeň), tak mladší (1. stupeň). Však se také hrálo o nádherné poháry.

Výsledky mladších:

Radnice 4. třída - Rokycany 12:1 (6:0), Benajtr 11 a J. Turek

Beny byl k neudržení a v podstatě, do čeho kopnul, mu tam spadlo.

Radnice mix - Radnice 3. třída 5:4 (2:2), V. Oliverius 4 a P. Turek - Bělohlávek, P. Smeták, Otto a Krejčí

Protože prvňáků a druháků bylo málo, tak je doplnila Karolína Chvojková s Vaškem Oliveriusem

Radnice 3. třída - Rokycany 11:1 (6:0), Jícha 4, Otto 3, Löwenhöffer 2 a P. Smeták a Fousek

Drtivá výhra třeťáků po pěkném kolektivním výkonu.

Radnice 4. třída - Radnice mix 4:2 (2:1), Benajtr 3 a J. Turek - V. Oliverius oba

Tentokrát už Vašek Oliverius na všechno nestačil a finále turnaje pro sebe rozhodli čtvrťáci.

Radnice 4. třída - Radnice 3. třída 6:3 (3:2), Benajtr 5 a J. Turek - Jícha 2 a Otto

Velmi pohledný duel nakonec ovládli čtvrťáci, ačkoli o rok mladší kluci svojí kůži neprodali lacino.

Radnice mix - Rokycany 9:5 (5:2), V. Oliverius 3, P. Turek 2 a J. Oliverius, Auxt, Ferschmann a Chvojková

Především v 1. poločase se rozhodlo o osudu utkání, po změně stran se už hrála vyrovnaná partie, nicméně o výsledku již bylo rozhodnuto.

Pořadí:

1. RADNICE 4. třída 3 výhry 22:  6
2. RADNICE mix 2 výhry 16:13
3. RADNICE 3. třída 1 výhra 18:12
4. Rokycany bez výhry   7:32

Střelci:

4. třída: Benajtr 19 a J. Turek 3

Mix: V. Oliverius 9, P. Turek 3 a J. Oliverius, M. Auxt, Ferschmann a Chvojková

3. třída: Jícha 6, Otto 5, P. Smeták a Löwenhöffer 2 a Krejčí, Bělohlávek a Fousek

Sestavy:

4. třída: Nicol Jurinová, Pavel Benajtr, Josef Turek, Adam Blecha, Ondřej Vávra a Jakub Auxt

Mix: Karolína Chvojková, Václav a Josef Oliveriusové, Petr Turek, David Ferschmann a Michal Auxt

3. třída: Filip Jícha, Tomášové Bělohlávek a Otto, Petrové Krejčí a Smeták, Jiří Löwenhöffer, Robert Fousek a Le Hoang Nguyen

Starší kategorie:

Radnice 7. třída - Rokycany 1:2 (0:1), Mišalko

Velmi dobré utkání na úvod natnačilo, že k vidění budou velmi kvalitní utkání

Radnice 9. A - Mladé pušky 4:0 (1:0), Pšenička, Pecha, Lodl a Spěváček

Deváťáci své mladší spolužáky hodně šetřili, přesto v pohodě zvítězili drtivým rozdílem.

Radnice 9. B - Radnice 8. třída 2:0 (0:0), Roman Štěpánek oba

Dlouho odolával tým, kde holky tvořily převažující element devítce, ale nakonec v posledních 3 minutách se vítězům povedlo strhnout výhru na svou stranu.

Radnice 9. A - Rokycany 0:4 (0:2)

Náš tým nehrál zle, ale nezvládl duel po taktické stránce, když inkasoval po úderech do odkryté obrany

Radnice 9. B - Radnice 7. třída 2:1 (1:0), Mulač a Jonák - Mišalko

V předposlední minutě nejprve Míla Jonák parádní trefou stanovil výsledek, ale v doslova v poslední vteřině se sedmákům povedla akce, kdy D

Radnice 8. třída - Mladé pušky 3:0 (1:0), Sýkora 2 a Kavalír

Páťáci se snažili, bojovali a dřeli a měli dokonce i 2 příležitosti ke skórování. Bohužel se jim to nepovedlo.

Radnice 9. B - Rokycany 1:1 (1:0), Mulač

Škoda, že za stavu 1:0 deváťáci zbytečně otevírali hru a málo mysleli na zadní okénka. Soupeř toho dokázal využít k vyrovnání.

Radnice 9. A - Radnice 8. třída 4:2 (0:2), Lodl 2 a Pecha a Spěváček - Sýkora obě

V zápase dvou rozdílných poločasů deváťáci až v tom druhém pochopili, že bez stoprocentního nasazení se jim houževnatého protivníka porazit nepovede, výrazně přidali na pohybu a otočili skóre ve svůj prospěch.

Radnice 7. třída - Mladé pušky 7:0 (3:0), Jonák 3, Mišalko 2 a Štrunc a Kalaš

Jedině asi právě sedmáci hráli proti páťákům s plným nasazením a narodila se nejvyšší výhra turnaje.

Radnice 8. třída - Rokycany 3:3 (2:1), Sýkora všechny

Největší překvapení turnaje mohlo být ještě větší, kdyby se bývalo osmičce povedlo udržet své vedení.

Radnice 9. B - Mladé pušky 5:0 (3:0), Roman Štěpánek 2 a Kofroňová, Radek Štěpánek a Mulač

Naty Kofroňová se jako první z děvčat zapsala mezi střelce a přispěla k vysoé výhře svého kolektivu.

Radnice 9. A - Radnice 7. třída 3:4 (1:2), Spěváček, Lodl a Benajtrová - Mišalko a Jonák po 2

Na koukání asi nejpřitažlivější střetnutí celého turnaje, které skončilo šťastnou výhrou sedmáků.

Mladé pušky - Rokycany 2:6 (1:4), Jelínek oba

Velkou část utkání zabrala hra, kdy si Rokycanští dávali bago s Láďou Jelínkem u vlastní branky, ten ale byl za svou snahu odměněn, když dvakrát vypíchl míč a podařilo se mu ho dopravit do branky.

Radnice 7. třída - Radnice 8. třída 4:0 (2:0), D. Mišalko 2 a Štrunc a Jonák

Nečekaně jednostranná záležitost sedmáků, kteří přejeli už lehce unaveného soupeře.

Radnice 9. A - Radnice 9. B 1:0 (0:0), Pecha

Vyvrcholení turnaje přineslo přestižní a hodně vyhecovanou bitvu, kterou rozhodl v závěru Tadeáš Pecha a i když béčko v závěru tlačilo, seč mohlo, vyrovnat se mu už nepodařilo.

Pořadí:

1. Rokycany 4-2-0 17:  7 10
2. RADNICE 9. B 3-1-1 10:  3   7
3. RADNICE 7. třída 3-0-2 17:  7   6
4. RADNICE 9. A 3-0-2 12:11   6
5. RADNICE 8. třída 1-1-3   8:13   3
6. RADNICE Mladé pušky 0-0-5   2:25   0

Střelci:

9. B: Roman Štěpánek 4, Mulač 3 a Kofroňová, Radek Štěpánek a M. Jonák

9. A: Lodl 4, Pecha a Spěváček 3 a Benajtrová a Pšenička

8. třída: Sýkora 7 a Kavalír

7. třída: Mišalko 8, D. Jonák 6, Štrunc 2 a Kalaš

Mladé pušky: Jelínek obě

Sestavy družstev:

9. B: Radek a Roman Štěpánkové, Miloslav Jonák, Michal Mulač, Tereza Eklová a Natálie Kofroňová

9. A: David Lodl, Petr Spěváček, Natálie Benajtrová, Tadeáš Pecha, Václav Pšenička, Jakub Fišer a Jan Smeták

8. třída: Tomáš Kavalír, Jiří Sýkora, Ondřej Braborec, Barbora Krejčová, Kateřina Somrová, Terezie Kovaříková a Lucie Černá

7. třída: Lukáš Polanský - Daniel Mišalko, Dominik Jonák, Pavel Kalaš, Jiří Štrunc, Barbora Kabátová a Soňa Jonáková

Mladé pušky: Lukáš Dítě - Jaroslav a Kristýna Kesnerovi, Tomáš Hübner, Ladislav Jelínek, Roman Střeleček, Petr Verner a Miroslav Havel

Zveřejněno: 12. 12. 2017
Zveřejněno: 11. 12. 2017
Zveřejněno: 7. 12. 2017
Zveřejněno: 1. 12. 2017
Náhodný výběr z galerie
Kroužek dovedných rukou 1 Maškarní karneval mateřské školy Radnice 2017 3 Druháci spisovateli 8 Třída 4.A na dopravním hřišti 5