Plán sportovních aktivit na 2. pololetí

 

 

 

Datum

Plánovaná akce

podzim 2021

Miniházená (Chrást, Stupno, Radnice)

To, co se nestihlo dohrát na podzim ještě za minulý ročník

Věková hranice k 1. 8. 2008. V každém družstvu 1 starší max. o 3 měsíce s podmínkou, že se jedná o žáka 7. třídy.

 

1. turnaj ve Stupně,

2. turnaj v Radnicích,

3. turnaj v Chrástu,

 

Sraz v 6:25 na radnickém vlakovém nádraží (s výjimkou Stupna, tam pojedeme osmičkou vlakem a sraz budeme mít v 7:45 ve škole) návraty v poledne do Radnic. Obědy bychom měli stihnout. S sebou cca 20 Kč na cestu, sportovní oblečení, svačinu a pití.

Sportovní oblečení a sálovky s sebou (kluci do Chrástu mohou i turfy, do Ejpovic ne). Pro případ ranního vlhka v Ejpovicích jedny staré větší ponožky s sebou, které půjdou navléci přes boty. Kluci hrají venku na polyuretanu resp. umělé trávě (Chrást); holky hrají uvnitř v halách (palubovka).

 

Kluci A: Ondřej Turek - Petr Turek, Jakub Kieweg, Josef Oliverius, Jiří Planeta, Milan Šístek, Lukáš Hegner a Jiří Skalický

 

Kluci B: Matějové Voják a Veselý, Patrik Hašek, Dominik Lupták, Jiří Fišer, Martin Dyček, František Josef Löwenhöffer, Jakub Mulač a David Ferschmann

 

Holky:

A - Eliška Chvojková - Anita Zemanová, Michaely Ottová a Paterová, Anna Levová, Marie Fialová, Tereza Sekmilerová, Lenka a Nikola Nguyenovy a Valérie Vyčichlová, Tereza Lukáčová, Natálie Matoušková

 

B - Magdaléna Kaprasová, Corina Peretchiová a Nikol Poustková, Vanessa Krocová, Lucie Kočková, Markéta Pěnkavová, Adéla Somrová, Kateřina Matoušková, Martina Nedomová

podzim + jaro 2021

Podzim 2021 + jaro 2022

Oprávnění ke startu: narození ve 2. polovině roku 2009 bez výjimek

Podzimní turnaje v Chrástu a Stupně, na jaře v Radnicích:

 

Radnice A: Matějové Voják a Veselý, Dominik Lupták, Jiří Fišer, Martin Dyček, František Josef Löwenhöffer a David Ferschmann

 

Radnice B: Michal Auxt, Tomáš Galbavý, Dominik Horák, Jiří Skalický, Jan Kroupa, Jakub Mulač, Patrik Hašek

 

Radnice A: Magdaléna Kaprasová, Corina Peretchiová a Nikol Poustková, Vanessa Krocová, Lucie Kočková, Markéta Pěnkavová, Adéla Somrová, Kateřina Matoušková, Martina Nedomová

 

Radnice B: Kristýna Benešová, Ema Čejková, Terezy Jarošová a Jurinová, Natalie Krocová, Simona Mudrová, Kristýna Sebránková, Ella Smékalová, Nella Šťáhlavská

jaro 2022

Miniházená

Chrást, Ejpovice, Radnice a Stupno a jaro: Chrást, Radnice a Ejpovice)

Oprávnění ke startu: narození po 1.7.2009 bez výjimek

Týmy:

Radnice A - žáci 5. třídy

Radnice B - žáci 4. třídy (Katka)

Radnice - dívky A - žákyně 5. třídy

Radnice - dívky B - žákyně 4. třídy (Lenka)

 

1. turnaj ve Stupně

2. turnaj v Radnicích

3. turnaj v Chrástu

4. turnaj v Ejpovicích


Trénink s olympionikem č. 3

Po Jirkovi Ježkovi a Denise Rosolové zavítá do naší školy další sportovní superstar. Nechme se překvapit, kdo to bude!!!

St, 12.5.

Atletika

Předběžné nominace

Starší kluci (11):

60 - Radek Ferko, Roman Střeleček, Pavel Benajtr

Dálka - Radek Tysl, Adam Blecha, František Medek

Výška - Jaroslav Kesner, Roman Střeleček, Pavel Benajtr

Koule - František Medek, Petr Verner a Jaroslav Kesner nebo Bednařík

Míle - Lukáš Eidler, Adam Blecha a Pavel Vondráček

Štafeta - Benajtr - Kesner - Střeleček - Ferko

 

Starší dívky (10):

60 - Marta Vyčichlová, Annabel Stavenuiterová a Eliška Králová

Dálka - Elišky Králová a Mračková a Tereza Mašterová

Výška - Aneta Bittnerová, Tereza Mašterová a Viktorie Mentlíková

Koule - Annabel Stavenuiterová, Adéla Mulačová a Michaela Pazáková

800 m - Aneta Bittnerová, Viktorie Mentlíková a Eliška Mračková

Štafeta - Stavenuiterová - Gottliebová - Bittnerová - Mračková

 

Mladší kluci (10):

60 - Jakub Deňo, Tomáš Otto a Lukáš Janoschec

Dálka - Tomáš Otto, Václav Oliverius a Radek Voldřich

Hod - Petr Krejčí, Filip Jícha a Adam Přibyl

Výška - Filip Jícha, Milan Šístek a Adam Přibyl nebo Lukáš Janoschec

Kilometr - Václav Oliverius, Jakub Deňo a Petr Smeták

Štafeta - Otto - Oliverius - Deňo - Janoschec

 

Mladší holky (12):

60 - Valérie Vyčichlová a Michaely Paterová a Ottová

Dálka - Barbora Tesařová a Michaela Ottová a Nikol Němcová

Hod: Tereza Galbavá, Natálie Krchovová a Kateřina Kasíková

Výška - Valérie Vyčichlová, Michaela Paterová a Natálie Krocová

600 m - Nikoly Němcová a Nguyenová a Anita Zemanová

Štafeta - Valérie Vyčichlová - Michaely Paterová a Ottová a Petra Vondráčková